Co teraz słuchacie?

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
" z technicznego punktu widzenia to się nie nadaje do słuchania ,Jakość jest tak marna że normalnie zęby bolą - jeden bełkot"

Ale za to jaki fun ze słuchania😁
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Klasyka w najlepszym wydaniu
Autorem okładki do "British Steel" jest Polak,Rosław Szaybo.Jak dla mnie to najlepsza "metalowa" okładka ever.Taka kwintesencja "metalu".
Jako ciekawostkę dodam,że żyletka z okładki została zrobiona jako rekwizyt w skali 1:1 i tak pstryknięto fotkę.O ile mi wiadomo w 1980 r,czyli roku premiery płyty, nie było fotoszopa :lol:
 
Ostatnia edycja:

tracer10

Member
Jeszcze przed wojną oglądałem na 1+1 ukraińską wersję The Voice. Wpadł taki kawałek i przyznam całkiem całkiem.
Oboje mają fajne kawałki solo.

 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ps. tak mi się przypomniało jest jedba słabo nagrana płyta, tak mi się wydaje, że jest ona wydana w sacd to jest album Dire Straits. Słyszałe , że jest kiepska, ale nie miałem jej, bo ja nam inne wydanie tej płyty.
Jak ja kocham ten temat

Jeżeli chodzi o album Brtoherrs in Arms to rzeczywiście tak jest ,z tym że po raz pierwszy na SACD ukazał się ten album w 2005r z okazji 20 lecia wydania płyty jest to płyta hybrydowa SACD /CD wersję 5,1 opracował Chuck Anlay za co otrzymał nagrodę Grammy Awards w tworzeniu tej płyty uczestniczył też Mark Knopfler co ciekawe płyta jest też kodowana w HDCD chociaż nie jest to wyraźnie zaznaczone .Mam to wydawnictwo i moim zdaniem brzmi to dość ciekawie w porównaniu do wersji z 1996r czyli tej najbardziej rozpowszechnionej płyty ,warstwa SACD brzmi jeszcze lepiej i jeżeli ktoś ma odtwarzacz SACD to moim zdaniem pozycja obowiązkowa zwłaszcza że płyta jest łatwa do kupienia
Mam też wersję XRCD z 2000r to również bardzo ciekawa płyta bowiem JVC nie podało dokładnie skąd pochodzi materiał napisali tylko że to "analogowa taśma" może być to prawda bowiem na niektórych utworach słychać wyraźny szum .
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
"The Magnificient 13"-zebrali się razem ,by zagrać dla swojego mistrza,kolegi ,przyjaciela,mentora
Jason Becker był pierwszym gitarzystą ,który zagrał uważane za niegrywalne na gitarze "kaprysy" Paganinieg.O Paganinim mówi się ,że był skrzypcowym geniuszem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A bawiłeś się kiedyś takimi wydaniami...
Widzę,że tak :grin:
Kod:
Disc Label: Bob.James.Trio.Feel.Like.Making.Live.2021.COMPLETE.UHD.BLURAY-L0LUS
Disc Size: 88,313,877,516 bytes
Protection: AACS2
Playlist: 00001.MPLS
Size: 68,539,173,312 bytes
Length: 1:28 :15.290
Total Bitrate: 103.55 Mbps
Video: MPEG-H HEVC Video / 76418 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / BT.2020
Audio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz /  5850 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz /   512 kbps / DN -31dB)
Audio: English / DTS-HD Master Audio / 7.1 / 96 kHz / 10335 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz /  1509 kbps / 24-bit)
Audio: English / LPCM Audio / 2.0 / 96 kHz / 24-bit
Subtitle: English / 3.684 kbps
Subtitle: Chinese / 3.843 kbps
Subtitle: Japanese / 2.913 kbps
Subtitle: French / 4.202 kbps
Subtitle: Spanish / 3.930 kbps
Subtitle: German / 4.561 kbps
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To też jest dobre...
Every Breath You Take to piosenka o chorej obsesyjnej miłości ,tekst Sting napisał na Jamajce w domu Iana Fleminga autora książek o Jamesie Bondzie .Rzeczywiście płyty mogło nie być bowiem podczas sesji wybuchały awantury tak gwałtowne że Hugh Padham zastanawiał się czy tego nie przerwać ,to była ostania płyta niestety ,ale Sting utrzymał pozycję super gwiazdy nagrał album Nothing Like The Sun w tym samym miejscu moim skromnym zdaniem ten album przebił jakością płyty The Police
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam

Rzeczywiście nawet tanio , patrzcie tutaj

Ten facet od Pink Floyd chyba wariatów szuka album można kupić za 45 dolarów czyli połowę tego co on chce

 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Album Synchronicity z którego pochodzi ten hit był nagrany a Air Studios na Karaibach a dokładniej na 24 ścieżkowym analogowym MCI i konsoli Neve natomiast Nothing Like The Sun jest nagrany na cyfrowym magnetofonie i konsoli lecz niestety nie potrafię powiedzieć jakiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rzeczywiście nawet tanio , patrzcie tutaj

Ten facet od Pink Floyd chyba wariatów szuka album można kupić za 45 dolarów czyli połowę tego co on chce

plus

Rzeczywiście nawet tanio , patrzcie tutaj

Ten facet od Pink Floyd chyba wariatów szuka album można kupić za 45 dolarów czyli połowę tego co on chce

Plus 30 $ za wysyłkę plus jest szansa na doliczony VAT. Bo teraz już potrafią doliczyć za 1 płytę. Ale i tak wyjdzie troszkę taniej. Bo u Gościa trzeba doliczyć 15 zł za wysyłkę.
 
Do góry