Chętni do zakupu grupowego 55PFL6007

Musio1968

Member
Bez reklam
koledzy nie wiem czy to atrakcyjna cena ale 6007 w Zamosciu w neonecie jest promocja niby do 30 pażdziernika po 4499zł za 47 i 3499 za 42 z tego co widziałem;)

Akcja w ramach pomocy przy zakupie TV nie jestem żadnym sprzedawca i nie jestem powiązany z tym sklepem;) Chce tylko pomóc

To raczej nie jest aż tak atrakcyjna cena bo np. Agito sprzedaje model 47 cali za 4270 złote ! A na internecie można kupić jeszcze taniej :grin:
 

przemo73

New member
Bez reklam
Przypominam, że grupa zbierała się do zakupu modelu 55pfl6007. I tylko do tego TV mogę się odnieść i skomentować cenę u Kikiego jako atrakcyjną.
 

mrdark

New member
I ja bym chętnie przygarnął. Wciąż się rozglądam za jakimś większym ekranem. Na celowniku został jeszcze sony hx750/850 i właśnie philips. Także jeśli jego cena do mnie przemówi to jak najbardziej.
 

jinx888

New member
Rozumiem że inna przekątna nie wchodzi w grę? (42'')

P.S Kolego Kiki, czy chodzą jakieś słuchy o modelu 42pfl6877? Sorki że trochę nie w temacie ale to mógłby być hicior...
 

zeb7

New member
Nie wiem czy powali Cie cena ale obraz z tego TV raczej tak!
Ja już nie wytrzymałem i dziś wjechał 55PFL6007 :)
Od ręki za 5.350 w Wawie odbiór osobisty, fakturka, szybko, miło i skutecznie ;)
I wreszcie zamiast czytać i szukać, cieszę oczy super obrazem :)

PS Przesiadka z TH42PY70.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Nie wiem czy powali Cie cena ale obraz z tego TV raczej tak!
Ja już nie wytrzymałem i dziś wjechał 55PFL6007 :)
Od ręki za 5.350 w Wawie odbiór osobisty, fakturka, szybko, miło i skutecznie ;)
I wreszcie zamiast czytać i szukać, cieszę oczy super obrazem :)

PS Przesiadka z TH42PY70.

Fajnie że kupiłeś ! Więc może podzielisz się pierwszymi uwagami na temat tego modelu a może dodasz fotki jak TV gra ? Pozdrawiam
 

rafalek3

New member
Do mnie również zawita jutro - właśnie wyjeżdża z sortowni DPD w Olsztynie :grin:
Jestem ciekaw kalibracji w wykonaniu Kikiego czy faktycznie jest niezbędna w tym modelu :roll:

Pozdrawiam
Rafał
 

rafalek3

New member
Tv dotarł do mnie wczoraj po południu.
Otworzyłem przy kurierze - był zimny, a nawet lekko wilgotny od kondensatu - więc przed włączeniem sechł 2-3 godziny.
Po włączeniu kolory wyprane - obraz jakby szary, kontrast kiepski - miała być kalibracja - jeżeli tak wygląda jej efekt to szkoda kasy...
Chwilka zabawy z ustawieniami - i to jest to!
obraz super, kolory piękne, ambilight - bardzo fajny efekt.
Najbardziej zachwyciło 3D - rodzina i sąsiedzi rozsiedli się w okularach jak w kinie...
Podpiąłem dysk z filmami 3D i przeleciałem po kilku demach tytułach
Na "Jak Wytresować Smoka" - zrobiła się z tego prawie godzinka "testowania" efektu 3D.
Dopiero późnym wieczorem mogłem się pobawić ustawieniami - i efekt jeszcze lepszy.
Po podpięciu do internetu aktualizacja softu i wszystko śmiga.
Ogólnie wrażenie super - po przesiadce z plazmy 50' - głównie z powodu prądożerności (tv gra u mnie ponad 12h/ dzień).
Czerń może nie ta, ale nie jest źle.
Bardzo ten tv polecam
 

Piotrek39

New member
Witam! wszystko fajnie tylko czy może mi ktoś przysłać cenę tego TV na skype bo nie wiem czy mam czekać czy po prostu szukać gdzieś indziej? Bardzo proszę o kontakt.
 

rafalek3

New member
Kalibrowałem u Kikiego, u niego byl kupiony i kalibrowany. Nie mam pewnosci czy faktycznie byl, bo wydruk kalibracji "przypadkowo" został na biurku i zostanie mi dosłany pocztą...

Wypalcowane Taptalkiem z mojego NEO V
 

przemo73

New member
Bez reklam
FFooXX5 Ty też brałeś od Kikiego z kalibracją. Jak wyglądał obraz po włączeniu? Też tak blado jak u rafałka?

Send from my Nokia 5110
 
Do góry