Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
Debiutowali w połowie lat 80 i choć kariery oszałamiającej nie zrobili, to mieli ze dwa przeboje nawet.
Gdy krótko po reaktywacji na początku wieku zmarł wokalista Krzysztof " Uriah" Ostasiuk wydawało się, że to definitywny koniec. A tu proszę, zapowiedź albumu

[youtube]MybhwqjafBo[/youtube]

Trzy dni temu ( 20.06.) Foo Fightera zagrali w Madison Square Garden po raz pierwszy od początku pandemii ( na tej arenie, bo gdzie indziej już coś grali ) i przy okazji pokazali jak będzie brzmiał ich zapowiedziany projekt pn. The Dee Gees.
Dave Grohl już zapowiedział wydanie płyty disco pt. " Hail Satin " pod szyldem Dee Gees.

[youtube]2aVIHcICc0U[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
Pierwszy nowy utwór od 10 lat. Dla mnie to nawet całkiem fajna piosenka

[youtube]ioRSxki0dV8[/youtube]

Kolejna zupełna nowość. A album będzie w październiku

[youtube]XZLwmE56RuY[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Grecko-polsko-niemiecki zespół śpiewający po angielsku :
Tri State Corner. Singiel zapowiadający nadchodzącą nową płytę . Nie słuchałem ich w przeszłości jakoś często, ale mają w dorobku kilka kawałków, które mi się podobały.
[youtube]AmLwjL8ihgc[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Ciuszki jakby z rynku wtórnego, makijaż też kojarzy się z inną dekadą, ale piosenka całkiem świeża, jak i zespół zresztą również. To kolejny kawałek, który ma dodać nam ( ludzkości ) otuchy... jak opisuje go Grill Montgomery, liderka zespołu i twierdzi, że powstał w szczycie pierwszego lockdown'u.
[youtube]nn1knNAhGe8[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak ktoś lubi Chorwację tak jak ja, byłem tam kilak razy już i ciągle wracam z uśmiechem na twarzy to tam ta Pani jest bardzo popularna, nawet miałem okazję na żywo ją słuchać i najlepsze jest to, że nikt nie rozumie (mam na myśli turystów co śpiewa) a pomimo tego ludzie się naprawdę dobrze się bawią.

https://www.youtube.com/watch?v=hyFo7-qy5ms
 

sentyzibi

Well-known member
Wprawdzie to nie sama muzyka , a film dokumentalny, ale polecam, jeśli ktoś nie widział jeszcze, bo opublikowany jest od miesiąca. Dla mnie super przypominajka.
h[youtube]v-7uJim5W3s[/youtube]
 
Do góry