Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

paulo300

New member
Witam

Czy macie Państwo umowę z 2007 roku? Jak wygląda tam zapis o wypowiedzeniu zwłaszcza po przejściu na czas nieokreślony? Niestety muszę zrezygnować z CP, a jeden konsultant mówi mi, że mam 1 miesiąc, a 2gi że 3 miesiące i zgłupiałem. Dodam tylko, że oprócz tej podstawowej umowy nie podpisywałem żadnej innej. Pomożcie bo nie wiem co robić
 

Ben32

New member
Umowa po okresie minimalnym przechodzi na czas nieokreślony z 3-miesięcznym terminem wypowiedzenia, liczonym od najbliższego okresu rozliczeniowego tzn. pismo z wypowiedzeniem zostaje zarejestrowane w określonym dniu i od najbliższego dnia - terminu płatności liczone są wspomniane wcześniej 3 miesiące.
 

paulo300

New member
Zgadza się. Odnalazłem w końcu swoją umowę i wyraźnie tam jest to napisane. Szkoda, że miesiąc temu posłucham tej pseudo-infolinii z polsatu i czekałem kolejny miesiąc. Dzięki Ben32 za fatygę.
 

betman

New member
Czy dostępny jest dziś Cyfrowy Polsat na kartę?

Pamiętam, że kiedyś sprzedawano takie pakiety choćby w supermarketach, ale od dawna nie widziałem takich zestawów.
 

bluray

Banned
Sami "spamerzy" N-ki i C+ są obecni w tym wątku.
Dajcie sobie spokój. Normy w parytecie ilości postów wykonujcie.
Żal ściska dooooopę gdy czytam wasze texty.

POLSAT to topowy program ogólny TV w tym kraju.
Ilość super fimów emitowanych tygodniowo miażdży NfilmHD 1 oraz Nfilm2 oraz C" z HBO włącznie.

POLSAT z DVB-T mamy teraz w 16/9 z opcją PVR ( external HDD - NTFS) w większościo tanich tunerów.
Jeżeli pragniecie pasma MANGO to tylko TVN/TV7.
Jeżeli kobiece programy się nie znudziły, to włączcie sędzinę Wojciechowską i kobitkę od kuchechennej psycholigii
Razem w TVN macie tego chłamu ok. 6h na dobę.
Nis stać ich na kontent ( czytaj - zakup treści).

pozdro
 

cureman

Active member
Bez reklam
Sami "spamerzy" N-ki i C+ są obecni w tym wątku.
Dajcie sobie spokój. Normy w parytecie ilości postów wykonujcie.
Żal ściska dooooopę gdy czytam wasze texty.

POLSAT to topowy program ogólny TV w tym kraju.
Ilość super fimów emitowanych tygodniowo miażdży NfilmHD 1 oraz Nfilm2 oraz C" z HBO włącznie.

POLSAT z DVB-T mamy teraz w 16/9 z opcją PVR ( external HDD - NTFS) w większościo tanich tunerów.
Jeżeli pragniecie pasma MANGO to tylko TVN/TV7.
Jeżeli kobiece programy się nie znudziły, to włączcie sędzinę Wojciechowską i kobitkę od kuchechennej psycholigii
Razem w TVN macie tego chłamu ok. 6h na dobę.
Nis stać ich na kontent ( czytaj - zakup treści).

pozdro

Fajne masz marzenia -jako posiadacz Cyfrowego Polsatu HD moge tak napisac.Polsat ma najmniej kanalow HD N-KA bije Polsat na glowe gdzie masz TVP HD,TVN HD ,MGM HD? Od wielu mc nie dodaje nowych kanalow HD.Gdyby nie sport w Polsacie to byla by klapa na calej lini.Takie sa fakty.
 

Cook

New member
Fajne masz marzenia -jako posiadacz Cyfrowego Polsatu HD moge tak napisac.Polsat ma najmniej kanalow HD N-KA bije Polsat na glowe gdzie masz TVP HD,TVN HD ,MGM HD? Od wielu mc nie dodaje nowych kanalow HD.Gdyby nie sport w Polsacie to byla by klapa na calej lini.Takie sa fakty.

Faktycznie Polsat ma najmniej kanałów HD, ale nie dla wszystkich jest to najważniejsze. Ja po raz kolejny pozostałem w Polsacie bo mają, jak dla mnie, najtańszą ofertę - umowa na 15 miesięcy, 3 miesiące za darmo full pakiet, potem 39,90zł - to dla nowych klientów, ja za przedłużenie umowy wynegocjjowałem 5 miesięcy za darmo full pakiet, potem 39,90 umowa na 15 miesięcy, dekoder zostaje ten co miałem.. jak dla mnie oferta bardzo dobra, pierwszy raz za rzedłużenie dostałem więcej jak za podpisanie nowej umowy. A pakiet Familijny ma wszystko czego potrzebuję, Polsat Sport, wszelkiej maści Discovery, BBC itd..
 

