Chętni do zakupu grupowego 55PFL6007

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory są dostępne i będą dostępne tylko w dobrych sklepach.
Mamy potwierdzenia użytkowników którzy są bardzo zadowoleni.
Za trzy dni będą nowe aktualizacje .
Ceny będą na PW .
 

przemo73

New member
Bez reklam
@up
tak jest! i tego się trzymajmy...

Panowie, ceny u Kikiego są na prawdę bardzo dobre!!! Nigdzie nie załatwicie taniej. Uwierzcie mi.
Liczę na to, że Kiki weźmie pod uwagę naszą grupę i zrobi specjalną cenę.
Skoro nie chce podawać ceny na forum, uszanujmy to.

Nie mam jeszcze potwierdzeń od
1. Hugoo
2. Madox
3. po19770518
Kolega z trzeciej pozycji na tyle niedawno się wpisał, że chyba nadal jest zainteresowany.
 
Ostatnia edycja:

Kokosso

New member
Witam!
Jeśli szukacie jeszcze kogoś do swoich zakupów grupowych to byłbym wstępnie zainteresowany. Zastanawiam się czy 55 czy może do mojego pokoju 47 będzie wystarczające. W każdym razie jestem zdecydowany na Philipsa z ambilightem.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Witam!
Jeśli szukacie jeszcze kogoś do swoich zakupów grupowych to byłbym wstępnie zainteresowany. Zastanawiam się czy 55 czy może do mojego pokoju 47 będzie wystarczające. W każdym razie jestem zdecydowany na Philipsa z ambilightem.

Musisz podać co to za pokój. Jakieś wymiary, jak umiejscowiony będzie TV. Wtedy pomożemy.
 

Kokosso

New member
Ok, już piszę:
1. Odległość od ekranu?
3 - 3,5 m
2. Jak słońce świeci w pokoju?
z boku TV
3. Jak duży jest pokój?
5x4m
4. Preferowana technologia:
LED
5. Jaki masz obecnie telewizor?
Sony KDL32U2000
6. Jakie programy najczęściej oglądasz?
Sport, Film, Dokumentalne
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem:
wieczór i dzień
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez?
Bez światła
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny?
ostry
10. Matryca błyszcząca czy matowa?
Raczej matowa
11. Preferowana wielkość telewizora?
46" - 55"
12. Preferowana marka?
Philips/Sony/LG/Samsung/
13. Czego nie lubisz w telewizorach?
złej jakości obrazu, brak multimedialności
14. Jakie urządzenia będą podłączone?
dekoder C+ (Pace PVR HD), Xbox, laptop,dysk USB/pendrive
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń?
70% TV, 20% filmy z zewnętrznego źródła (bądź USB), 10% gry
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych?
wprost
17. Czy ważne jest wifi ?
byłoby miło :)
18. Czy będziesz korzystać z widgetów?
Raczej tak
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora ?
Raczej tak
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ?
Raczej tak
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ?
Tak
22. Ma mieć 3D?
Tak, pasywne
23. Ma mieć slot na karty SD ?
nie musi
24. Ma mieć tuner DVB-T?
tak
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć?
HDMI, USB, ewentualnie WiFi
26. Jaki masz sygnal?
Cyfra+
27. Ile programów HD?
SuperPremium HD (myślę, że ok 30)
28. Ma stać czy wisieć?
Wisieć
29. Rozdzielczość:
full HD
30. Na czym najbardziej Ci zależy:
jakość obrazu
3d
możliwość podłączenia dysku zewnętrznego i oglądanie filmów z napisami
31. Ile osób ogląda:
2
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor:
ok 5 - 6h
33. Klasa cenowa :
W zależności od rozmiaru 4k - 5k

Czym byłem zainteresowany:
PFL5507 - brak ambilight, a trochę się na nie napaliłem
PFL6007
50PFL7956 - żonie się podobał, ale nie wiem czy 21:9 ma sens do oglądania przede wszystkim TV cyfrowej ?

Samsungi raczej odpadają ze względu na aktywne 3d, po obejrzeniu meczu (ostatnio Gran Derbi na 50" plazmie od taty), strasznie boli mnie głowa. Sony też ma aktywne 3d a do tego design nie podoba się żonie (a w tym względzie muszę się z nią liczyć :) ). Także poza Philipsem zostaje właściwie LG ale ambilight mocno do mnie przemawia
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o wielkość pokoju, to masz takie same warunki jak ja. Odległość od TV tez taka sama.
Tuta wybór jest jedyny. 55 cali.

Napisałeś nie w tym wątku...
 

Kokosso

New member
Widzę, że oprócz wielkości pokoju, łączy nas jeszcze pasja do żużla :)
Sorry za post w złym miejscu.
PS. Czy była już jakaś propozycja cenowa od Kikiego ??
 
Ostatnia edycja:

Musio1968

Member
Bez reklam
Cena Kikiego za 6007 jest aż tak tajemnicza że nikt poza priv nie może się o niej dowiedzieć ? Nie przesadzajmy ! Bo raczej atrakcyjna cena na ogólnym forum może spowodować jeszcze większe zainteresowanie tym modelem !!! Więc nie rozumiem skąd taka tajemnoczość a może po prostu cena nie jest atrakcyjna ?
 

aldi18

New member
koledzy nie wiem czy to atrakcyjna cena ale 6007 w Zamosciu w neonecie jest promocja niby do 30 pażdziernika po 4499zł za 47 i 3499 za 42 z tego co widziałem;)

Akcja w ramach pomocy przy zakupie TV nie jestem żadnym sprzedawca i nie jestem powiązany z tym sklepem;) Chce tylko pomóc
 

Attachments

  • 2012-10-19 20.30.00.jpg
    2012-10-19 20.30.00.jpg
    419,9 KB · Wyś: 160
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Panowie w ofercie euro rtv były pomyłki cenowe 8007 był tańszy od 7007 oba modele wycofali z oferty nie wiadomo czy inne ceny są aktualne oni tam mają niezły burdel,tak naprawdę nie wiadomo do końca ,która cena dotyczy danego modelu to są jakieś jaja.
 

aldi18

New member
Panowie w ofercie euro rtv były pomyłki cenowe 8007 był tańszy od 7007 oba modele wycofali z oferty nie wiadomo czy inne ceny są aktualne oni tam mają niezły burdel,tak naprawdę nie wiadomo do końca ,która cena dotyczy danego modelu to są jakieś jaja.

Ale to nie Ertv euro tylko Neo neo heeh a co do Cen nie zawsze sa adekwatne do produktu przykładowo poszedłem kiedys do sklepu nie dla idiotów i stoją obok siebie dwa tv Panas 42gt30 i 42g30 z czego gt był tańszy o 200zł zapytałem jak to możliwe pan na to że dostali taki nakaz z centrali to tak maja i mozna bylo taniej kupic gt niz g?? logika
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ale te absurdy tworzą same firmy - jeśli np. Panasonic postanowił "pomóc" w sprzedaży serii GT, i obniżyli cenę tego towaru w całej sieci, to potem sami tworzą paradoksy i blokują sprzedaż niższego modelu.

U mnie często są paradoksy na zasadzie tej samej ceny modelu 37" do 40 lub 42", a czasem nawet ten mniejszy jest droższy :p
 

szybal

Banned
Wszystko się zgadza ale 8007 był tańszy od 7007 o dwa tysiące to była okazja szkoda że już mam bo na pewno bym zamówił żeby sprawdzić ich reakcje.
 
Do góry