Cyfra+HD

pro_fill

New member
Bez reklam
przeczytałem i szybko sprawdziłem nową ofertę i rzeczywiście - nie znalazłem żadnego Polsatu w nowej ofercie C+.
chyba czas wykorzystać multiroom [druga karta abonencka + tuner] i dogadać się z sąsiadem.
 

Lech

New member
Bez reklam
Można też rozwiązać umowę z Cyfrą +. W obecnej chwili mam pakiet Prestiżowy HD+, oraz osobno płacę za Cyfrowy Polsat pakiet Familijny w postaci Prepaid. Zastanawiam się więc czy nie obniżyć w dół pakietu w Cyfrze+ i jednocześnie nie zawrzeć stałej umowy z Cyfrowym Polsatem. Ale o ten Cyfrowy Polsat zapytam najpierw w BOK Cyfry+, czy jest, czy go nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
Przysłane nowe umowy z wykazem kanałów, nie zawierają Polsatu Cyfrowego. Tak więc co ktoś mówi, a co jest w rzeczywistości, to znaczy w umowach to zupełnie inna sprawa. Umowy wysyłane przez Cyfrę+ nie zawierają kanałów Cyfrowego Polsatu i tyle.

Dzisiaj 14.03.2011rok
W czasie rozmowy z BOK poinformowano mnie, że Cyfrowy Polsat nadal będzie dostępny w Cyfrze+. Na razie taka odpowiedź mi wystarczy, ale do końca mnie nie przekonuje, ponieważ zapis w umowie jest najbardziej wiarygodny jako źródło danych.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przysłane nowe umowy z wykazem kanałów, nie zawierają Polsatu Cyfrowego. Tak więc co ktoś mówi, a co jest w rzeczywistości, to znaczy w umowach to zupełnie inna sprawa. Umowy wysyłane przez Cyfrę+ nie zawierają kanałów Cyfrowego Polsatu i tyle.

Dzisiaj 14.03.2011rok
W czasie rozmowy z BOK poinformowano mnie, że Cyfrowy Polsat nadal będzie dostępny w Cyfrze+. Na razie taka odpowiedź mi wystarczy, ale do końca mnie nie przekonuje, ponieważ zapis w umowie jest najbardziej wiarygodny jako źródło danych.

witam mi w jednym z punktow cyfry pan tez powiedzial ze Polsat bedzie normalnie :) w ofercie Pozdrawiam
Lolek
 

Andrew150

New member
Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem Cyfry (wcześniej Aster) i mam jedno pytanie:
Czy programy 3D można normalnie nagrywać na dekoderze PVR i później oglądać w dowolnym czasie w 3D?
 

adrianekd

New member
mam pytanie: cyfra w swoich ulotkach pokazuje kanały grupy polsat, ale w umowie już nie są one wymienione, dlaczego? czy to oznacza że jeśli za 6 miesięcy znikną to nie będę mógł wypowiedzieć umowy bo nie są gwarantowane? proszę o informację gdyż chcę podpisać z nimi umowę
 

marfm76

New member
Czy ktoś wie jaki dokładnie model telewizora oferuje Cyfra za złotówkę??
Na stronie jest tylko tajemnicza nazwa "LG HD 3D" i nic więcej -na necie też nie można znaleźć żadnych szczegółów.
 
D

Deleted member 141725

Guest
Najprawdopodobniej TV to 27 cali z obsługą 3D - DM2780D-PZ

Faktycznie w aneksie nie ma kanałów Polsatu - nie ma także np. TVN HD i TVN7 HD i paru innych dostępnych obecnie. Ciekawe co knują...
 

Vafel

New member
Witam.
Wczoraj wyskoczyła mi aktualizacja listy programów, od tej pory na Minimini HD mam brak sygnału. Ponownie przeprogramowanie terminala nic nie daje (pomogło tylko za pierwszym razem). Dzisiaj zobaczyłem, że taka sama sytuacja jest na wszystkich kanałach Cyfry w HD, czyli wszystkich HD z plusikiem oraz Canalach + HD. Ktoś wie czy to jakaś awaria w Cyfrze?

Mój dekoder: Philips HD PVR.
 
Ostatnia edycja:

adri991

New member
Ja mam wszystko w porządku. Może pakiet masz inny a jak nie no to musisz dzwonić do centrum obsługi klienta i powiedzieć o co chodzi.
 

Vafel

New member
Ta, dzwoniłem. Bajdurzenie, ze muszę konwerter nastawić bo nie odbiera częstotliwości. Sami nic tam nie widzą na tej infolinii. Wezwę sobie kogoś, żeby mi sprawdził.

Chyba, że faktycznie podczas wichur coś się tam stało. Ale żeby wysiadły tylko kanały HD z "+"? A sd normalnie działają. Albo znowu coś z ich "super" sprzętem od Philipsa.
 

GORB

New member
Czy posiadając telewizor DVB-S można odbierać cyfrę+ bez dodatkowego dekodera?

Tak, ale gdzieś musisz włozyć kartę do dekodowanai cyfry. Sprawdź w danym TV jak to wygląda. Nie spotkałem jeszcze TV ze slotem na karty (co nie znaczy, ze takiego nie ma). Telewizory z DVB-S, z którymi sie spotkalem, mają gniazdo CI, do którego wkłada się moduł CI, a do modułu kartę. Moduł możesz kupić w cyfrze, albo samodzielnie.
 

Thoms3101

New member
Jaki dekoder z Cyfry+ byłby najlepszym rozwiązaniem dla mnie, chciałbym móc nagrywać dużo meczy/filmów w jakości HD i mieć szybkie, wygodne i ładnie wyglądające menu. Dysk bezprzewodowy mógłbym nabyć. Zastanawiam się nad:
SAGEMCOM DSI87 HD - CYFRA+ JEDYNA TAKA TELEWIZJA
PACE PVR HD - CYFRA+ JEDYNA TAKA TELEWIZJA
Chciałbym móc nagrywać i jednocześnie oglądać coś innego. Jeszcze jedno pytanie, czy te nagrane filmy mogę później oglądać np. na PC? W jakim formacie są zapisywane.
 

jacek63

New member
PACE PVR HD to muł. Każdy ruch to przynajmniej kilka sekund czekania, uruchamianie, to jakaś paranoja. Jak sprzęt z końca ubiegłego wieku :(
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Mnie też szlag trafia z obsługą tego paca.
Prawie każdy film nagrywany na czuwaniu się zacina i właśnie jadę spróbować go wymienić,zobaczymy.
 

furi_dp

New member
@Adrian85, wymiana nic Ci nie da. to wina softu v150.
trzeba czekać na nowy soft i bombardować cyfrę reklamacjami.
dużo na ten temat masz na forum satkuriera
 
Do góry