Cyfra+HD

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
jasa napisał:
Pisałem juz o tym kilka razy że dla Fanów n-Ki (śmiertelnych wrogów Cyfry+) są tu na forum ze 4 wątki, błagam czy nie możecie ropływać się w zachwycie nad platformą ITI .....


Wiesz, to nie tak do końca. Nie sądzę, że tu chodzi o nienawiść, czy śmiertelną wrogość. :eek: Jesteś zadowolony z Cyfry i bardzo dobrze. Nie ma problemu, bo przecież o to chodzi. Natomiast część z osób, w tym ja była niezadowolona zarówno z jakości, jak i cen nijak nie mających się do polskiej rzeczywistości. Jest to po prostu wybuch radości, że ktoś przytarł im noska. Powinieneś się cieszyć, że powstała N i zabiera cyfrze klientów. Jest nadzieją, że dla Ciebie i tych co się decyduja pozostać przy Cyfrze, bo im ona odpowiada, coś się poprawi. Może spadną ceny do rozsądnych pułapów, może będą jakieś promocje dla "wiernych" cyfraków, może w końcu poprawi się jakość techniczna programów.

Co do kupowania kota w worku, odnośnie n-ki. Myślę, że możemy sobie wyobrazić sama ofertę, bo oparta jest na programach już istniejących. A odnośnie jakości nadawania to jestem spokojny. N chcąc przyciągnąć klientów, MUSI ZADBAĆ o jakość, bo inaczej przegra w przedbiegach.
Tak, że nie denerwuj się i życzę Ci obyś na zmianach tylko zyskał. Pozdr.
 

jasa

New member
pooh1968 napisał:
Wiesz, to nie tak do końca. Nie sądzę, że tu chodzi o nienawiść, czy śmiertelną wrogość. :eek: Jesteś zadowolony z Cyfry i bardzo dobrze. Nie ma problemu, bo przecież o to chodzi. Natomiast część z osób, w tym ja była niezadowolona zarówno z jakości, jak i cen nijak nie mających się do polskiej rzeczywistości. Jest to po prostu wybuch radości, że ktoś przytarł im noska. Powinieneś się cieszyć, że powstała N i zabiera cyfrze klientów. Jest nadzieją, że dla Ciebie i tych co się decyduja pozostać przy Cyfrze, bo im ona odpowiada, coś się poprawi. Może spadną ceny do rozsądnych pułapów, może będą jakieś promocje dla "wiernych" cyfraków, może w końcu poprawi się jakość techniczna programów.

Co do kupowania kota w worku, odnośnie n-ki. Myślę, że możemy sobie wyobrazić sama ofertę, bo oparta jest na programach już istniejących. A odnośnie jakości nadawania to jestem spokojny. N chcąc przyciągnąć klientów, MUSI ZADBAĆ o jakość, bo inaczej przegra w przedbiegach.
Tak, że nie denerwuj się i życzę Ci obyś na zmianach tylko zyskał. Pozdr.
Gdybyś przeczytał moje poprzednie posty w tym wątku, zrozumiałbyś że całkowicie się z toba zgadzam i niniejszym pozdrawiam:D
 

stereoman

New member
Disney Channel w C+

taa...
to gratka dla wielu...nie tylko dzieci ;)
dziecku nie wyłumaczysz różnicy między HD a SyfD kiedy tu lecą taaakie bajki i filmy
za Sat Kurierem:

Disney Channel w Cyfrze+

2006-10-12 17:17:30 | Janusz Sulisz
Ostatnia aktualizacja: 2006-10-12 17:32:15
Źródło: canal+ cyfrowy


897.jpg
Canal+ Cyfrowy podpisał długoterminową umowę z Walt Disney Company, dzięki której popularny Disney Channel znajdzie się w ofercie platformy cyfrowej Cyfra+. Firmy sfinalizowały kontrakt podczas targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes. Od 2 grudnia Disney Channel trafi do oferty Cyfry+.


5250.jpg

Disney Channel dostępny będzie w pakietach Komfortowym i Prestiżowym na pozycji 44 w terminalach Cyfry+ i to bez dodatkowych opłat. Do końca grudnia będą go oglądać abonenci wszystkich pakietów Cyfry+.

Disney Channel nadawać będzie w godz. 6- 22. W programie znajdą się m.in. popularne seriale przygodowe, animacje, filmy produkowane specjalnie dla Disney Channel, najlepsze Disneyowskie produkcje kina familijnego, rozrywkowe i edukacyjne programy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz produkcje własne stacji.

Disney to najbardziej znany światowy producent programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Produkowane przez Walt Disney Company kanały docierają do ponad 600 mln odbiorców w ponad 100 krajach.

