Częstotliwości odświeżania, formaty, przeploty...

dem

New member
hojlo1 napisał:
...tym razem naprawdę na koniec .

Ostatnio sam potwierdzasz że po ponownym przeczytaniu jakiegoś tekstu całkiem inne wnioski wysuwasz (cieszę się że juz to zauważasz, to już jakiś postęp - moze się przełozy na praktykę "nboxa").
Jednak jest to tylko Twój problem i musisz go rozwiązać sam w sobie (przykro mi - ja Ci nie mogę pomóc).

Postanowiłem jednak że wznowię dyskusję z tobą (na konkrety, jak mnie zainteresują) jak uporasz się ze swoim problemem.

Ot i tyle.

Ps
Rękę Ci podawałem wielokrotnie (i nie brzydko - tez doczytasz za którymś razem).:D

Pozdrawiam.;)
EOT.

hajlo... coz moge napisac poza prosba bys sam przeczytal link ktory mi podeslales z opisem technologii philipsa - tam sa informacje ktore nie potwierdzaj sie z tym co mowisz lub inaczej Ty ich nie rozumiesz.
A to w czym przyznaje Ci racje jest zarazem potwierdzeniem czegos o czym nie wiesz - prosze zajrzyj do tego linka i przeczytaj kilakanascie krotkich zdan a zrozumiesz czym roznia sie miedzy soba technologie 100Hz i dlaczego jedno "mryga" a inne nie - dlaczego nie mozna ich porownywac miedzy soba.

Acha i nie mam problemow i naprawde nie bardzo rozumiem skad ten pomysl ze jej mam?
 
Do góry