Chętni do zakupu grupowego 55PFL6007

przemo73

New member
Bez reklam
Wspólnie z FFooXX5 postanowiliśmy trochę powęszyć ;)
W związku z tym, że na tym etapie poszukiwania TV jest nas przynajmniej dwóch poważnie przymierzających się do związania na dłużej z 55PFL6007, szukamy osób które zamierzają kupić ten TV.
Chcemy kupić u Kikiego razem z kalibracją. Jeśli będzie nas więcej może uda się wynegocjować dobrą cenę. Co prawda uprawiam tu małą partyzantkę i być może Kiki przetnie ten pomysł jak chirurg tetnicę, ale spróbowac można.
Wpisujcie się, zainteresowani/zdecydowani.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli po piątkowej wizycie kikiego w philipsie dowiemy się co i jak z innymi modelami i jeśli okaże się, że tylko ten model jest osiągalny to na pewno go zamawiam :)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Szybal, pewnie kilka stówek mniej. Co do 8007 się nie wypowiadam. Myślę, że Kiki zna realia i odpowie dobrą ofertą. Poczekajmy do weekendu.
Fajnie, że jesteś zainteresowany.
 

hugo00

New member
Ja też jestem zainsteresowany.

Zwróćcie uwage że ten model leci średnio 100 tygodniowo ;) w zeszlym miesiacu jeszcze za 6200 byl, a teraz dobija do 5400...
 

przemo73

New member
Bez reklam
Coraz przyjaźniejsze te ceny. Czekamy na ruch jaki wykona Kiki. Powiem szczerze że mnie intetesuje z kalibracją.
Dla mnie idealną ceną za ten TV było by 4999. Marzenia...

Send from my Nokia 5110
 

przemo73

New member
Bez reklam
Więc wliczając kolejnych dwóch kolegów mamy:
1. FFooXX
2. Hugo00
3. przemo73
4. Szybal (6007/8007) - decyzja w zależności od ceny
5. maddox (czeka na rozwinięcie tematu)
6. marcels

Może dobijemy do dziesięciu...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
czekamy na jakieś informacje od kikiego, po tych informacjach można zacząć działać :)
 
Ostatnia edycja:

chief

New member
Jakby cena była dobra to też mogę się pisać, co prawda miałem kupić lepszy model, ale kasa przed świętami się przyda. Teraz kosztuje 5480 z darmowa dostawą w dużych sklepach internetowych.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Wliczając Chiefa mamy już siedem osób.
Kiki, piłka po Twojej stronie. Pogadaj z Philipsem i podaj cenę przy takim hurtowym zakupie.
 
Do góry