Co teraz słuchacie?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No nie wiem. On cały czas powtarza to samo zdanie tam i winnych swoich utowrach, wsłuchaj sie uważnie.
No nic, chyba muszę napisac do szajbajka :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nawet gdybym chciał napisać komentarz na YT to pomimo zalogowania i skofigurowania wyskakuje mi komunikat:
"Nazwa dla tego konta nie została skonfigurowana. Wybierz nazwę i spróbuj jeszcze raz"
Szukam na forach i zero pomocy pomimo częstych zapytań...
Zgłupiałem. Ani pomocy, ani kontaktu, email, telefonu, nic.
Konkret.
 

sentyzibi

Well-known member
To już ich trzecia płyta plus jedna live jako Nocny Kochanek. Nie tylko z Iron Maiden możesz mieć skojarzenia. Ja na wcześniejszych płytach znalazłem skojarzenia z między innymi Black Sabbath, Ac/DC, Heloween, czy King Diamond.
Bawią się chłopaki graniem, jak Steel Panther. I znaleźli na to publikę. Sam zostałem ich fanem po pierwszej płycie. Dopiero potem odkryłem, że wcześniej grali poważniej jako Night Mistress.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Masz rację. Zapożyczenia "melodyjne" z tamtego okresu. Pewnie dlatego, że wczoraj zrobiłem sobie maraton z AC/DC, Tidal zaproponował ten zespół ;)
Właśnie gra wcześniejsza płyta Nocnego Kochanka, "Hewi Metal". Bardzo fajnie się tego słucha, taki mocniejszy wieczorek poetycki. :)
 

sentyzibi

Well-known member
Masz rację. Zapożyczenia "melodyjne" z tamtego okresu. Pewnie dlatego, że wczoraj zrobiłem sobie maraton z AC/DC, Tidal zaproponował ten zespół ;)
Właśnie gra wcześniejsza płyta Nocnego Kochanka, "Hewi Metal". Bardzo fajnie się tego słucha, taki mocniejszy wieczorek poetycki. :)
O, to na drugiej płycie "Zdrajcy Metalu" jest kawałek "Pierwszego nie przepijam" - ten to się kojarzy z AC/DC natychmiastowo.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Poetycki... ;)
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
Rabit zobacz sobie jeszcze koncert. Mi się bardzo podoba. Niektórzy narzekają na "migawkowe" ujęcia, ale ja osobiście uważam, iż do takiego grania taka realizacja jest odpowiednia.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
https://youtu.be/p_3jAzfc01E
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak ich poznałem w Antyradiu kilka m-cy temu.
Ale mi oni zawsze kojarzyli sie z TSA. Głos jak Piekarczyk.
Tak czy siak zacna kapela! :)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Zerknę oczywiście na koncercik.
Dżem-ik zawsze dobry. Dla mnie nawet z Maćkiem wymiata na całej linii i traktuję go jako równego Ryśkowi. Takie mam zdanie i go nie zmienię.
40-sto lecie w Spodku już praktycznie wysprzedane. Zostały tylko bilety na ostatnim balkonie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Staram się ich nie porównywać. Gość jest zdolny. Mnie po prostu tak nie porywają albumy z Mackiem (2004, Muza). Co nie znaczy , że są złe. Koncertowo wypada to lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry