Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
Nowa supergrupa L.A. Rats ( czyli Nikki Sixx, Rob Zombie i Tommy Clufetos ) nagrała cover piosenki śpiewanej przez Johnny Casha ( a napisanej w 1959 roku przez australijskiego muzyka Geoffa Macka ) p.t. " I've been everywhere" . Cover został nagrany na potrzeby soundtracku do Netflixowego filmu " The Ice Road" z Liamem Neesonem, który wejdzie na ekrany latem.

[youtube]f5W3oI7Kd0g[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Swieżynki z tego tygodnia.
Temu pokoleniu się nie znudzi, zakładają rockowe fatałaszki i promują nowe płyty

[youtube]Szs1Yi6gKb8[/youtube]

[youtube]2RJrr2bVMTU[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W innej wersji :)

[youtube]2OqObEBPlh0[/youtube]

osobiście stara wersja bliższa mojemu sercu..

[youtube]EE-ZsGvUAR4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
W innej wersji :)

[youtube]2OqObEBPlh0[/youtube]

osobiście stara wersja bliższa mojemu sercu..

[youtube]EE-ZsGvUAR4[/youtube]

Wspaniały kawałek świetnej grupy... Pamiętam że spóźniłem się kiedyś z zakupem biletów na ich koncert i potem musiałem zapłacić horrendalne jak dla mnie pieniądze na odkupienie ich na rynku wtórnym, tak strasznie marzyłem, by zobaczyć ich na żywo. Oczywiście już nie z Lou Grammema, a Kelly Hansenem, ale warto było.
 

sentyzibi

Well-known member
Ach zapomniałem... Kilka nowości z ostatnich dni
Billy Gibbons (ZZ TOP ) i siostry Lovell ( Larkin Poe )
[youtube]03kj2je018w[/youtube]

BlackBerry Smoke
[youtube]zlXajDiudDE[/youtube]

A jako trzeci no dokładkę... może Volbeat. Właśnie wypuścili dwie nowe piosenki. A swoją drogą, kiedyś wychodziła płyta i singiel ją promujący, a teraz przez kilka miesięcy wychodzą kolejne piosenki, a dopiero potem wydawana jest z nimi płyta. Czy to nowa metoda, czy po prostu wynik sytuacji związanej z pandemią i ograniczonym dostępem do producentów, studio nagrań itp.
[youtube]ENPzwcwQQ1s[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj odebrałem album Goi - widoki, lubię te klimaty...

[youtube]2QdwhPFeoa8[/youtube]
[youtube]Zydh30d6V_o[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Kilka tygodni temu Green Day wpuścili... no właśnie co, piosenkę? Niech będzie. To taka dodającą otuchy, obiecująca powrót do normalności melodyjka. To teraz co? Za jakiś czas, kolejny utwór i kolejny, aż uzbiera się na nową płytę.
[youtube]CRjNx5kZSsg[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
To ja się ciągle jaram ich debiutem sprzed trzech lat i zeszłorocznym mini wydawnictwem
[youtube]jthRYwvIAXA[/youtube]

A oni tymczasem na wiosnę wydali swój album
[youtube]UiD_Dycn7Ck[/youtube]
 
Do góry