Lech

New member
Bez reklam
nie przejmuj się 3 miliony Polaków, którzy mają Polsat nagle nie zgłupiało. A według statystyk TVN-owi ciągle spada oglądalność w rankingach.
 

berserker1

New member
Są informacje, że CP może powiększy kanały o pozycje z grupy Viasat. Byłoby super!
Ciekawe jeśli to się sprawdzi to od jakiego pakietu będzie dostępny ? Ja mam przykładowo familijny + pakiet hd ( oprócz HBO HD i Cinemax HD). Pewnie zrobią jakiś pakiet płatny oddzielnie - to byłoby najgorsze) Jak myślicie?
 
Ostatnia edycja:

betman

New member
Który dekoder HD jest obecnie najlepszy (ale bez nagrywarki)?

I czy na własność można go kupić zawierając umowę czy tylko wypożyczyć?
 

Kpc21

New member
Czy dostępny jest dziś Cyfrowy Polsat na kartę?

Pamiętam, że kiedyś sprzedawano takie pakiety choćby w supermarketach, ale od dawna nie widziałem takich zestawów.

Po wygaśnięciu umowy platforma działa właśnie na zasadzie pre-paid, ale ceny są o kilka złotych wyższe.
 

betman

New member
Po wygaśnięciu umowy platforma działa właśnie na zasadzie pre-paid, ale ceny są o kilka złotych wyższe.

Proszę o pomoc z tym "wygaśnięciem umowy". Czy umowa sama wygasa? Wydawało mi się, że w chwili obecnej mam umowę na czas nieokreślony, i kiedy chciałem zmniejszyć swój pakiet to na infolinii powiedziano mi że trzeba do nich pismo wysłać celem zmiany umowy czy coś takiego.
 

Cook

New member
Proszę o pomoc z tym "wygaśnięciem umowy". Czy umowa sama wygasa? Wydawało mi się, że w chwili obecnej mam umowę na czas nieokreślony, i kiedy chciałem zmniejszyć swój pakiet to na infolinii powiedziano mi że trzeba do nich pismo wysłać celem zmiany umowy czy coś takiego.

Umowa raczej sama nei wygasa.. w zależności od umowy po wygaśnięciu okresu podstawowego przechodzi albo na czas nieokreślony albo np na kolejny okres 12 miesięcy. W twoim przypadku masz umowę na czas nieokreślony, to też umowa, z której musisz sie wywiązywać. Jeśli chcesz zmienić jej warunki to musisz napisać do nich pismo, najlepiej chyba o rozwiazaniu umowy )okres wypowiedzenia prawdopodobnie 3 miesiące) albo iść do punktu.

A ja mam inne pytanie.
Mam dekoder Echostar HDS-400E, tv Panasonic TX-P42U10E. Dotychczas tv elegancko automatycznie dopasowywał obraz do wielkości ekranu. Niedawno wgrało się mi na dekode nowe oprogramowanie.. tak podejrzewam bo widze kilka innych zmian.. i teraz tv wogole nie zmienia wielkości obrazu.. oczywiście jest możliwość ustawień manu\alnych na dekoderze i tv ale wcześniej robił to automatycznie.. da się to zmienić? Pozdrawiam
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Polsat się pognębia, coraz gorsze dziadostwo się robi. W dodatku już chyba wszystkie Tv nadające Formułę 1 poinformowały, że będą ja nadawać w HD (FOM zapewni taki przekaz) a oni nawet nie jarzą o co chodzi...ehhh a miałem sobie kupić polsat cyfrowy....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Disney Playhouse, Fox SD National Geographic Channel zarówno w wersji SD, jak i HD. Już niedługo w CP :) i już się pojawiły 4 testy na liście CP :)
 

Lech

New member
Bez reklam
No z tym pojawieniem to różnie bywało. Jakieś 10 lat temu miał pojawić się internet - i chyba poleciał w przestrzeń międzygwiezdną. A ten numer z BBC to będzie CP kosztował setki tysięcy utraconych abonentów. Osobiście odpuszczam kontakt z Polsatem. Miałem tę platformę właśnie ze względu na BBC i F1. Mam też C+ i przy niej zostaję.
 
Ostatnia edycja:

luko92

New member
Witam. Nie wiem czy mnie nie zjecie, ale mam pytanie :p Otóż mam podpisaną umowę z CP, przeczytałem, że po zniknięciu kanałów BBC będzie można bezkarnie zerwac umowę. Chciałbym się przenieśc do Nki, ale tam promocja trwa tylko do końca stycznia... Jak to zrobic, żeby załapac się na promocję do Nki ? Można podpisac umowę do końca stycznia ? Jest pewnośc, że po "stracie" BBC będzie można tą umowę zerwac naprawdę bezkarnie ? Bardzo proszę o odpowiedź :))
 

mały73

New member
Szczerze trudno powiedzieć. Różnie jest napisane. Jedni twierdzą że można inni wprost przeciwnie. Sam jestem zainteresowany zerwaniem umowy i przeniesieniem się do C+ bo w N niestety nie ma Polsatu a jednak na nim też mi zależy.
 

luko92

New member
No właśnie ja chcę przejśc do Nki, bo polsat nadaje u mnie dobrze ze zwykłej anteny, polsatu dużo nie oglądamy więc raz za czas dekoder wyłączyc można. Będę jutro dzwonił do CP i się pytał czy będzie można bezkarnie zerwac umowę. Dam znac jak coś będę wiedział. A może ktoś jeszcze coś wie ?
 
Do góry