Call of Duty: Black Ops

Peek

New member
Bez reklam
COD-Black-Ops_PS3-FOB-600x689.jpg


Zaczynam temat o świetnie zapowiadającym się FPSie od Treyarch. Wreszcie mają nieograniczone środki i są na pierwszym planie - nie w cieniu Infinity Ward. Sama produkcja zapowiada się znakomicie i szczerze mówiąc chociaż kupie obydwie to znacznie bardziej mnie intryguje niż Medal of Honor. Ciekawa - jeszcze nie poruszana - tematyka, fajny klimat a do tego podobno nigdy żaden CoD nie wyglądał tak dobrze. Szykuje się hicior jak dla mnie główny kandydat do najlepszego FPSa 2010 (Crysis 2 opóźniony, po obejrzeniu gameplayów z multi MoH okropnie się zmartwiłem, bo to nieudany klon Bad Company 2 - bez zniszczeń, mam jednak nadzieję, że single którym głównie jestem zainteresowany stanie na wysokości zadania - jest tworzony przez inne studio na innym silniku - to daje nadzieję)
 

Redundantor

New member
YouTube - ‪Call of Duty Black Ops (Gameplay HD)‬‎

Powiem tak, jeżeli gameplay grafika (śnieg itp) i miodność będą tak wyglądać jak na powyższym filmie (polecam w HD720 na pełnym ekranie) to gra pozamiata wszystko co do tej pory było w temacie shooterów.

Takiej grafiki jeszcze w życiu nie widziałem - jest prawie filmowa ;) - prawda?.*

Premiera 9 listopada 2010 r. Już widzę mój dzień niepodległości :)

Na razie PS3 się kurzy - Starcraft 2 przywrócił PC-ta do łask




* niestety tak bym tylko chciał :( (ten film powinien pojawić się na 1 kwietnia)
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Mimo że klimat tropików kusi to jednak jest to to samo danie tylko zamiast groszku jest fasolka, rozgrywka na 5h, nadal będzie efektownie, niby inna firma to szlifuje, jednak na razie dam na wstrzymanie.
Po dwóch częściach MW i Bad Company jestem już pełny :)
 

Peek

New member
Bez reklam
E tam dobrych FPSów nigdy za dużo a nie wiadomo może rozgrywka będzie dłuższa. Mnie tropiki zachęcają jak dla mnie najlepiej zapowiadający się FPS tego roku (zobaczymy czy single medal of honor udźwignie ciężar - multi nie udźwignął)
 

Peek

New member
Bez reklam
A żeby samochodzikiem pojeździć w nocy proponujemy Prestige Edition Modern Warfare 2, wtedy staniesz się prawdziwym żołnierzem oddziałów specjalnych.
 

Peek

New member
Bez reklam
A mi zdecydowanie Black Ops ze względu na "filmowość" od zawsze obecną w Call of Duty.

MOH, to takie, latają, strzelają i tak naprawde nic z tego nie wynika, do mnie nie przemawia.
 

Luvczenko

New member
zawsze MoH byl dla mnie numero 1 jeszcze pamietam jak sie pykalo na psx i ps2 i bylo dobrze ;) mam nadzieje ze na ps3 bedzie wysmienicie....
 

Peek

New member
Bez reklam
beta to 100% zrzynka z Bad Company 2, a do tego nieudolna bo bez zniszczeń otoczenia. Bardzo lubię serię Medal of Honor, ale po becie i po gameplayu pokazanym na gamescomie (helikopter, noc i snajper) jestem okropnie zawiedziony. Graficzna słabizna, mam nadzieję, że to poprawią, bo jeśli nie to jednak nie kupię, a wiazałem z tą grą duże nadzieje.

Black Ops to już teraz must have.
 

pa3

New member
Bez reklam
Co do MoH-erów na ps2 to jednak niebyły zbyt udane np. Rining Sun.

Ostatnio dogadałem się z typuchnami, że będziemy po kolei kupować grę i po ok. tygodniu pożyczać innej osobie (w multi nie gramy, baaa ja nawet nie mam podpiętego neta :p) więc przy Black Ops gdzie rozgrywka będzie oscylować w granicach 5-6 h, jak znalazł - pograć pogram i i zaoszczędzę parę zł, jak teraz przy Mafii 2 :)
 

Mefju

New member
@Ogr
Heh ,uśmiałem się ,wygląda to nieźle;)

Witam wszystkich po długiej przerwie od grania ,może ktoś mnie pamięta.Black Ops zapowiada się na prawdę ciekawie,nie mogę się doczekać ale czas jeszcze odrobić "growe" zaległości i biorę się za Bad Company II :razz:.Pozdrawiam.
 
Do góry