Cyfrowy Polsat a Cyfra +

jpablo

New member
To zależy co kto lubi. Ja nie trawię piłki, za to lubię sporty walki, F1 czy motoGP. Więc dla mnie wybór jest prosty. Podobnie mają fani siatkówki czy żużla. Więc twierdzenie, że platforma x nie ma co konkurować z platformą y świadczy o krótkowzroczności nie przekraczającej czubka własnego nosa. Wiele lat miałem cyfrę, ale po połączeniu z n odechciało mi się z tymi bałwanami rozmawiać jak dostałem bajeczną ofertę. Inni dostali zapewne lepsze więc zmigrowali do nc+. Proste zasady rynkowe.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Mam podobnie z piłką, ale niestety F1 nie ma już i raczej małe szanse, że będzie w Polsacie... a szkoda, przed takim sezonem zmian...
 

jpablo

New member
A wiadomo już kto będzie pokazywał f1? Z tego co czytałem to wcale nie jest powiedziane, że nie będzie w polsacie, ale mogę nie być na bieżąco.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ponoć ostatnio nabyli prawa do pokazywania naszej reprezentacji... niby jeszcze trochę się starają o prawa to transmisji F1, ale chcieli sporych obniżek, a nie wiem czy Bernie - FOM im rabatu udzieli... no i zwłaszcza ta ostatnia wiadomość o kupieniu praw do reprezentacji... wydali chyba 35 mln za takie badziewie... ile ci nasi przegrają w roku meczy? A ile jest wyścigów w roku?
Pozostaje RTL, stream ze Sky... i co tam jeszcze kto znajdzie... w sumie to ich badziewiastego studia z tragicznym Zientarem i tak nie mogłem wytrzymać... ale podczas wyścigów w tym roku Jędrzejewski to był dobry ruch, tonował sporo zapędy Borówy i był progres...
 

jpablo

New member
Taa, zawsze się zastanawiałem kto tak lansuje Borowczyka. Te jego plamy oleju i inne takie. No zobaczymy, może Sky wejdzie do Polski. Nikt nie ma obecnie wykupionych także praw do sportów amerykańskich jak np. NHL. Czas pokaże co się wydarzy.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Raczej nie. Sky nie interesuje nasz rynek, choć jest wielu co chętnie by płacili za możliwość oglądania F1 w ich jakości i nie chodzi tylko o wizję ;)
 

jpablo

New member
To było tak dawno, że już nie pamiętam. W każdym razie to była jakość. A później przesiadka na rtl czy polonię1. Masakra.
 

jpablo

New member
Ech, na to szprechanie jestem uczulony. Pewnie pozostałości po '39. No i te wieczne werbungi. A jak Schumi wylatywał, to więcej było reklam niż wyścigów.
 

Fenervil

New member
Wydaje mi się że obraz po komponencie jest trochę lepszy, chociaż na obraz po skarcie też nie mogłem narzekać. Kabel podłączyłem bez wiedzy rodzinki i co się okazało?...syn i dziadek stwierdzili w tym samym dniu, że coś poprzestawiałem w ustawieniach bo obraz jest bardziej dopracowany:)

No to gratuluję wprawnego oka dziadka. U mnie nikt nie wie co to HD, każdy to ogląda i nie widzi różnicy z tym co jest w pokoju obok na telewizorze kineskopowym a nawet grymaszą że "...na tym LCD jest jakby gorzej bo gdy spojrzy się pod kątem obraz robi się jakiś mdły..." Bardziej zadowoleni są z tego kineskopowego i chętniej oglądają na nim telewizję.
 

jpablo

New member
Jak czytam o podwójnych punktach za ostatni wyścig i że mało brakowało aby te zasady obowiązywały w ostatnich 4 wyścigach to coraz mniej mnie ciągnie do F1.
 

Sansei6

Member
Bez reklam

adamo_

New member
Bez reklam
Wczoraj dzwonilem do NC+ bo skończyła mi sie promocja 6 miesiecy HBO HD gratis

Płaciłem 59zł za pakiet universe + canal Plus HD i HBO HD a teraz place 79. W czerwcu kończy mi sie umowa całkowicie. Powiedziałem Panu na infolinii że nie chcę płacic więcej jak 59 więc albo przygotują mi umowę zindywidualizowaną na to samo co miałem czyli wszystkie pakiety + canal + HBO HD za 59zł na kolejny 12 miesięcy albo bye bye. Mają się odezwać bo jak powiedział jestem ich stałym wieloletnim klientem. Więc niech traktują mnie tak samo.

Ale chyba lepiej nie dadzą w cyfrowym polsacie ?
 
Do góry