Co teraz słuchacie?

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dzisiaj u mnie ten jegomość - 2 krążki
IMG_20181221_185719.jpg
IMG_20181221_185730.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też troszkę zacząłem się Nim interesować po obejrzeniu Jego koncertu. Intrygujący głos ma jak to stwierdziła moja kumpela.. ...

[youtube]vk_xq1P7vIU[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet jak się nie lubi takich klimatów to można popatrzeć :) Szczególnie wiolonczelistka :) Zadnej plyty ni emam tych uroczych Pań, ale mam jedną innych , które równie są urocze i też fajnie grają.
[youtube]FenMX_cGDvc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No tak, trochę ciałka pokażą i od razu lepiej brzmi :D

Ba :) ale trzeba powiedzieć, ze tak jak zauważyłem to najfajniejsze kobiety mamy właśnie za instrumentami smyczkowymi :) Dlatego jak byłem mały to chciałem grać na skrzypcach, wiedziałem co jest dobre :) tylko niestety na chceniu się skończyło, potem pianino, troszkę pograłem, a skończyłem na gitarze i to też na poziomie amatorskim, ale dziewczyny przy ognisku można było wyrwać :) Ale strasznie zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu tego słowa jak właśnie ktoś ma w dużym salonie fortepian i może sobie usiąść i zagrać na nim...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ba :) ale trzeba powiedzieć, ze tak jak zauważyłem to najfajniejsze kobiety mamy właśnie za instrumentami smyczkowymi :) Dlatego jak byłem mały to chciałem grać na skrzypcach, wiedziałem co jest dobre :) tylko niestety na chceniu się skończyło, potem pianino, troszkę pograłem, a skończyłem na gitarze i to też na poziomie amatorskim, ale dziewczyny przy ognisku można było wyrwać :) Ale strasznie zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu tego słowa jak właśnie ktoś ma w dużym salonie fortepian i może sobie usiąść i zagrać na nim...
Ja skoczyłem szkołę muyczną (fortepian, flet), amatorsko gitarę i co z tego? Po skończeniu miałem okres buntu i szybko pozbyłem sie pianina z domu. Chciałem grać w piłę i bawić sie razem z moimi równieśikami, a nie ćwiczyć kilka godzin dziennie. Wytrzymałem 2 lata i do dziś żałuję, że się pozbyłem. Dlatego teraz rozglądam się za elektrycznym.

Whaletone - marzenie,

a gitara i ogniska? :D Wiem coś o tym. Zawsze się sprawdza :D

[youtube]ZW5g7f1-BLU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niewątpliwie masz czego żałować, ale los tak widać chciał.... ale Ty napisałeś coś ważnego, że granie na instrumencie to godziny ćwiczeń dziennie, kiedy Koledzy grają w piłkę za oknem...ja też nie dałem rady...niestety...Dlatego tak podziwiam Andrea. B., który pomimo przeciwności losu doszedł do takiego poziomu jaki prezentuje dzisiaj. I jak to sam powiedział" Każdy ślepy może grać na fortepianie..." Ja miałem wszystko, tylko brak było zaangażowania....
Ps. Jak naprawdę lubisz grać to spełnij marzenie i kup sobie fajne pianino....piękne to co dałeś linka...szał jak dla mnie...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety cena i gabaryty nie dla mnie.
Skoro lubisz klawisze i dobrą twórczość, to zapewne kojarzysz ukrainkę znakomicie interpretującą wiele rockowych utworów Viktoriyę Yermolyevą. Tworzy też własą muzykę i koncertuje po całym świecie z największymi gwiazadami. Również z polskimi utworami, m. in. Republiki. Skończyła wiele szkół w temacie, ale pomyśleć, że prawdziwą sławę przyniosło jej kilka filmików wrzuconych na YouTube..

https://vkgoeswild.com/
https://www.youtube.com/user/vkgoeswild
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktorija_Jermoljewa

[youtube]FhbeNEtkgDs[/youtube]

[youtube]HIJPxxoF7dw[/youtube]

[youtube]2PPl_nKaA2I[/youtube]

[youtube]ySo1X4zhKoo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Znam to znaczy Kolega Ją bardzo lubi i jakiś czas temu właśnie zapoznał troszkę mnie z Jej twórczością....na Sonusach świetnie brzmi...:) ale powiem Ci Krzychu, że jak słucham takich Mistrzów jak choćby Ona to potwierdza się, że mamy czego żałować... chociaż Ty kupujesz fajne pianino i po części swoje hobby spełniasz... Rozmawiałem dzisiaj też z kumplem zawodowym muzykiem o tym pianinie... powiedział, że gust masz..b. dobry... :) podobno to pianinko to taki top topów...ale jest piękne..... żona mi powiedziała patrz się i mów sobie jaki głupiutki byłeś, że nie chciało się ....:)
 
Do góry