Co powiecie o Samsungu SP-50L6HX

Ru$lan

New member
A skąd wytrzasnąłeś tą kombinację ?

( Tak na marginesie na moje pytanie o możliwość sprawdzenia lampy przed zakupem tv otrzymałem z Samsung Polska taką oto odpowiedź: "Czas pracy lamp jest w stanie sprawdzić jedynie serwis autoryzowany.
Kody serwisowe nie są udostępniane." )
 

doton

New member
Poczytałem trochę na forum http://www.avforums.com i muszę przyznać, że jest to dobra konkurencja dla sony KDF. Muszę poszukać po sklepach i porównać oba razem.

Szkoda, że na forum nie ma nikogo kto by miał ten model lub podobny, widocznie w polsce nie są tak popularne jak na zachodzie i w Stanach.

Pozdrawiam tylnoprojektowców
 

JacekW.

New member
Dzisiaj będę zamawiał, 46" za 5,6 kzł, 50" za stówkę więcej, tylko nie wiem czy ze stolikiem czy bez (sprawa drugorzędna). Wybiorę chyba 46, bo ma lepszą jasność i troszkę mniejszy.
Jacek
 

doton

New member
A gdzie można go kupić za te pieniądze?

Widziałeś go na żywo, masz jakieś spostrzeżenia?

Ja też się nad nim zastanawiam lub nad sony KDF tyle, że nie widziałem go jeszcze na żywca.
 

JacekW.

New member
Poszedłem do sklepu dałem symbol i powiedziałem, że musi kosztować jw. (ceny internetow np. Topmarket). Trzeba tylko poczekać około tygodnia, towar od Samsung Polska. Widziałem go w Awansie cena 6 tysięcy ze stolikiem, żona stwierdziła, że woli "pudło" niż plazmę "bo ma lepszy obraz". Jak się żonie podoba, to nie będę się kłócił;) .
Po zakupie napiszę coś więcej.
Jacek
 

Ru$lan

New member
Wygląda na to że sekwencja umożliwiająca wejście do menu serwisowego jest taka sama we większości tv tylnoprojekcyjnych Samsunga. A mianowicie:
INFO - MENU - MUTE - POWER ( w trybie standby )
JacekW. na jaki model się zdecydowałeś ?

Aha ta sekwencja zostala wyprbowana w modelu SP 46L6HX i zadziałała.
 

JacekW.

New member
Niestety, będzie po świętach:( , a już myślałem, że będę miał się czym pobawić;) . Tak "pywko" trza będzie wypić i uzbroić się w cierpliwość.
Jacek
 

derej

New member
Samsung niedostępny?

Od dluższego czasu zastanawiam sie nad zakupem TV DLP...i gdy juz podjalem decyzje (padlo na Samsunga SP50L6HX) to okazalo się (info od sieci Avans w Krakowie) ze nie dysponuja tym telewizorem w zadnym ze sklepow w Polsce. Co ciekawe nie ma rowniez mozliwosci zamowienia go gdyz nie jest dostepny w Samsung Polska...Czyzby zmiana modelu? Ktos posiada jakies informacje?
 
Ostatnia edycja:

Ru$lan

New member
derej napisał:
Od dluższego czasu zastanawiam sie nad zakupem TV DLP...i gdy juz podjalem decyzje (padlo na Samsunga SP50L6HX) to okazalo się (info od sieci Avans w Krakowie) ze nie dysponuja tym telewizorem w zadnym ze sklepow w Polsce. Co ciekawe nie ma rowniez mozliwosci zamowienia go gdyz nie jest dostepny w Samsung Polska...Czyzby zmiana modelu? Ktos posiada jakies informacje?

hmm ciekawe jeszcze jakiś czas temu widzialem go w Avansie w moim mieście ( Ostrów Wielkopolski ); a w ubiegły piątek chodząc po sklepach spotkałem go w sklepie sieci Media Expert i w jeszcze jednym którego nazwa zawsze wylatuje mi z głowy :) )
 

derej

New member
Ciekawy jestem kiedy JacekW. dostanie swoj egzemplarz...Bo przyznam sie ze troche mnie panowie z Avans'u zmartwili - choc z drugiej strony w sieci jest tez troche ofert gdzie jest on dostepny. Tylko nie rozumiem do konca co oznacza model SP50L6HV, ktory pojawil sie na stronie samsunga PL. Poza tym ze ma jeden tuner PIP...Ktos wie czy jest miedzy nimi jakas roznica? Moze to jest powodem niedostepnosci wersji HX?
 

JacekW.

New member
Witam,
Telewizor ma być dzisiaj, mam nadzieję (podobno hurtownia "już" wystawiła fakturę dla sklepu), ale dopiero będę Wam mógł coś napisać w poniedziałek, będę poza zasięgiem.
Jacek
 
Do góry