Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

pieniążek1

Active member
Bez reklam
U mnie też ostatnio zabrakło im gdzieś 10zł (a opłacam rocznie) i od razu listy od nich, emaile, telefony, itd. Parodia. :)

Korzysta ktoś z ich multi-room?
tak karte trzeba przekladac do dekodera matki raz na tydzien.jest to zabezpieczenie przed tym by dekoder nie powędrowal do innego gospodarstwa domowego.to odnosnie twojego wczesniejszego pytania
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
ppv w Polsce nie ma racji bytu widać to było po ostatnio, nie mówiąc już o walce Adamek -Walker którą wykupiło 7000 tyś widzów ( w Netii 33 osoby ) Adamek oficjalnie na swoim blogu zapowiedział że kończy z ppv.
Inny bokser Roy Jones Jr. prawdopodobnie skieruje sprawę do sądu przeciw grupie promotorskiej 12 R Knockout Promotion o odszkodowanie w wysokości 1mln $ za organizację czerwcowej walki w Polsce
 

betman

New member
Co cie w tum PPV wkur...? Przecież nie musisz placic.. Chcesz placisz, nie chcesz nie placisz - proste...

Mnie też wnerwia, ale z innego powodu - nie lubię jak mnie na ekranie informują o jakiejś wiadomości, a jak sprawdzam to okazje się że mi głowę zawracają jakimś tam Adamkiem. Do tego jak rozmawiam z infolinią, to oni też mi wrzucają przymusowy komunikat o tym choć mam to zdecydowanie gdzieś.
 

remik84

New member
Mnie tam PPV nie wkurza. Pokazują w nim i tak to, co mają ochotę oglądać tylko najwięksi masochiści. A tak czego tu żałować 2-0 z Mołdawią? czy super walka adamka pierwsza i druga...
 

KKuba

New member
Bez reklam
No to czekamy na jutrzejszą konferencję. Na pewno informacja o dołączeniu łącznie 25 nowych kanałów jest budująca, ale we mnie obawę wzbudza nowa pakietyzacja. Taniej już było??? Zobaczymy rano, start o o 9...
BTW BBC się pojawiło wczoraj i znikło... Czekamy więc do rana.:popcorn:
 

KKuba

New member
Bez reklam
No to czekamy na jutrzejszą konferencję. Na pewno informacja o dołączeniu łącznie 25 nowych kanałów jest budująca, ale we mnie obawę wzbudza nowa pakietyzacja. Taniej już było??? Zobaczymy rano, start o o 9...
BTW BBC się pojawiło wczoraj i znikło... Czekamy więc do rana.:popcorn:
Oto nieoficjalna lista:

- Viasat Explorer (później Polsat Viasat Explorer),
- Viasat Nature (później Polsat Viasat Nature),
- Viasat History (później Polsat Viasat History),
- E! Entertainment,
- Universal Channel,
- SciFi Universal,
- FilmBox Action,
- MTV Rocks,
- Viacom Blink!,
- BBC Lifestyle,
- BBC Cbeebies,
- BBC Entertainment,
- BBC Knowledge,
- Food Network,
- Da Vinci;
- Eska TV,
- Polo TV,

a także kanały w jakości HD (High Definition):

- Sundance Channel HD,
- Polsat Film HD,
- Blue Hustler HD,
- Travel Channel HD.

Jest to już w różnych portalach, wygląda więc na prawdę. Ale potwierdzi się jutro.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Jak wiadomo lista prawie się zgadzała poza Viacom Blink! i Travel Channel HD. Za to trwa totalne zamieszanie z dotychczasowymi Klientami. Wygląda, że trzeba będzie przejść na nowe pakiety, żeby oglądać to wszystko. :x Na razie jednak jest promocja (podobno do końca stycznia), nowe kanały mają wszyscy. :)
 

Gie

Member
Bez reklam
Jeśli ktoś ma stary dekoder lub moduł CP którego nie używał to może na nich oglądać te nowe kanały. W sumie to raczej rzucić okiem niż oglądać bo jakość nowo dodanych kanałów SD woła o pomstę do nieba.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nowe kanały dostępne są dla abonentów od pakietu mini HD w górę ,promocyjnie czyli bez dodatkowych opłat będzie je można oglądać do połowy stycznia 2013r
 

michal3d

New member
w CP pojawila sie mozliwosc kozystania z HBO GO jesli posiada sie pakiet HBO HD ale trzeba doplacic 10zl to czyste zdzierstwo i skandal. Inni operatorzy maja to w pakiecie i to taniej.
 

betman

New member
Mam stary dekoder Samsunga i chciałbym przejść na coś nowszego. Kiedyś Polsat używał dekodery firmy Echostar, ale teraz nie widać ich w ofercie.

Najbardziej zależy mi na szybkiej pracy dekodera, aby kanały szybko się zmieniały, aby dekoder po prostu nie "mulił". Czy ten HD 6000 to dobry wybór? Czy może lepiej wziąć ten Sagemcom ESI-88 nawet jeśli nie zależy mi na PVR?

A można w ogóle z drugiej ręki kupić inny dekoder, np. Echostar, i poprosić w BOKu o sparowanie aktualnej karty z nowym dekoderem?
 

jureczko

New member
Przymierzam się do migracji z kablówki Multimedia do Cyfrowego Polsatu. Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sprawa z multiroomem? Czy nadal trzeba biegać z pokoju do pokoju i przekładać karty?
 

Piomakusz

New member
Przymierzam się do migracji z kablówki Multimedia do Cyfrowego Polsatu. Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sprawa z multiroomem? Czy nadal trzeba biegać z pokoju do pokoju i przekładać karty?

Mam multiroom w CP i trzeba przekładać karty w dekoderach ale nie nazwałbym tego lataniem. Przekładka raz na ok. 2 tygodnie 10 - 15 sekund - nie jest to uciążliwe:)
Pozdrawiam
 
Do góry