Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida by napisał, że usunąć można przy tym :) Za bardzo zmęczony nasz kolega oglądaniem filmów ;-)
Ps. Teraz właśnie czas świąteczny to zdjęcia płytek mogą być z choinką w tle :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie dziś nastrojowo.

MK.jpg
Powiadasz? :) Do mnie wczoraj przyszła. Była brakująca w kolekcji.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida by napisał, że usunąć można przy tym :) Za bardzo zmęczony nasz kolega oglądaniem filmów ;-)

Czasem lubię takie spokojne klimaty wieczorkiem. Pełen relaks. Potem wrzuciłem do cedeka RHCP - The Getaway i było trochę szybciej i dynamiczniej.


Powiadasz? :) Do mnie wczoraj przyszła. Była brakująca w kolekcji.

Mnie jeszcze brakuje trzech płyt. Są na liście przyszłorocznych zakupów :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem lubię takie spokojne klimaty wieczorkiem. Pełen relaks. Potem wrzuciłem do cedeka RHCP - The Getaway i było trochę szybciej i dynamiczniej.




Mnie jeszcze brakuje trzech płyt. Są na liście przyszłorocznych zakupów :)


Ja też lubię spokojne utworki posłuchać jak np pracuje w domu... a wiadomo czasem pracę się zabiera aby dokończyć.... A generalnie wieczory jesienne takie melodie dobrze się słucha przy rozpalonym kominku :) A jak jest to jeszcze dobrze nagrane to już sam miód..
 

sentyzibi

Well-known member
A ja sobie dziś posłuchałem staroci. Def Leppard i to na żywo. A że po samą sceną to i oprócz słuchania była przednia zabawa, chociaż głos straciłem pewnie na kilka dni.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja sobie dziś posłuchałem staroci. Def Leppard i to na żywo. A że po samą sceną to i oprócz słuchania była przednia zabawa, chociaż głos straciłem pewnie na kilka dni.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka

A to gdzie grali na żywo ? Def leppard , Van Halen lubię takie starocie :)
 

sentyzibi

Well-known member
W Manchester Arena. Van Halen też chciałbym zobaczyć na żywo, ale jakoś do Europy nie chcą zawitać.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja po obejrzeniu filmu włączyłem sobie płytkę z tą Panią , co prawda z innymi utworami, ale ta pioseneczka też mi pasuje..
[youtube]ItfyuQCl7w0[/youtube]

W listopadzie na żywo w Warszawie :) :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
uwielbiam ten kawałek.. od pierwszego usłyszenia go w radio jak i w tv.. teraz Ci Panowie u mnie pogrywają.. i jedna czarnulka świetna jest :)
[youtube]8SbUC-UaAxE[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja choineczkę ubieram z Córką i słuchamy przy rozpalonym kominku tego romantycznego głosu.. :) nie da się Jej nie lubić.. :)

[youtube]C8QJmI_V3j4[/youtube]
 
Do góry