Co teraz słuchacie?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam... ale radochy też trochę było :wink:
Spoko, Armanig. Dobrze Cię rozumiem i zgadzam się z Twoją argumentacją, ale nie wiem, czy będę potrafił tak do końca się zreformować.
U mnie podobnie. Jak juz jest wykonawca to kilka płyt, a często cała dyskografia ;)
Kiedyś tam przekonam sie też do tidalospotifaja :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sojki już nikt nie słucha?

Właśnie się pojawił album 2019 na tidalospotifaju :D cały, calutki, od ręki do przesłuchania ; )

Tutaj klasyk Sojki:

[youtube]mco8I0CUFJ0[/youtube]
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Myślę że jest tu sporo fanów twórczości Jean Michel Jarre'a polecam ostatnie wydawnictwo "Equinoxe Infinity" płyta ukazała się co prawda w listopadzie ubiegłego roku
Jak łatwo się domyśleć jest to kontynuacja kultowego albumu "Equinoxe" ,moim skromnym zdaniem lepiej to wypadło niż w przypadku Oxygene 3 .Nowa płyta jest jeszcze warta zainteresowania z dwóch względów - Jarre skomponował ją w wieku 70 lat i wykorzystał bardzo ciekawy instrument .Jak wiadomo Michel ma własne muzeum syntezatorów i wyciągnął z niego instrument amerykańskiej firmy Sequential Circuits ,który możecie usłyszeć na tej płycie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomijając kawałek "Infinity" który uważam za żenade, płyta jest znośna.
Dla mnie to jednak za mało, mimo ogromnej sympatii (kiedyś) do JMJ.
Jak na sequel spodziewałem się czego więcej.
W dobie łatwego dostępu do muzyki i odkrytych brzmień, poznałem o wiele wyższy poziom u innych artystów, a jak już z klasyki gatunku, to wystarczy odpalić Oldfielda, zdecydowanie wolę i jakby klasa wyższa, ale album jak najbardziej warto odsłuchać.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja lubię dość Gansów :) , ale wiesz wychowywałem się na Lady Pank, Republice, Maanamie, Kombii, Budce S., Bajmie itp :) a generalnie z muzyki duzo rzeczy lubię , a w ostatnim latach troszkę jeszce staram się poznać czegoś innego, czego powiedzmy do tej pory nie słuchałem.. a sprawia radość, to dlaczego Nie :) a do tego jeszcze jest fajnie nagrane..

Ps. A ta konkretna piosenka Gansów, to mistrzostwo..
 
Do góry