Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek co Ty takie zamulacze cały czas słuchasz, odpal coś żywego, rozruszaj suba:

Nie słucham muzyki na subie :) A słucham różnej muzyki, akurat te tutaj to wklejam zazwyczaj to co kupiłem... dzisiaj akurat odebrałem Grobana...z Zakopanego jak wracaliśmy sluchaliśmy " Metaliki" kobiety już nie dawały rady.. Ja wszystko słucham z małymi wyjątkami...:) Gilmoura sobie też dzisiaj posłuchałem, bardzo odpowiada mi ta Jego płytka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak Cię tylko lolek zaczepiłem, na Dianę Krall do Krakowa się wybierasz?

Piramida sprzedaje płyty Martyniuka bo kupił wydania sacd.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Super tego się słucha w wersji DTS-HD MA 5.1, (96kHz/24-bit) z 2017 r.

Marillion - Misplaced Childhood (Deluxe Edition) - 1985 (2017) Blu-ray

Na dysku:

Misplaced Childhood - Steven Wilson 5.1 Surround Mix

Misplaced Childhood - 96kHz 24bit Stereo Remaster

Lady Nina - Steven Wilson 5.1 Surround Mix

Lady Nina - Steven Wilson Stereo Remix

Childhood Memories (Documentary 74 mins)

Kayleigh (Promo Video)

Lavender (Promo Video)

Heart of Lothian (Promo Video)

Lady Nina (Promo Video)

[youtube]mzVP41rA_Bc[/youtube]
 

Rudeford

New member
Z dziesięć lat tej kasety nie słuchałem i jestem zaskoczony jak dobrze brzmi.
f9ac72cca318e149d20bbabc58021d0c.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz u mnie to kwestia, że po pierwsze nie mam kaseciaka i nie mam zamiaru kupować, po drugie - dużo miejsca to zajmuje, mając kilkaset kaset magnetofonowych.. natomiast jest żal, że to poszło do śmietnika, co by nie mówić to kawałek mojego życia..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kasety to już tylko i wyłącznie z sentymentu, rozumiem to doskonale, ale bez przesady, odsłuchiwanie tego dzisiaj, to nonsens (po za sentymentem zaznaczam).
Dla mnie to kawał życia i wspomnień, ale jak to się ma do przyjemności odkrywania nowych kawałków w ułamku sekundy, robieniu playlist, składanek do którym mam błyskawiczny dostęp chociażby z takich serwisów jak Tidal czy Spotify?
Chce sobie odsłuchać Queen'a, robię składankę ze wszystkich albumów, odpalam i cieszę się muzyką.
Chce wpleść pomiędzy Metallice, nie ma problemu, słuchanie muzyki stało się o wiele przyjemniejsze.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki. Już wyczaiłem z pomocą Henia. Tyle, że wszędzie w sieci ma nagrany ten swój chiński zabezpieczający wkurzający głosik. Nie widze, gdzie tu ściągnąć lub choćby posłuchac bez tego chiskiego podkładu...
 
Do góry