Co kupicie w do końca 2009?

Peek

New member
Bez reklam
Usiadłem i zmodyfikowałem podana wcześniej listę, tak aby nie zbankrutować,a te najwazniejsze must have'y dorwać. Fight Night Round 4 juz kupiłem, więc nie ma go na liście, nie ma tez Mafii 2, bo ma ona wyjść w 2010:

Sierpień:
- Wolfenstein PS3

Wrzesień:
- Colin McRae: Dirt 2 PS3
- Tekken 6 X360
- Need for Speed: Shift PS3

Październik:
- Splinter Cell: Conviction X360
- The Saboteur PS3
- Forza Motorsport 3 X360

Listopad:
- Modern Warfare 2 PS3
- Max Payne 3 PS3
- Assasin's Creed 2 PS3
- Gran Turismo 5 PS3
- Uncharted 2 PS3

Lista rezerwowych (jakby jakimś cudem starczyło jeszcze na coś kasy, albo jakby przełożyli jakąś premiere na 2010):
- NHL 2K10/10 PS3/X360
- NBA 2K10/10 PS3/X360
- PES 2010 PS3/X360
- FIFA 10 PS3/X360
- Batman Arkham Asylum PS3
- Virtua Tennis 2009 PS3
- IL 2 Sturmovik: Birds of Prey PS3
- Bioshock 2 PS3
- Red Dead Redemption PS3
- Heavy Rain PS3
 

debeef

New member
Bez reklam
peek ty to musisz mieć kasy ja lodu, ja sobię mogę na góra jeden tytuł miesięcznie pozwolić:( Do tego muszę wybrać między PSP, a PS3.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja w ekstremalnych sytuacjach 2 tytuły na miesiąc, reszte wyszukuje sobie nówki po taniości 2-3 miesiące po premierze. Ja gier na PSP nie kupuje, przerobiłem.
 
Ostatnia edycja:

Sackboy

New member
Ja chcialbym nadrobic zaleglosci, wiec:
- Uncharted
- Dead Space
I taki mam plan na wakacje, poza tym dochodza tytuly na PSP:)

W planach jak tylko wyjda jest napewno Uncharted 2, Bioshock 2, Heavy Rain, Gran Turismo 5
 

Peek

New member
Bez reklam
Dziś skorzystałem z mojej kartki na której mam zapisane wszystkie interesujące mnie gry w tym roku (niestety we wszystkie nie zagram, bo ile trzeba by było mieć pieniędzy i czasu) i pooglądałem sobie gameplaye paru najbliższych gier (Batman, NFS:Shift, Dirt 2 i Wolfenstein miażdzą!!!).

Osobiście dochodzę do wniosku, że programiści powoli zaczynają korzystać z mocy Cella, bo naprawde wszystkie gry, na które patrzyłem myslę, że graficznie dorównały pc-tom (za co zaraz zostane zlinczowany).

Powtórze miliardowy raz to co już wam znane: W tym roku jesień dla naszego hobby będzie renesansem.;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja teraz kupiłem Uncharted by potem móc kupić Uncharted 2 (super gra jak dla mnie!). Kupiłem jeszcze Call Of Duty: World At War, która jak narazie mi się średnio podoba, ale jak kupiłem to trzeba przejść :]
Na pewno kupie Gran Turismo 5.

A reszte to zobacze po recenzjach :D (chodzi mi o gry, które wyjdą do końca roku) ;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Większość gier które mnie interesują przełożono na rok następny: Bioshock 2, Heavy Rain, Mafia 2. W tym roku kupię jedynie Fight Night 4, Uncharted 2 i Modern Warfare 2. Zobaczę jeszcze co wyjdzie z Bayonetta i Assasin's Creed 2 i może się skuszę.
Z gier które są w produkcji na PS3 kupię jeszcze God of War 3, The Last Guardian (patrząc przez pryzmat Shadow of the Colossus i ICO to dla mnie najbardziej oczekiwana gra), Gran Turismo 5, pewnie nowego Residenta (sentyment) i Jaka (o ile Naughty Dog powróci do swojej najsłynniejszej serii po skończeniu Uncharted). I to raczej wszystko z zapowiedzianych/będących w produkcji pozycji, chyba że na horyzoncie pojawi się coś nowego. Wychodzi około 15 zakupionych gier na całą generację z tymi co już mam, a których się nie pozbyłem. Dla mnie spoko. Podobnie miałem w przypadku PS2. Lubię długo bawić się jedną pozycją i mocno selektywnie je wybieram ;)
W duchu modlę się jeszcze o Mass Effect 2 i StarCrafta 2, ale to nie możliwe i dla tych gier będę musiał kupić kiedyś nowego lapka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry