Crysis 2

pav3l

New member
Bez reklam
PCtowy też mają kichę z tym Crisysem, oficjalne stanowisko:
"deweloperzy już teraz zapewniają, że zapowiadane wcześniej dobrodziejstwa DX 11, takie jak chociażby teselacja, będą dostępne w pecetowej wersji Crysis 2, jednak nie od razu. Patche wprowadzające obsługę najnowszych wersji DirectX mają się ukazać wkrótce” po premierze gry"
-Wg mnie zadecydowała marketingowa kalkulacja. Poczekają z paczem na Dx11, po zakończeniu pierwszego wejscia gry w rynek (2-3 miesiące).
W ten sposób nie narażą się na spadek sprzedaży na konsole, na których - gameplay przy pełnych możliwościach silnika tej gry - na pc, odebrałby sporą liczbę konsumentów do grania na konsoli.
Jak mam to dostać 2-3 miesiące później, to sam się zastanawiam, czy nie wziąć na chlebak.... :confused:
 

pav3l

New member
Bez reklam
muzyka mu nie odpowiada?
Proszę - Cover New York, New York...np.
YouTube - Crysis? 2 - zwiastun New York, New York
...Hans Zimmer (Incepcja, Gladiator, Piraci z Karaibów, Sherlock Holmes, Batman Początek itd.....lista jest długa) tworzył ten soundtrack (akurat tego covera nie)....

To, że New York atakują kosmici i amerykanie się bronią, zgadzam się, fabuła może być słaba....
ale grafa i grywalność pozamiata...
Gdybym wybierał MGS4 vs Crysis2, w ciemno to drugie, power rangers mnie nie pociąga....
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Jednak wygląda to słabo. w sumie na x360 też słabiutko :? sama rozgrywka w demku jest słaba ! Ta gra miała nas rozwalić na drobne nawet w wersji konsolowej hahahha(jestem wrednym fanem KZ3 :razz:) ) .Piękna sceneria poza mapą :shock:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ogrze, przestan prosze cytowac portal tworzony przez gimnazjalistow :) (ps3site)

Poziom merytoryczny tego portalu z kadym dniem spada na leb, na szyje.
 

klemens007

New member
Faktycznie graficznie nie powala a i po tak krótkim demie nie wiele można powiedzieć.Może singiel więcej wyjaśni. Na dzień dzisiejszy mój entuzjazm mocno osłabł.
 

Peek

New member
Bez reklam
Grałem wcześniej na 360 a teraz na PS3 i mam porównanie, bo udostępniono tą samą mapkę. Muszę przyznać, że w porównaniu do Xbonia wygląda to tragicznie... Całość okropnie zamazana, jest aliasing, słabe tekstury. Kolejny multiplatformowy deweloper dał ciała jeśli chodzi o wersję na PS3. Jeśli ktoś ma taką możliwość, to niech bierze na 360 albo PC, wersja na PS3 to coś takiego jak Mafia II w porównaniu do odpowiedników z innych platform.

Ogólnie gra jest super, jest genialny klimat, super miejscówki, genialny dźwięk, ogólnia gra będzie kozacka, ale oprawa graficznie na PS3 to totalna tragedia.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Stwierdziłeś to po ograniu demka czy calaka ? zgłupiałem troszkę :) genialny klimat ,dżwięk ,miejscówki ? Mnie skutecznie zniechęciło demo multi a również grałem na x360 ;) Jeszcze liczę na singla choć z przymrużeniem oka ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja nie piratuję jeśli chodzi o gry. Miejscówki oceniam po trailerach i gameplayach, dźwięk po demku, a klimat wylewa się z tej gry i bez zagranie w singla hehe. Biorę na 100%, ale na 360.
 

pav3l

New member
Bez reklam
a ja niechlubnie przyznam, że ściągnąłem pirata na pieca (to był kontrolowany wyciek, dobrze wiedzieli co robią), pograłem 30 minut - wypi3przyłem z dysku i Crytek dostanie ode mnie pieniądze za oryginał. Czy to moralne, fak it. Na mnie zarobią, więc jestem rozgrzeszony.
 

mataman

New member
Bez reklam
Stwierdziłeś to po ograniu demka czy calaka ? zgłupiałem troszkę :) genialny klimat ,dżwięk ,miejscówki ? Mnie skutecznie zniechęciło demo multi a również grałem na x360 ;) Jeszcze liczę na singla choć z przymrużeniem oka ;)


singiel podobno wyglada lepiej, bo to demo jak juz wcześniej pisałem to dramat.
 

pav3l

New member
Bez reklam
tu już graficznie i tak nie ma sie czym jarać. Proponuję zobaczyć demo battlefield3 na pieca. Pozamiata kryteki i inne takie.....
PS.
Grając wcześniej w Crysis (jeden) uważam,że na pieca, tam była lepsza grafa. W dwójce spuścili z tonu.....i nie potrzebnie zrobili porty. W tej dobie, każdy solidny posiadacz pieca, ma klocka, albo ps3 i nigdy nie zrezygnuje z pieca (ja na pewno), gierki na ps3 uważam za solidnie zrobione, czerpię przyjemność z gry, ale od roku graficznie nędza w porównaniu z piecem. Rok 2011 i następne - na PS3 biorę tylko exclusivy, reszta to piec. I tu nie ma dyskusji, bo temat grafy na ps3 zamknę w 3 sekundy (wystarczy prześledzić forum chociażby od czasów AC2)....
 

pa3

New member
Bez reklam
E tam, akurat wszystkich których znam, naparzają tylko na konsolach, granie na PC osobiście kojarzy mi się z małolatami, czy tam gimnazjalistami. Co to za frajda siedzieć zgarbiony przy małym monitorku i zachwycać się że gra poszła na max detalach z dx11 (jak dzieci ;))

Niektórzy zaczną pracować to IMO rozkminią że "po robocie" lepiej jest popykać na pół-leżąco przy 50" (+ zimny browar), niż wpatrywać się w mały ekranik (w końcu w każdej grze najważniejsza jest GRAFA :???:) - widocznie niektórzy mają taki duży TV jak monitor, wiec niewiedzą o co kaman.
 

mataman

New member
Bez reklam
No wiesz ja mam kompa podlaczonego do tv, inna sprawa ze karty graf. nie ma za mocnej wiec sie do grania zabardzo nie nadaje.
 

pav3l

New member
Bez reklam
E tam, akurat wszystkich których znam, naparzają tylko na konsolach, granie na PC osobiście kojarzy mi się z małolatami, czy tam gimnazjalistami. Co to za frajda siedzieć zgarbiony przy małym monitorku i zachwycać się że gra poszła na max detalach z dx11 (jak dzieci ;))

Niektórzy zaczną pracować to IMO rozkminią że "po robocie" lepiej jest popykać na pół-leżąco przy 50" (+ zimny browar), niż wpatrywać się w mały ekranik (w końcu w każdej grze najważniejsza jest GRAFA :???:) - widocznie niektórzy mają taki duży TV jak monitor, wiec niewiedzą o co kaman.

bez urazy ale twoje pojęcie o graniu na piecu pozostało na etapie właśnie wymienionego przez ciebie gimnazjum, razem z twoimi argumentami:
+ zimny browar (po co to - dla podkreślenia dorosłości?, a co przy piecu grają pijąc ciepły? Bo nie wiem o co "kaman"),
+ mały monitorek (jaki mały monitorek, człowieku, gdzie ty żyjesz.....),
+ no i ostatnie najlepsze - Grafa nie jest ważna, :-?
no proszę cię........połowa świata ślini się nad ostatnim demem Battlefield3, w tym wątku rozmowa dotyczy także grafiki w Crysis2, a ten pisze, że grafa nie jest ważna....
Oprócz grywalności musi wyciekać miód, bo tego oczekują ludzie, którzy wydają kupę kasy na grę. Wydaj teraz dobrą grę ze słabą grafą i sprzedaj ją w milionach egzemplarzy.
Twoje wszystkie argumenty byłyby dobre, gdybyś je wypowiedział w połowie lat 90-tych.
dobra, eot.
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
bez urazy ale twoje pojęcie o graniu na piecu pozostało na etapie właśnie wymienionego przez ciebie gimnazjum, razem z twoimi argumentami:
+ zimny browar (po co to - dla podkreślenia dorosłości?, a co przy piecu grają pijąc ciepły? Bo nie wiem o co "kaman"),
+ mały monitorek (jaki mały monitorek, człowieku, gdzie ty żyjesz.....),
+ no i ostatnie najlepsze - Grafa nie jest ważna, :-?
no proszę cię........połowa świata ślini się nad ostatnim demem Battlefield3, w tym wątku rozmowa dotyczy także grafiki w Crysis2, a ten pisze, że grafa nie jest ważna....
Oprócz grywalności musi wyciekać miód, bo tego oczekują ludzie, którzy wydają kupę kasy na grę. Wydaj teraz dobrą grę ze słabą grafą i sprzedaj ją w milionach egzemplarzy.
Twoje wszystkie argumenty byłyby dobre, gdybyś je wypowiedział w połowie lat 90-tych.
dobra, eot.

Grałeś kiedyś w takie tytuły ja ICO, Shadow of the Colossus czy serię MGS? gdzie grafika stoi na ostatnim miejscu, liczy się oryginalnie przedstawiony świat, wciągająca fabuła, itd. Myślisz że na grywalność czy wyciekający miód, składa się głównie ilość pikseli na ekranie, gładkie tekstry, czy tam ogólnie ostry obraz? Za czasów ps2 Shadow of the Colossus miejscami przypominał pokaz pixeli jak na pegazusie, a mimo to gra była jedyna w swoim rodzaju, zahaczała bardziej o artystyczne dzieło niż grę.

Producenci idą na łatwiznę i promują puste gry, w których oprócz strzelania i chodzenia cały czas do przodu, nie potrafią nic zaoferować, np Crysis albo nawet druga część, która dostała już notę 8/10 za monotonię, no ale grafika gites, bo to jest przecie wyznacznik dobrej gry (miliony much nie może się mylić)

Co do monitorów, bo na takich gra większość pc-graczy, występują w wielkościach 22-24" - to ma być dużo, zagraj na 50" albo na 92" (projektor).
 
Do góry