Co teraz słuchacie?

Henry

Active member
Bez reklam
To daj znać jak będziesz wyrzucał ;)

btw. Jak widzę akcje takie jak ta, to śmiać mi się chce.
Jestem ostatnią osobą, od której usłyszałbyś cokolwiek pochlebnego na temat karakana i jego hołoty (celowo małą literą pisane), ale widzę, że "demokraci" za zachodzie mają jakieś kompleksy, że u nas przy byle okazji nie płoną samochody, sklepy nie są plądrowane.
Normalnie żyjemy w dzikim totalitarnym kraju wśród samych agresywnych faszystów.
 

Rudeford

New member
A to jedne z grubej rury
12eb4412c891044fed1124eae6a6c0bf.jpg
96a9346f6a18bb1356509fa1e2e7a017.jpg
c6cec86c381a7f3533670924e0ca7631.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)Pięknie. Ja tego pięknego szukam. Ciężki do zdobycia. JVS UX-7000.
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
To daj znać jak będziesz wyrzucał ;)

btw. Jak widzę akcje takie jak ta, to śmiać mi się chce.
Jestem ostatnią osobą, od której usłyszałbyś cokolwiek pochlebnego na temat karakana i jego hołoty (celowo małą literą pisane), ale widzę, że "demokraci" za zachodzie mają jakieś kompleksy, że u nas przy byle okazji nie płoną samochody, sklepy nie są plądrowane.
Normalnie żyjemy w dzikim totalitarnym kraju wśród samych agresywnych faszystów.

No takie akcje watersa nie sa zavawne, celowo napisane malymi literami. Gość niech zajmie sie soba a my w Polsce zajmiemy sie naszymi sprawami. Nie od dzis wiadomo, ze Polityka to...... czy z jednej czy drugiej strony ale jak we Francjj czy Szwecji jawnie łamie sie prawa to nikt nic nie piśnie... Musimy sie jako Polacy trzymac razem bo nas znowu wysteruja jak do rozbioru...

Pozdrawiam
 

gerus6

Active member
Bez reklam
No takie akcje watersa nie sa zavawne, celowo napisane malymi literami. Gość niech zajmie sie soba a my w Polsce zajmiemy sie naszymi sprawami. Nie od dzis wiadomo, ze Polityka to...... czy z jednej czy drugiej strony ale jak we Francjj czy Szwecji jawnie łamie sie prawa to nikt nic nie piśnie... Musimy sie jako Polacy trzymac razem bo nas znowu wysteruja jak do rozbioru...

Pozdrawiam

"Świetnie" napisane, tylko następnym razem weź słownik, bo ktoś może zarzucić Tobie, że pis (celowo napisane małymi literami;))"ośmielił lumpiarstwo" i wyprodukował analfabetów.
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
"Świetnie" napisane, tylko następnym razem weź słownik, bo ktoś może zarzucić Tobie, że pis (celowo napisane małymi literami;))"ośmielił lumpiarstwo" i wyprodukował analfabetów.

Pisalem w ktoryms watku ze nie uzywam polskich liter jak pisze na telefonie.
A reszta co napisałeś pokazuje poziom twojej inteligencji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wracając do tematu wątku ja słucham sobie płytki symphonica G. M. - bardzo lubię Jego głos.. szkoda tylko, że nie ma Go już wśród żywych..
[youtube]uWnsa3c8VQ8[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramiduś , mam 410 płyt z tego 90% to są zupełnie inne płyty :) W ostatnim czasie kupuje coś co mnie w jakiś sposób zafascynowało, a przy okazji tego typu płyty są fajnie, albo bardzo fajnie nagrane. A mnie już przysłowiowa "łupanina" przestała kręcić, bo tak jak Heniu kiedyś napisał , przykre jest to, że płyty rockowe są tak, a nie inaczej nagrywane na dzień dzisiejszy.. i chyba to się nie chce zmienić... Dlatego ja nie dziwię się dzisiaj już, że tak dużo ludzi słucha jazzu, bluesa czy też muzyki poważnej.. bo coś takiego właśnie gra.. Co nie zmienia faktu, że jak wyjdzie coś z tego co lubię, a będzie to zupełnie coś innego to i tak zakupię takie płyty, bo pewne rzeczy kupuje się wyłącznie dlatego, że to się lubi i jakość nagrania nie ma znaczenia... :) i najważniejsze, że przy żadnej muzyce nie zasypiam tak jak i przy filmie, bo oglądam i słucham wyłącznie wtedy kiedy jestem przynajmniej w miarę wypoczęty.. :) bo wtedy jest z tego przyjemność.. Przepraszam raz mi się zdarzyło usnąć o czym pisałem tj Atlas chmur... nie dałem rady/// :)

A wracając do A. Bocelli to ten Mistrz jest dla mnie tym w muzyce ujmijmy to poważnej czym np. F.Mercury w muzyce rockowej, a G. Michael w popie - szeroko rozumianym.. To się nie da tak normalnie wytłumaczyć czym dla mnie są pewni wykonawcy.. bo ja zupełnie inaczej do tych tematów podchodzę.

Ps. ktoś kiedyś powiedział, że słuchając dany gatunek muzyki świadczy o człowieku jakim On jest.. i nie chodzi o to, że jak ktoś słucha np. discopolo, to jest "dnem", a jak ktoś słucha WYŁĄCZNIE klasyki i jazzu to jest mistrzem.. tylko fakt jest taki, że muzyka określa jakim się jest człowiekiem... i jak się podchodzi do muzyki.. i czym ona jest dla pewnych ludzi. Sa ludzie, którzy potrafią zbierać kase przez kilka miesięcy po to aby mieć konkretną płytę, konkretnego wykonawcy numer powiedzmy 50, która została wydana w 50 egz na całym świecie, kosztująca dobrych kilka tysi.. dla Ciebie to głupota (zapewne), a dla takiego człowieka jest to mega radość, że może posiadać taką płytę..

Miałem okazję porozmawiać z pewnym człowiekiem - znasz Go na 100% , myśle, że wielu zna tego Pana - jest aktorem, a przy okazji melomanem muzyki poważnej i jazzu i jak się z nim rozmawia to w jaki sposób On opowiada o tym , jaką ma wiedzę w tym temacie to naprawdę, pomimo, że ja nie jestem jakimś "wyznawcą" wielkim w tych gatunkach muzycznych to mega miło można spędzić czas z takim człowiekiem.. Mam wielki szacunek do tego Pana, a do tego w jaki sposób potrafi opisać to co słyszy na danej płycie to inna galaktyka Kolego..
 
Ostatnia edycja:
Do góry