Crysis 2

Peek

New member
Bez reklam
Za długo jestem na forum, żeby dać się sprowokowac do kłótni.

Nie od Sony = nie kupuj.
 

pav3l

New member
Bez reklam
To ja ci powiem chłopie, że na kompie wygląda to dużo lepiej <- bawiłem się w to. I na pewno kupuje oryginał na pieca.
 

vasyndrom

New member
hmmm na pc to crysis wyglada jak warhead. miejscami koszmarne tekstury a miejscami o niebo lepiej (no ale nie widzialem jeszcze dx11 tak wiec poczekam sobie :D)
 

rafib1975

New member
Crysis 2: Nano Edition składa się z następujących elementów:
  1. Edycja limitowana gry Crysis 2 w specjalnym metalowym opakowaniu
  2. 11-calowa figurka Proroka
  3. Wysokiej jakości artbook
  4. Specjalny plecak imitujący nano-kombinezon
Ciekawa wersja szkoda tylko że cena miedzy 479zł a 499zł.

009280-08.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Filmik tak naprawdę mówi niewiele, zaczekajmy do demka na PS3, które ma wkrótce wyjść. Wtedy będzie widać co lepsze (na 360 grafika była bardzo dobra).
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie Panowie, na PS3 nie ryje beretu. Kto ma PC - bez wahania brać na pieca, kto ma xklocka, to na klocka. Na PS3 wygląda to słabiutko. Przykro mi, ale bardzo słabiutko.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie pierwszy raz i nie ostatni, wystarczy prześledzić to forum. Sam bym wolał walnąć się wygodnie przed TV i wrzucić to na chlebaka, ale w tym momencie, sorka. Pozostaje twarde siedzenie przed klawiaturą i mychą ale za to z zaj3bistą grafą :)
 

darok

New member
Nie pierwszy raz i nie ostatni, wystarczy prześledzić to forum. Sam bym wolał walnąć się wygodnie przed TV i wrzucić to na chlebaka, ale w tym momencie, sorka. Pozostaje twarde siedzenie przed klawiaturą i mychą ale za to z zaj3bistą grafą :)
Kupuje się microsoft xbox controler for windows i też się wygodnie gra i uwierzcie mi da się grać na padzie w takie typu gry tym bardziej że produkcja wspiera tego pada.
 
Do góry