Call of Duty: Black Ops

pa3

New member
Bez reklam
W tym tygodniu będę miał tego "kasztana" (na spółkę z sąsiadem :sad:), więc zobaczymy czy to jeszcze jest gra czy już film
 

pav3l

New member
Bez reklam
Czy ja doczekam się, kiedy coś na PS3 wyjdzie lepiej....?!? Po tym filmie widać, że znowu klocek wygrywa....:|
 

Peek

New member
Bez reklam
ja jeszcze nie wiem na co kupię, ale na pewno nie ogląda żadnych videorecenzji, żeby nie zepsuć sobie zabawy.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czy ja doczekam się, kiedy coś na PS3 wyjdzie lepiej....?!? Po tym filmie widać, że znowu klocek wygrywa....:|
Prawdopodobnie nigdy nie będzie gry multiplatformowej, która najlepiej wygląda na PS3. Pozostają nam tylko Exclusivy, które wyglądają niebiańsko np Uncharted ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Czy ja wiem? W 80% (pomijając wyjątki jak np Mafia II) to te małe różnice zależą od ustawień wyświetlacza (jak np w Resident Evil 5 czy CoD:MW2).

Co do gry najprawdopodobniej wezmę na PS3, bo ostatnio jakoś Xbox poszedł w odstawke, ale z tego co widać w necie gra wygląda bardzo ładnie.

Gametrailers 9.3/10 (Grafika 9.6)
IGN 8.5/10
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
Ja wlasnie jestem po sesji online. Panowie to bedzie hit! Mimo tylko 1 (jednej) godziny spedzonej w multiplayer jestem przekonany ze gra przebije MW2.
 

macek

New member
Bez reklam
Dobra panowie kampania zaliczona-krotko:?na ale... ta gra to przedewszystkim multi i na deser tryb Zombie.;)
 

Rudeford

New member
@pav3l - Castlvania może nie wygląda lepiej ale ciut płynniejsza i sprawniejsza jest ponoć na PS3 i do tego na jednej płycie a na X360 dwie
 

pav3l

New member
Bez reklam
Czytałem też gdzieś wypowiedź jakiegoś koleżki z Ubisoft, że AC2 Brotherhood ma być lepsza na PS3....ciekawe. Sorry koledzy za offtop, ale to jest trochę irytujące....
 

Peek

New member
Bez reklam
Demo pojawi się pewnie tak jak przy Modern Warfare 2 - jakies poł roku po premierze gry.

Ja już gram i moc jest naprawdę ogromna!!!

Fajny klimat, dobra fabuła, bardzo dobra grafika po prostu miód.

Wziąłem wersje na X360.
 

korzi

Member
To takie pytanie odnosnie CoD BO. Przyznam, że gralem we wszystkie cześci jakie były do tej pory ale na PC. PS3 mam od niedawna, czy latwo bedzie przejsc na wersje konsolową ? Bo to nie jest fifa, czy NFS :D Tu zupelnie inaczej sie pewnie gra.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ściągnij sobie demo Modern Warfare 2 to zobaczysz, mi osobiście o wiele lepiej w FPSy gra się na padzie, myszką to zanim wycyrklujesz to ktos na padzie by cię załatwił 5 razy, ale to tylko moje zdanie.
 

korzi

Member
Czy ten nowy CoD faktycznie jest taki słaby na PS3 jak opisują ludzie?
Czy faktycznie sa lagi - przy duzej akcji w multi?
Czy wybuchy granatów to faktycznie lipa ?
I czy grafika jest ogolnie skopana?
I ostatnie : Czy warto wydawac 180 zł na taką zbugowana gre ?
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
1. Nic bardziej mylnego, gra jest fantastyczna.
2. Nie grałem jeszcze w multi.
3. Z daleka piękne, z bliska gorzej, ale żadnej lipy nie ma!!!
4. Grafika jest bardzo, bardzo ładna!!! To nawet nie tylko moje zdanie (GT dali 9.6 za grafikę)
5. Warto, gram jakieś 3h - bugów nie stwierdziłem...

Kto ci tego nagadał?
 

Luvczenko

New member
Czy ten nowy CoD faktycznie jest taki słaby na PS3 jak opisują ludzie?
Czy faktycznie sa lagi - przy duzej akcji w multi?
Czy wybuchy granatów to faktycznie lipa ?
I czy grafika jest ogolnie skopana?
I ostatnie : Czy warto wydawac 180 zł na taką zbugowana gre ?

chlopie kupuj gre w ciemno !! granaty wybuchaja jak prawdziwe :wink:
gra wymiata :eek:k:na allegro kupisz uzywke juz za 165 zl

milego grania .
 
Do góry