Już w grudniu abonenci CYFRY+ będą więc mogli oglądać takie hity Disney’a jak: Zakochany Kundel 2, Tarzan czy serial Mickey Mouse Clubhouse.

Disney Channel i Cyfra+ zaproponują także specjalne atrakcje dla abonentów, m.in. konkurs z nagrodami, w którym będzie można wygrać 10 rodzinnych wycieczek do Disneylandu.

Walt Disney Company założona została w 1923 roku przez legendarnego Walta Disney’a, twórcę Myszki Miki, Kaczora Donalda, Psa Pluto i Disneylandu.

Urodzony w 1901 roku Walt Disney otrzymał za swoje osiągnięcia 32 nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, w tym pierwszą w 1931 roku za pierwszy pełnometrażowy film animowany - „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Do pełnometrażowych animowanych klasyków wytwórni Disneya należą też takie hity, jak: Dumbo, Bambi, Zakochany kundel, Śpiąca Królewna, 101 Dalmatyńczyków, Księga dżungli, Przygody Kubusia Puchatka, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Król lew, Pocahontas, Toy Story, Dzwonnik z Notre Dame, Rogate Ranczo czy Kurczak Mały.

źródło Satkurier.pl


pzdr

Stereoman jak cytuesz z Satkuriera to podawaj ich adres bo są bardzo wrażliwi ostatnio na kopiuj-wklej. Pozdrawia arsenal.
 

iqpablo

New member
Canal+ HDTV w listopadzie

"Prawdopodobnie w listopadzie br. ruszy dodatkowa wersja Canal+ w wysokiej rozdzielczości. Przeważającą część propozycji nowego kanału stanowić będą transmisje sportowe.
Canal+ HD będzie pasmem nadawanym na osobnej pozycji programowej platformy Cyfra+. - Będziemy pokazywać w wysokiej rozdzielczości po jednym meczu ligi francuskiej i angielskiej tygodniowo. Liczba transmisji jest niezależna od nas, tylko od producentów sygnału, czyli zagranicznych nadawców - mówi Jacek Okieńczyc, szef sportu w Canal+. Zapowiada, że w przyszłym roku w HDTV pokazywane będą też spotkania ligi polskiej.

Poza sportem w ramach nowego pasma w wysokiej rozdzielczości abonenci Cyfry+ będą mogli zobaczyć produkcje filmowe w HD. W przyszłym roku oferta platformy zostanie rozszerzona o dwa kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości, których nazwy na razie nie są znane."
[KS / Press]​
 

klaus71

New member
Bez reklam
gdyby nie "n"-ka to hdtv w polsce pojawiłoby się około 2010.
i to tylko wtedy jakby była jakaś dyrektywa unii. :)
a tak może i dla "n"-ki będzie motywacja by starać się bardziej.
 

karaznie

New member
iqpablo napisał:
Canal+ HD będzie pasmem nadawanym na osobnej pozycji programowej platformy Cyfra+. - Będziemy pokazywać w wysokiej rozdzielczości po jednym meczu ligi francuskiej i angielskiej tygodniowo.

LOL. Po jednym meczu tygodniowo:). Dekoder poniżej 1000pln (chodzą słuchy, że 999pln). Ile osób to kupi?

Rękę sobie dam uciąć, że przed świętami nic nie zrobią...
 

chosen7

Member
Moga sobie mowic ale tez dam sobie reke uciac w tym roku nic nie zrobia. Dzwonilem moze 3 razy do nich i nic nie wiedza tylko mowili cos okolo grudnia potem jak dzwonilem drugi raz byla mowa o nastepnym roku.
Jezeli jeszcze wejdzie Starz Hd na N'ke to nie wiem co oni zrobia bo te ich filmy z canal+ bije na glowe włacznie z hbo.
pozdrawiam
 

jasa

New member
pozdrowienia dla Arsenal

arsenal napisał:
O, i tu cię mam. Nie wszystkie. Widziałeś choćby "Gdzie jest Nemo" czy "Iniemamocnych" w HBO czy Canal+? Nie. I nie zobaczysz. Disney Channel to widać dla C+ kanał zupełnie niepotrzebny. Nie to co Cinemax2:twisted::twisted::twisted:

Z pozdrowieniami dla ARSENAL:D .Przeczytaj sobie post wyżej:D . Jak to mówią "Lepsza Syfra+ w garści niż N-ka na dachu" i jeszcze jeden stary dowcip:
" Podobno w Moskwie rozdają za darmo samochody.
Tak to prawda.
Tylko nie samochody a rowery i...
nie rozdają a kradną....:D

Mówiłem żeby poczekać...
 

autorus

New member
Co to ma niby do rzeczy? Cały czas jeszcze mam cyfrę (jeszcze pół miesiąca)
Kuchni tv nie oglądam bo mnie nie interesuje. Disnay odpada, wyrosłem z kaczora donalda i myszki miki. Zresztą nie chciałbym puszczać tego dzieciom.
Szkoda mi tylko mini mini. I może trochę Hallmark.
Jak pisałem płacę w cyfsze 60.50 zł. teraz będę płacił 68zł. I mam pełen pakiet. Ze nie wszystko jest, spoko poczekam. Ważne że tunerek leży spokojnie. No niedaleko modelu 1330. Zestawienie tych sprzętów może kogoś powalić na podłogę. Ze śmiechu.

