Co kupicie w do końca 2009?

Peek

New member
Bez reklam
Ja o Just Cause 2 słyszałem i widziałem nawet trailer, ale wybieram Uncharted 2.

@Ogr

No bo gra zapowiada się fantastycznie.

PS: Kilka ostatnich lat przygniata nas ilością TPS-ów (GTA, Uncharted, Assasins Creed) i... bardzo dobrze!

Szkoda tylko, że mało teraz dobrych FPS-ów w tym stawiam na Wolfensteina, Modern Warfare 2 i Bioshocka 2.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mnie Killzone 2 wystarcza :D ;) ale oczywiscie czekam na Bioshock2 i nowego Coda :eek:k:
P.s. Bardzo ucieszyło mnie info o nowym AvsP :D
 

gianbuffon

New member
łoooo tyle tego bedzie do konca roku, ze ciezko mi powiedziec co kupie. wiekszosc hitow, ktore wyjda pod koniec roku odloze na nasteony rok, zeby cena spadla. w tym roku mysle, ze kupie FNR4, PES2010 (nie mam 2009 i bardzo mi brakuje kopanki. fifa mi nie odpowiada, wiec nastawiam sie na pesa), MGS4 i cos z tego: uncharted 2, bioshock2, MW2. heavy rain, gow3 i tak pewnie wyjda na wiosne 2010 :/ no oze heavy rain troche wczesniej.
bedzie sie grzalo w zimie przy ps3 :D :D :D
 

debeef

New member
Bez reklam
Uncharted 2 i iwele zaległości tj MGS 4, GT 5 Prologue, Little Big Planet, jak zdąży wyjść to na pewno Tekken 6 i Heavy Rain...ale raczej wątpię.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Uncharted 2 na pewno kupię. Czekam również na DIRT 2 bo porządnej ścigałki dawno nie było tylko same strzelanki FPP & TPP .
 

Peek

New member
Bez reklam
Moim zdaniem dopiero od tego roku gry na PS3 i X360 wyglądaja tak samo lub lepiej na PS3, wcześniej multiplatformowe lepiej wyglądały na X'ie. I szczerze poiwiem, że nie żaluję ani jednego grosza jakie wydałem na obydwie konsole, bo zarówno jedna jak i druga ma swoje fantastyczne exlusivy.

ahh jak dobrze juz nie grac na PC.
 

Szczupaczek

New member
Peek napisał:
Moim zdaniem dopiero od tego roku gry na PS3 i X360 wyglądaja tak samo lub lepiej na PS3, wcześniej multiplatformowe lepiej wyglądały na X'ie. I szczerze poiwiem, że nie żaluję ani jednego grosza jakie wydałem na obydwie konsole, bo zarówno jedna jak i druga ma swoje fantastyczne exlusivy.

ahh jak dobrze juz nie grac na PC.

No ja tam lubię grac na PC i zgadzam się z autorem poniższego artykułu :

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6690692,E3__Kto_wygral_tegoroczne_targi_.html
 

Ogr

New member
Bez reklam
Świetnie zaprezentował się Assassin's Creed 2 :eek:k: Mam wielką nadzieje ze tym razem bedzie dobra fabuła i nie bedzie wiało straszna nudą jak w pierwszej częsci :( Zreszta kiedyś zakładali ze kolejna odsłona ma być dopracowana fabularnie ,będę trzymał kciuki ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
Świetnie zaprezentował się Assassin's Creed 2 :eek:k: Mam wielką nadzieje ze tym razem bedzie dobra fabuła i nie bedzie wiało straszna nudą jak w pierwszej częsci :( Zreszta kiedyś zakładali ze kolejna odsłona ma być dopracowana fabularnie ,będę trzymał kciuki ;)

Ja w pierwszą częśc nie grałem, choc chciałem kupić, ale tak się złożyło. W każym razie grafika stoi na bardzo, bardzo wysokim poziomie (ta woda!!!). Zobaczymy jak bedzie z fabułą, bo historia ma potencjał, zobaczymy czy wykorzystają.
 

Royek

New member
Z tej listy zainteresowały mnie te tytuły:
- Uncharted 2
- Bioshock 2
- Assasin's Creed 2
- Heavy Rain

P.S
Ja czekam na jakieś porządne RPG na konsole. Jeśli takowe w końcu wyjdą na ps3 to za nie się zabiorę. :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja przygotowałem sobie listę z najlepszymi grami tego roku i przyblizonymi datami premier (daty premier według gryonline.pl):

Maj:
- Virtua Tennis 2009 PS3

Sierpień:
- Wolfenstein PS3
- Batman Arkham Asylum PS3

Wrzesień:
- Colin McRae: Dirt 2 PS3
- Tekken 6 X360
- Uncharted 2 PS3
- Need for Speed: Shift PS3
- NHL 10 PS3/X360

Październik:
- Splinter Cell: Conviction X360
- IL 2 Sturmovik: Birds of Prey PS3
- Bioshock 2 PS3
- The Saboteur PS3
- Forza Motorsport 3 X360
- FIFA 10 PS3/X360

Listopad:
- Modern Warfare 2 PS3
- Red Dead Redemption PS3
- Max Payne 3 PS3
- Assasin's Creed 2 PS3

Grudzień:
- Heavy Rain PS3

Jesień:
- NBA 2K10/10 PS3/X360
- PES 2010 PS3/X360

2009/2010:
- Gran Turismo 5 PS3
- F1 2009 PSP
- Gran Turismo Mobile PSP
- Assasins Creed Bloodlines PSP
- Little Big Planet PSP
- Tekken 6 PSP
- Need for Speed: Shift PSP
- Colin McRea: Dirt 2 PSP
- IL 2 Sturmovik: Birds of Prey PSP
- FIFA 10 PSP
- NBA Live 10 PSP
- NHL 10 PSP
- PES 2010 PSP
 

Mefju

New member
-Uncharted 2
-Bioshock 2 ( muszę w końcu w to zagrać na konsoli;))
-NFS Shift
-Tekken 6
-Assassin's Creed 2
-Gran Turismo 5
-Modern Warfare II !!
-Gran Turismo 5 (to kiedy w końcu ta premiera?!)


To chyba wszystko , teraz tylko szykować portfele...:mrgreen:.Pozdrawiam.
 

dienekes' shade

New member
Na PS Store jest demko pierwszej części - pozwoli Tobie zapoznać się z klimatem Rapture. Jeśli Cię wessie, tak jak uczyniło to ze mną, z pewnością zechcesz zagrać w pełną wersję, a wtedy odpowiedź na Twoje pytanie nasunie się sama. Na prawdę warto dać tej grze szansę. Jak wypadnie BS 2, tego nikt z nas nie wie ;)
 
Do góry