Kubica

SCOTI

New member
Jutro o godz. 5.30 zaczyna się wyścig o Grand Prix Australii na torze w Melbourne . Mam nadzieję że wreszcie Robert stanie na podium. Startuje z pierwszej lini obok McLarena Lewisa Hamiltona!. Włączamy plazmy i lcd i wstajemy, emocje gwarantowane.

Pozdrawiam
 

-AS-

New member
Witam,
nie będę w stanie kibicować na żywo (pewnie akurat będę się kładł spać jak będzie się zaczynało), ale mam powtórkę tutaj w UK o 15tej - będę oglądał. Mam nadzieję, że Kubica wygra! ;) Pokazał już swoje umiejętności w kwalifikacjach, a to dopiero początek :eek:k:

Pozdrawiam
 

radzique

New member
ja chyba odpuszcze na zywo i zobacze powtorke o 8:30.
Oczywiscie nie bede nigdzie sie dowiadywal co i jak, zeby nie tracic emocji.

mam kupe km jutro do przejechania i bede wywrócony na lewą stronę jesli wstanę o 5:30 :(
 

mirecore

New member
no własnie, a na jakich kanałach będzie i o której???

Pochwale się że byłem samochodem w zeszłym sezonie na Hougaroringu z synem. (tam debiutował w F1 Vetel - może zaskoczyć wszystkich) Dostałem takiego poweru, że grzałem 180 na godzinę po autostradzie.
 

SCOTI

New member
Oczywiście pamiętam że w GP Włoch zajął 3 miejscew 2006r. W 2007 był trzy razy na 4 miejscu. Niestety wtedy oglądałem wyścigi na swoim crt. Teraz 42 cale to co innego.
 

-AS-

New member
Witam,
F1 na plazmie wygłada bardzo dobrze, mimo tego, że to tylko SD. Nie mogę się doczekać momentu, aż wszystkie relacje sportowe będą zawsze i tylko w HD.

Pozdrawiam
 
Polsat 5.15 - studio, wyścig 5.30.
RTL - 5.30 wyścig.
Tak się składa, że Polsat mam tylko z kabla, także dźwięk z Polsatu daję na KN, a obraz oczywiście z RTL. Wypróbowałem to już podczas poprzedniego sezonu (tylko na czas reklam w RTL-u przełączałem na Polsat). W 42 calach wygląda fajnie, ale chciałoby się oglądnąć w 50 :(
 

mirecore

New member
dzięki - to porażka mam CYFRE+ i nie mam tych kanałów:( w poniedziałek dzwonie to dziadów C+ i zapytam sie na którym kanale przewidzieli F1 w tym sezonie - chyba się rozstaniemy...

mozna odbierać RTL z ASTRY ale stronie C+ napisali "po odpowiedniej modyfikacji instalacji odbiorczej dekoder CYFRY+ umożliwia także odbiór kanałów z satelity ASTRA" - czy ktoś wie na czym ta modyfikacja polega?

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=19&kategoria=astra-tv
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SCOTI

New member
Z przykrością muszę stwierdzić że w F1 przestają liczyć się umiejętności kierowcy. Decydujące znaczenie ma bolid i taktyka zespołu. Po raz kolejny taktyka BMW była taka żeby wygrał Heidfeld a nie Kubica. No ale mimo wszystko warto było wstać o 5.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Widzę, że tu sporo "mięczaków" nieco brak prawdziwych fanów F1 ;) Zastanawiacie się czy kłaść sie spać, czy oglądać? :hmm:
Ja przez cały weekend spałem po 3 h na dobę i oglądałem wszyskto i czuję się świetnie, bo takiego GP to już dawno nie było, tyle emocji, walki na torze, no i niestety awarii i kraks. Pięknie się nam sezon zapowiada, narazie same niespodzianki. Aha tu o RK tak, no cóż, wiadomo może i strategia była dobra początkowo, ale niestety SC wyjeżdzał w kiepskim dla RK oczywiście, czasie ( w środku stintu), no taktyka została nienajlepiej dostosowana do tych zmian....Nakajima tylko dokończył dzieła, bywa. BMW musi się jeszcze sporo pouczyć, ale już nie jest tak źle jak w zeszłym sezonie ;) No i nie zminiać przedniego skrzydła jak dostał strzałę w tył ;) :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
SCOTI napisał:
Z przykrością muszę stwierdzić że w F1 przestają liczyć się umiejętności kierowcy. Decydujące znaczenie ma bolid i taktyka zespołu. Po raz kolejny taktyka BMW była taka żeby wygrał Heidfeld a nie Kubica. No ale mimo wszystko warto było wstać o 5.
Nie zgodzę się, że przestają - JUŻ DAWNO przestały się liczyć.

Pozdrawiam,
 

Sansei6

Member
Bez reklam
A ja myślę, ze dzisiejszy wyścig pardaoksalnie pokazał jak jeszcze wiele zależy w tym sporcie od kierowcy ;) Bolid za niego, póki co, nie wyczuwa toru, jego szerokości, nie decyduje kiedy jest najlepszy moment na atak, czy jak siębronić, no i kondycja kierowcy i koncentracja nie jest bez znaczenia, bo i w dobrym bolidzie moment dekoncentracji... i trawa co było choćby dziś widać, owszem trudne warunki atmosferyczne - upał nie pomagają ale każdy ma takie same. Może obecnie nawet nie tylko bolid jest tak ważny jak i strategia, ale dzięki ograniczeniom w elektronice bolidu, rola kierowcy znacznie wzrosła w porównaniu do ostatnich lat. Powtarzam, dzisiejszy wyścig był tego przykładem, jak wielu nie ukończyło z powodów właśnie tego że kierowca ma jeszcze bardzo dużo do powiedzenia ;) ?! :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zupełnie nie o to chodzi.

Kierowca cały czas w zakręcie może maksymalnie odbić w drugą stronę i pokazać jak wiele od niego zależy...

Pozdrawiam,
 
Do góry