Autorus
 

jasa

New member
autorus napisał:
Co to ma niby do rzeczy? Autorus

To były pozdrowienia dla Arsenala...nie dla Ciebie...To on sugerował mi że w Cyfrze NIGDY nie zobaczę Disney Channel..a tu się okazuję że niestety N-kowcy go nie zobaczą:D

autorus napisał:
Jak pisałem płacę w cyfrze 60.50 zł. teraz będę płacił 68zł. I mam pełen pakiet. Ze nie wszystko jest, spoko poczekam. Ważne że tunerek leży spokojnie. No niedaleko modelu 1330. Zestawienie tych sprzętów może kogoś powalić na podłogę. Ze śmiechu.
Autorus
no właśnie poczekamy...zobaczymy...bez emocji...i bez śmiechu
 

jasa

New member
Gdybym dziś powtarzam DZIŚ porównał ofertę programową N-ki i Cyfry+ to też...śmiech byłby wskazany:D . Ale nie mam zamiaru śmiać się z nowej platformy, bo widzę że są to początki, niestety bardzo nieporadne, widać brak doświadczenia, jeśli w ciągu 3-4 miesięcy Cyfra uruchomi choć 1 kanał HD i puści dekodery HD (bez względu na cenę)... to N-ce będzie strasznie pod górę...mimo to kibicuję im bo...zawsze konkurencja jest korzystna dla klienta:eek:k:
 

autorus

New member
Na razie daję szansę n'ce. Ale umowajest tylko na 15 mies. Jak będą kiepscy to im podziekuję. W ten sposób podziękowałem polsatowi, a ostatnio cyfsze.
Na razie to pionierstwo z tym hd.
Jeżeli cyfra będzie miała box w porównywalnej cenie to będzie można się zastanowić co robić. Na razie takiego wyboru nie ma.
Poczekamy, zobaczymy.

Autorus
 

stereoman

New member
pzdr dla nieocenionego Satkuriera
adres cytatu powyżej
http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34390
sorki za pominięcie ;)

jasa
szacuneczek za pozdrowienia dla Arsenala
nic nie jest tak całkiem czarne ani białe
dajmy szansę Cyfrze+
Przez lata byłem odcięty od dobrej piłki ligowej i teraz nie wiem jaka siła musiałaby zadziałać ,żebym z tego DOBROWOLNIE zrezygnował.
A itak wkrótce piłka będzie w HD:) na C+.
Zwracam uwagę,że gros nowych abonentów n weszło w ciemny las bez asekuracji ,nigdy wcześniej nie oglądając żadnego programu High Definition.
I bardzo dobrze,że są ciekawi nowego,ale bicie w czambuł C+,to jednak przegięcie-to przecież TYLKO telewizja:)
Warto się rozejrzeć w sieci za tunerem HD ,jaki dał swym abonentom francuski Canal+.
Follow me:p

coś się zaczyna przejaśniać;
http://skysunsat.pl/portal,news,742.htm?sid=1e41e61e67e9c44db36f7b298ddd48
a3

pzdr
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
arsenal napisał:
O, i tu cię mam. Nie wszystkie. Widziałeś choćby "Gdzie jest Nemo" czy "Iniemamocnych" w HBO czy Canal+? Nie. I nie zobaczysz. Disney Channel to widać dla C+ kanał zupełnie niepotrzebny. Nie to co Cinemax2:twisted::twisted::twisted:
Gdy pisałem te słowa nie było słychać nic o Disney Channel wcale. Oczywiście od trzech lat była na stonie ankieta i to wszystko. Były niejasne plotki o ich wejściu na Polsat ale bardzo ciche. Zauważcie też w jakim kontekście to pisałem. Dziwiłem się, że Cyfra+ dołącza takie cuś jak Kuchnia.tv a nie chce Disneya by mieć pełną ofertę filmów. No to teraz ma i gratulacje. Sądząc jednak po szybkośći z jaką Disney wprowadza ten kanał do Polski to wszystko jest możliwe.
 
Do góry