Call of Duty: Black Ops

pete1

New member

Wiesz w ogole co to jest analiza? W skrocie - rozkład na składniki/czynniki a nie; "a tutaj mamy chyba rakiete, a tutaj jestesmy chyba przebrani za rosyjskich zolnierzy, a tutaj to chyba zachajew". Nie wiem czy to twojego autorstwa to dzielo jest, jesli nie to sorki, jesli tak to po pierwsze primo naucz sie pisac po polsku (w ww filmie razi nieznajomosc jezyke ojczystego), po drugie primo :grin: zmien tytul fimiku na "Zbior przypuszczen co do fabuly w 5 minutowym trailerze ktorzy juz wszyscy widzieli i maja wyrobione zdanie co do tego czego mozna sie w tej grze spodziewac".Po trzecie primo; i tak mnie guzik obchodzi fabula skoro bede gral tylko online :fool:
 

pa3

New member
Bez reklam
Wiesz w ogole co to jest analiza? W skrocie - rozkład na składniki/czynniki a nie; "a tutaj mamy chyba rakiete, a tutaj jestesmy chyba przebrani za rosyjskich zolnierzy, a tutaj to chyba zachajew". Nie wiem czy to twojego autorstwa to dzielo jest, jesli nie to sorki, jesli tak to po pierwsze primo naucz sie pisac po polsku (w ww filmie razi nieznajomosc jezyke ojczystego), po drugie primo :grin: zmien tytul fimiku na "Zbior przypuszczen co do fabuly w 5 minutowym trailerze ktorzy juz wszyscy widzieli i maja wyrobione zdanie co do tego czego mozna sie w tej grze spodziewac".Po trzecie primo; i tak mnie guzik obchodzi fabula skoro bede gral tylko online :fool:

w ogóle skąd taki poraniony pomysł że to ja jestem autorem tego filmiku? - woow
 

pa3

New member
Bez reklam

Ogr

New member
Bez reklam
Tak sobie dzisiaj pogrywałem oczywiście tylko singla ,przeszedłem 4 misje i powiem krótko PADAKA !!!!!!!!!!!! Ja pier.... do MW2 to się nie umywa .Miałem nadzieję ze grafika to nowy silniczek a tu du...paaaaaaaaaa do tego jakaś poje..... niby fabuła jak z BBC2 postaci jakoś dziwnie siĘ ruszają .Nudaaaaaaa nie mam ochoty grac dalej ;( Jakiś wybredny się stałem czy co ?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Nie przejmuj się, to tylko opinia znudzonego człowieka ;) Krytykowałem MOH a wielu ludziom bardzo się podobało więc nie ma co się sugerować takimi opiniami ;)
 

klemens007

New member
Tak sobie dzisiaj pogrywałem oczywiście tylko singla ,przeszedłem 4 misje i powiem krótko PADAKA !!!!!!!!!!!! Ja pier.... do MW2 to się nie umywa .Miałem nadzieję ze grafika to nowy silniczek a tu du...paaaaaaaaaa do tego jakaś poje..... niby fabuła jak z BBC2 postaci jakoś dziwnie siĘ ruszają .Nudaaaaaaa nie mam ochoty grac dalej ;( Jakiś wybredny się stałem czy co ?

Co do ostatniego zdania to nie jesteś wybredny, mam to samo. Jak wydaje 200 zeta to chciałbym produkt który jest dopracowany grywalnie i graficznie. Liczyłem na to że nowy medal i black:eek:pc podskoczą moderowi ale tak się nie stało w przypadku medala i nie stanie w przypadku tej ostatniej(moja prywatna opinia). MW2 strasznie wysoko postawił poprzeczkę i jak na razie nikt i nic mu nie podskoczy. Nie jestem fanem MW2 ale liczyłem że ludzie od black.opc użyją ich silnika graficznego. Widziałem grę na xbox360 i faktycznie grafa nie powala, może na pleju będzie lepiej. Historia jest raczej ciekawa i nadzieja że multi wszystko wynagrodzi.
 

macek

New member
Bez reklam
Ogrze. no kurde w porwnaniu do MW2 grafa wydaje sie lepsza.Postacie wyrazniejsze.

Moze gralismy na innych wydaniach:smile:
 
Do góry