Call of Duty: Black Ops

Peek

New member
Bez reklam
@Ogr
Heh ,uśmiałem się ,wygląda to nieźle;)

Witam wszystkich po długiej przerwie od grania ,może ktoś mnie pamięta.Black Ops zapowiada się na prawdę ciekawie,nie mogę się doczekać ale czas jeszcze odrobić "growe" zaległości i biorę się za Bad Company II :razz:.Pozdrawiam.

Hehe no pewnie, że tak a co odciągnęło cię na taki czas od grania?
 

Mefju

New member
A byłem troszkę za granicą i zapomniałem o mojej czarnulce no i trochę w graniu "przeszkodziła" mi dziewczyna, ale dziewczyny już nie ma więc sercem i duszą jestem oddany mojej Sonce ;) haha!Miło widzieć ponownie znajomych użytkowników,jak tam leci Peek?:razz:
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe daje radę:)

Co do Black Ops to będzie mocna pozycja pytanie tylko czy odskoczy grafiką od MW i MW2 czy znów to samo.
 

Mefju

New member
i czym Wy będziecie w to grać ? padem ? takie gry na pada ? przepraszam, kupię ale na starego dobrego PC-ta


Może Cię to zdziwi ale na padzie można na prawdę dobrze kosić,wystarczy trochę pograć a potem doskonalić te zdolności,jeżeli nie wierzysz to wpisz na Youtube coś w stylu "MW2 multiplayer on ps3" to zobaczysz jak chłopaki grają ;)Sam nie chwaląc się dobrze kosiłem ale to już raczej w MW1 bo 2 część nie przypadła mi do gustu.Pozdrawiam.
 

azet

Member
Bez reklam
taaa to już jest niezłe

Może Cię to zdziwi ale na padzie można na prawdę dobrze kosić,wystarczy trochę pograć a potem doskonalić te zdolności,jeżeli nie wierzysz to wpisz na Youtube coś w stylu "MW2 multiplayer on ps3" to zobaczysz jak chłopaki grają ;)Sam nie chwaląc się dobrze kosiłem ale to już raczej w MW1 bo 2 część nie przypadła mi do gustu.Pozdrawiam.

wcale nie twierdzę że nie ,ale "naprawdę dobrze kosić" dorównuje pc-towi ? wątpię, dziekuję- nie
 

WojtR

Member
Bez reklam
i czym Wy będziecie w to grać ? padem ? takie gry na pada ? przepraszam, kupię ale na starego dobrego PC-ta

kolego masz syndrom myszki i nie zmusiłeś się do opanowania pada i dziabolisz , choć miałem to samo :D

w skrócie po pierwszym spotkaniu z PS3 i FPS-em to wniosek był jeden k.....a w nic nie mogę trafić :) a na blaszaku był niezły skill ...

weź pada w łapę parę dni z MW2 i będziesz wymiatał :p

ps . kilka pierwszych h to był ostrzał nieba i wszystkie co tylko było można i pozostawało w bez ruchu
 

azet

Member
Bez reklam
demo BBC2- grało się jakiś czas, nadal - pad i strzelanki to nieporozumienie w PS3- jak dla mnie, dziekuję takie gry tylko na - pc-ta,no chyba że z tym co pokazał MastaJ
 

azet

Member
Bez reklam
Dobrze zaznaczyles jak dla Ciebie;)

eeetamm, bredzenie,gdyby była taka możliwość , można się zmierzyć, kto będzie lepszy - Ty na padzie czy ja na myszce,wtedy można podyskutowac że niby - "jak dla mnie", dalej cieszono się tutaj grafiką, tylko że na PS3 poziom grafiki narzucony jest odgórnie,za to na PC- cie ,rzeczywiście może być filmowy - ale to tylko " jak dla mnie "- bo ja mam wybór.....
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
eeetamm, bredzenie,gdyby była taka możliwość , można się zmierzyć, kto będzie lepszy - Ty na padzie czy ja na myszce,wtedy można podyskutowac że niby - "jak dla mnie", dalej cieszono się tutaj grafiką, tylko że na PS3 poziom grafiki narzucony jest odgórnie,za to na PC- cie ,rzeczywiście może być filmowy - ale to tylko " jak dla mnie "- bo ja mam wybór.....

Konsolę czy "pada" wybierają osoby które chcą się zrelaksować, wygodnie usiąść - odpocząć, a nie na sztywno siedzieć przy myszce i klawiszach. Co do grafiki to nie rozumiem jak się można fascynować na mikro-ekranie o masakrycznych wielkościach 20-22" (na kiepskich martycach TN) na których gra większość.
 

azet

Member
Bez reklam
eeetam, FPS na padzie ? też mi relaks..... na ps3 , grafikę masz jaką Ci dadzą , na pc-cie jaką możesz sobie ustawić i już nie przesadzajmy z tymi wielkościami monitorów, jak mam się męczyć padem na dużym ekranie, wolę zagrać jak powinno się grać w te gry,dynamicznie- na mniejszym .GT5 - na ps3- na kierownicy, Black Ops tylko na myszce
 

WojtR

Member
Bez reklam
grafika chyba nie jaką ustawisz tylko , na ile obniższysz jakość żeby skrzynka uciągła, z mojego doświadzczenia 99% nabywców gier na PC na za słabą konfigurację , żeby się radować ustawieniami na max :razz:
 

azet

Member
Bez reklam
skoro dobrze Wam się gra na padzie z narzuconą grafiką, to Wasza sprawa - ważne że ekran jest duży :hihi: , powodzenia
 
Do góry