Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzisiaj to na tacy :)
[youtube]8BxqLLqv49A[/youtube]

i to..

[youtube]pB-5XG-DbAA[/youtube]


Na Andrea Bocelli to muszę mieć dzień.. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Młody to ja byłem 20 lat temu :), wiesz znam takich co mają po 30 lat i słuchają np wyłączne muzyki klasycznej, jazowej co oni mają powiedzieć :) i do tego jeszcze całkiem niezłą wiedzą dysponują o tym co słuchają .. Ale za to filmy czasem dla "młodych" oglądam - wyrównuje się :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Akurat Dąbrowska, szczególnie z tą piosenką, to genialny kawałek.
Bardzo go lubię, do tego świetny głos.

Ja też dosyć Ją lubię, choć płyt za dużo nie mam, bo to dopiero druga :) i tak jak napisałeś fajny głos w przeciwieństwie do Chylińskiej, która jak dla mnie to głos ma słabiutki.. zresztą świadoma jest tego w jakimś znaczeniu tego słowa.. oczywiście to moje prywatne zdanie i jeśli ktoś Ją słucha to dla mnie luzik.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig jak lubisz tego typu Panie te te polecam.. bardzo je lubię.. Z Nightwisha prawie wszystko mam + kilka koncertów na dvd i BR..


[youtube]Dy6MpsDPKts[/youtube]
 

rabit

Active member
Bez reklam
Miła niespodzianka dzisiaj na Tidal-u. Najnowsza płyta Within Temptation "Resist".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kilka kawałków ma fajnych, ale wiadomo. Każdy kto pamięta jak zaczynała, pamięta jej "styl", potem to naśmiewanie się z innych "dziuń", a następnie sama taką się stała, wyszło, jak żal jest dupsko ściskało widząc te inne - mówiąc wprost ładniejsze, bo z czym do ludzi, każdy widzi, a teraz rzekomo wróciła do dawnego "stylu", no i dobrze. Ja jej tam żle nie życze ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Głos to ona ma nawet nawet tylko śpiewać nie umi a na koncertach niepotrzebnie ryja drze jakby w jakim Behemocie wokalistą była:grin:
Ot i cała prawda, aczkolwiek dla mnie to Ona głosu nie ma za grosz..

Ale staram się zrozumieć jak ktoś słucha takich rzeczy... choć zapewne te same osoby co słuchają
Ją nie rozumie jak się słucha takich mistrzów jak A. Bocelli, S. Brightman itp.. o klasyce, jazzie już nie wspomnę.. :) Bo jak to mówią zawsze jest lepiej tylko siebie rozumieć. :)

Chylińska to dramat, drze pysk, o wyglądzie to nawet nie wspominam:D

Miała przebłyski w wyglądzie jak na jakiś czas odeszła od mikrofonu.... widać śpiewanie tak na Nią działa. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,musisz mieć skończoną szkołę muzyczną,aby oceniać śpiew,tak jak i aktorską,by oceniać aktorów :grin:
 
Do góry