Call of Duty: Black Ops

azet

Member
Bez reklam
myszką to zanim wycyrklujesz to ktos na padzie by cię załatwił 5 razy, ale to tylko moje zdanie.

herezja ,ale to tylko moje zdanie :wink: a grafikę też macie 1600x1900 ? czy nawet 1080 p nie ma ?
nie wiem jak u Was ale ja mam dosyć ładną grafikę, ale czy Wam taką dali ?
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Grafa w tej grze jest taka se, ładne widoczki, ale większego wrażenia to już nie robi. Składowa nota 9.6 od GT to lol.
 

azet

Member
Bez reklam
oj tam nie jest tak słaba, chociarz Wy na PS 3 to pewnie słabą macie,ale tak sobie pogrywam w misję i nie widzę niczego powalającego na kolana, w BFBC2 chociarz wprowadzili rozwalanie ścian jako nowość ,a to to raczej płatny dodatek do MW, a multi, to jak w karzdym....
 

Rufi74

New member
Pytanie do Tych co grali w MOH i COD,chodzi mi o wasze odczucia,co do multi,ktora lepsza.Recenzje na portalach sa beznadziejne i malowiarygodne dlatego wole zasiegnac opini Tych,co "pomacali".Czy naprawde ta grafa na ps3 jest tragiczna?
 

pav3l

New member
Bez reklam
Czy ten nowy CoD faktycznie jest taki słaby na PS3 jak opisują ludzie?
Czy faktycznie sa lagi - przy duzej akcji w multi?
Czy wybuchy granatów to faktycznie lipa ?
I czy grafika jest ogolnie skopana?
I ostatnie : Czy warto wydawac 180 zł na taką zbugowana gre ?

Grafa na PS3 jest najgorsza z pośród reszty platform. Peek ci odpowiadał, ale on sam wziął na Xboxa. Ja zawijam na PC (tam przy full detalach najlepszy wypas)...
 

dredsons

New member
Bez reklam
Dzisiaj odpaliłem CoD: Black Ops i ku mojemu zaskoczeniu gra śmiga w 3D:grin: myślałem ,że trzeba czekać na jakiś patch a tu taka niespodzianka.Efekty 3D w grze dają radę , bardzo fajnie to wygląda.Jeden problem to taki że wyczerpały mi się baterie w okularach i dupa... trzeba pędzić do sklepu i zrobić zapas.
 

azet

Member
Bez reklam
odpaliłem sobie grę na poziomie doświadczony i za chiny nie mogę przejść misji w Vietnamie,po zniszczeniu czołgów przechodzimy przez tunel, wychodzimy na wzgórzu i trzeba zejść na dół ,przyznajcie się na jakim poziomie to robicie , bo nie wyobrażam sobie to przejść na padzie.....albo coś robię nie tak ;-)
aaaaa już nie będę kasował.... jak napisałem to zauważyłem że trzeba beczki zrzucić ,sorry
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
no tak, Masta jak zwykle z sensem i na temat ,gość jest "wielki":roll:,co ma wikipiedia do CODBO , napisał spojler a nie spoiler, więc nadal nie wiem co oznacza "spojler" w grze CODBO:fool: ,aaa już wiem chodzi o nabijanie sobie postów na forum ,po co napisać raz z sensem warto powrzucać , nie wiedziałem że tu są takie zawody, kto więcej ....:grin:
Masta- jak napisałem , znalazłem rozwiązanie, nie musiałeś się udzielać
Z wielkim szacunkiem do twojej osoby, ale czy przeczytałeś dokładnie co sam napisałeś? Rozumiesz trochę, kto coś do ciebie pisze? Myślisz trochę? Zadaję to pytanie, bo po przeczytaniu twojej odpowiedzi do postów powyżej, wydaje mi się: 1/ nie rozumiesz co czytasz, 2/ nie myślisz. Daj sobie na wstrzymanie zanim zaczniesz kogoś obrażać, przyjacielska porada. Przyczytaj wątek od początku (twoje odpowiedzi) daj sobie czas....

//
ortografia......
 

pav3l

New member
Bez reklam
Wracając do tematu. Wróciłem z wypadu w góry, odpaliłem grę na Hardened - MASA. Oczywiście zginąłem zabity zaraz po pierwszym Skrypcie (nie chcę palić gry) .... nie mam pytań do akcji, bo wciąga....na razie tyle....

/edit 00:21
gierka jest masakrycznie wciągająca.....
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Cholerka ,Panowie robicie mi smaka na Black Ops coraz większego a u mnie z czasem słabiutko :( miałem się powstrzymać puki co ,ale widzę że skończy się tylko na "miałem..." :D


Co do filmiku to koleś na prawdę wymiata :eek:k:.Muszę się pochwalić ,że nie raz miałem taką sytuację jak ten gracz tj. ak74 i 5 gościa jednym magazynkiem na S&D ,kwestia treningu,ale jako snajper koleś jest mistrzem.
 

batik87

New member
Cod

Witam,

Kupiłem Black Ops, przeszedłem kampanie i troche pogralem w sieci. Niestety troszke sie zawiodlem na tym COD. Jedynie kampania jest O.K.
Brakuje mi trybu operacji specjalnych ( granie z kumplem ) tak jak bylo w MW2.
Grafika tez mogla by byc ciut lepsza.
AHA i czy ktos wie czy w opcjach da sie ustawic granie w sieci na wybranych mapach ( przeciw kumplowi ) dluzej niz 10 min? jestem albo slepy albo poprostu nie ma tam wyboru czasu gry tak jak w MW2 ( 10, 20 , 30 min ).

To tylko moje skromne zdanie/odczucia.

Pozdrawiam
 
Do góry