chyba jednak Plazma jest lepsza od LCD

Hardi

New member
Podobna sytuacja jest z moim znajomym, obraz jak divix, ale on w przeciwieństwie do innych podnieca się i uważa, że to rewelacja
 

adambe

Member
Hardi napisał:
Pół dnia testowałem różne TV i powiem wam, że plazma Panasonic 42PV600 bije wszystkie inne :) Nawet przypadkowi klienci, którzy byli w sklepie, wskazywali na plazmę, że ma lepszy obraz. Przyszedł facet kupić LCD Samsunga za około 9 tyś bo słyszał, że to dobry TV, ale jak zobaczył Panasonica 42PV600 to kupił go :) Ja chyba również kupię ten TV :) Rewelacyjnie radzi sobie ze słabym sygnałem, ma bardzo dobre kolory i głęboką czerń. Krajobrazy wyglądają naturalniej na tej plazmie niż na nie jednym LCD i to znacznie droższym. W LCD brakuje mi naturalności, wszystko wydaje się takie sztuczne.

Od LCD do plazmy.Przechodzisz dokładnie tę samą drogę którą przeszedłem ja ok.3 mies.temu.I bardzo dobrze,że twój wybór kieruje się w tym kierunku.
A jeszcze lepiej,że w kierunku PV60/600.To bardzo dobry wybór.
Od 2 mies. jestem posiadaczem 42PV60 i jestem b.zadowolony.
PS.Bierz 42". Ja oglądam z 3,5m i myślę że 50" byłoby lepsze.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Tapir napisał:
Skoro ktoś wydał kupę kasy na LCD to trudno mu jest teraz przyznać się do tego, że obraz jest kiepskiej jakośći a pieniądze zostały zmarnowane :p Mój sąsiad kupił LCD Samsung 42" i podpina do tego kablówkę, obraz jest tragiczny, po 5 minutach bolą oczy, nawet jego żona jest podobnego zdania, ale on twardo twierdzi, że obraz jest rewelacyjny, mimo, że wygląda jak VHS z lat 80-tych ;)
Nie wiem jak to wygląda w samsungu ale ja mam JVC i z kablówką radzi sobie dobrze. Niestety prawda jest taka, że kupując lcd trzeba sie liczyć z tym, ze bedziemy skazani na satelite. Ja zdawałem sobie z tego sprawe, mam N-ke i powiem szczerze, że obraz ze zwykłego ctr sie nie umywa. Fakt, że obraz stał sie taki dopiero po przeczytaniu instrukcji obsługi i po powłaczaniu wszystkich funcji korygujących obraz. Jednak warto było i powiem Wam, jak byłem z żona ostatnio w markecie to ogladalismy tv . I w pewnym momencie żona powiedziała, ze dziwi mi sie iż chciałem kupic pierwotnie plasme, przeciez one nie mają wcale ostrego obrazu a kolory nie sa tak żywe jak w lcd. Oczywiscie nie mam nic przeciwko plasmom ale lcd uważam (subiektywnie oczywiscie, bo mam lcd) za bardzo dobry wybór i nie dlatego ze wydałem kase i teraz na siłe przekonuje wszystkich (gdybym był złosliwy to to samo mogłbym powiedziec o posiadaczach plasm). Na koniec powiem niezdecydowanym co do wielkosci. Wieczny dylemt jaki duzy kupic jesli oglądam z 3-4m. Jesli macie kablówke to chyba 32'' bedzie ok. Ja oglądam głownie N-ke i 37'' jest super. Nie wyobrazam sobie mniejszego lcd. Na prezenatacje zamówiłem 2 lcd 32'' i jednego 37'' jvc S60. I ciesze sie bardzo bo gdybym kupił w ciemno 32'' to teraz bym miał żal do siebie.
 
Do góry