Czy lubicie stare teledyski?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak, biale piekne Testarossa, ale poczatkowo wozili sie czarnym Spyder'em.
Mode na bialy kolor w autach to oni chyba zapoczatkowali, co? ;)
Tutaj jedna z wielu scen, (tym razem czarny Spyder), gdzie dzis takie wstawki mozna uswiadczyc, do tego ta muzyka Phil'a, genialne:
Miami Vice In The Air Tonight Scene Good Quality - YouTube
:) I pomysleć, ze polscy gliniarze pewnie też jeżdzą takikmi wozami :D

Quasimodek, tez pojechales z tym tematem, az lza mi sie zakrecila, mam z tym niezle wspomnienia, te intymne rowniez :D

no i coś z Top Gun (wg mnie czarny koń tego filmu, zaraz za Berlin - Take...):
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=siwpn14IE7E[/URL]
Muza z Top Gun obowiazkowa. Wtedy bylem na maksa zakochany w lotnictwie. Zdawalem nawet do Deblina, ale nie wyszlo, milosc do przetsworzy pozostala. Nawet do filmu ze swoich pierwszych skokow spadochronowych wykorzystalem muze z top gun. Nawet fanie wyszlo :)
Ale nas wzielo na wspominki.
Dawno nie bylo tak ciekawego tematu.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
teledyski Jacksona też były przełomem na tamte czasy :D. Wychowałem się na jego muzyce. kaseta w walkman słuchawki na uszy, oczy zamknięte i słuchanie, a w sumie na chleb papu jeszcze mówiłem, a z podłogi na dywan po drabinie wchodziłem:)
 

kwitnaca

New member
bardzo lubie te klimaty lat 80... choc bylam wtedy malolata, ale moj ojciec namietnie sluchal muzy... sama tez czesto wracam do Madonny, Jacksona, a teledyski byly kultowe...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli mogę coś od siebie to też lubię teledyski z tamtych lat szczególnie kręcone na taśmach 35mmm ,z takich pamiętnych to "Video Killed Radio Star" - The Buggles (był to pierwszy teledysk jaki wyemitowała MTV 1.08.1981r) ,oraz "Every Breath You Take" - The Police nastrojowy czarno biały klip dzieło członków zespołu 10CC
Moim faworytem jest - "Pourvu qu'elles soient douces " - Mylene Famer , czas tego klipu wynosi prawie 18 minut a budżet 250 tyś euro ,zdjęcia kręcono 10 w których bierze udział ponad 600 statystów
 

WiTT

New member
Bez reklam
A propo Miami Vice, jak się koledzy odnosicie do nowej produkcji, filmu Miami Vice? Klimacik wg. Was został zachowany? Jakieś smaczki przeniesione z serialu do filmu? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A propo Miami Vice, jak się koledzy odnosicie do nowej produkcji, filmu Miami Vice? Klimacik wg. Was został zachowany? Jakieś smaczki przeniesione z serialu do filmu? :)

Jest kilka smaczkow i czuc reke Michaela Mann'a, ale do pierwowzoru daleko.
Jedna z lepszych scen:
Miami Vice (boat scene, One of These Mornings) - YouTube

M.Mann to geniusz, Goraczka, Informator, Crime Story ! ogladalem wszystkie odcinki.

Wg mnie klimatu nie zachował, ale przynajmniej temat muzyczny nawiazywal. To tez ogladałem nie sam ;)

A Ty w ogole ogladales jakis film sam? :D
 

WiTT

New member
Bez reklam

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Oj chłopaki, było tych filmowych smaczków trochę. Problem w tym, że kiedy oglądałem filmy nie sam, to ich nie oglądałem :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Moja kobieta ostatnio wcześnie chodzi spać (odsypia karmienie dziecka przez pierwsze pół roku), więc wszystkie filmy oglądam z kotem :(

Co do teledysków, dla mnie wtedy topem wszystkich topów był Meat Loaf - I would do everything for you. Ta modelka w teledysku (bo nie każdy wie, że to nie ona śpiewała - głos był podkładany) miodzio.... :) Do tego trochę teledysków Aerosmith, Guns'n'Roses :)
 
Do góry