Brak USB 46c650

LUPO78

Banned
witam kupiłem wczoraj tv le40c650 i u mnie tez traci połączenie z pendrivem tj ogladam film i nagle usb nie widzi pena ( raz sie zdazyła taka sytuacja ) natomiast czesto jest tak jak pisal ktos wczesniej ze wlacze tv z podpietym penem pod usb i juz go nie widzic... czy jedyne wyjsc to oddac go na gwarancje?

a przełączyłeś z trybu sklepowego jak tu radzą koledzy amor_priv i darken
 

LUPO78

Banned
Ostatnia edycja:

verzich

New member
Witam.
Zauważyłem że w moim TV oba USB są jakieś luźne i może to jest przyczyną problemów.
Po wpięciu Pendrivea do któregokolwiek portu w laptopie, siedzi twardo. W PS3 to samo, czasem ciężko go wyciągnąć. A w TV, lata sobie góra/dół. Jakieś niedopracowane te złącza są.
 

amor_priv

New member
no to chłopaki amor_priv i darken mamy jednego kolegę który jest bardziej rozgarnięty i przełączył-jednak wasze domniemania zaczynają palić na panewce


lukasznik wielu użytkowników tego tv ma ten lub podobny problem co ty,sprawdzałeś jak wygląda połączenie po lan czy są problemy z połączeniem?

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/56850-samsung-c650-polaczenie-z-ruterem.html

My przynajmniej próbujemy szukać rozwiązania, a nie plujemy fanatycznym jadem na prawo i lewo na temat sprzętu, na którym się nie znamy. (Nie możesz się na nim znać, bo przecież koreańskiego badziewia byś nie kupił, prawda?)
I nie odpowiedziałeś na moje pytanie: Skąd masz dane, że to norma w tym modelu. Możesz podać jakieś opracowanie na tren temat? Oczywiście miarodajne, i kompetentne? To jest poważne (i bardzo ważne) pytanie, i proszę o rzeczową odpowiedź. Jeśli odpowiedź ma być inna, niż rzeczowa, to w ogóle ją sobie daruj.
 

LUPO78

Banned
My przynajmniej próbujemy szukać rozwiązania, a nie plujemy fanatycznym jadem na prawo i lewo na temat sprzętu, na którym się nie znamy. (Nie możesz się na nim znać, bo przecież koreańskiego badziewia byś nie kupił, prawda?)
I nie odpowiedziałeś na moje pytanie: Skąd masz dane, że to norma w tym modelu. Możesz podać jakieś opracowanie na tren temat? Oczywiście miarodajne, i kompetentne? To jest poważne (i bardzo ważne) pytanie, i proszę o rzeczową odpowiedź. Jeśli odpowiedź ma być inna, niż rzeczowa, to w ogóle ją sobie daruj.

jak już będziesz miał tv to po dwóch tygodniach użytkowania napisz czy wszystko działa
 

tommek82

New member
Witam.
Zauważyłem że w moim TV oba USB są jakieś luźne i może to jest przyczyną problemów.
Po wpięciu Pendrivea do któregokolwiek portu w laptopie, siedzi twardo. W PS3 to samo, czasem ciężko go wyciągnąć. A w TV, lata sobie góra/dół. Jakieś niedopracowane te złącza są.

Też to zauważyłem, dlatego kupiłem sobie przedłużacz USB który na stałe siedzi w TV, natomiast Pendrive podłączam do przedłużki :)
 

dominik123

New member
witam kupiłem wczoraj tv le40c650 i u mnie tez traci połączenie z pendrivem tj ogladam film i nagle usb nie widzi pena ( raz sie zdazyła taka sytuacja ) natomiast czesto jest tak jak pisal ktos wczesniej ze wlacze tv z podpietym penem pod usb i juz go nie widzic... czy jedyne wyjsc to oddac go na gwarancje?

Witam, Oddałem swojego Samsunga46c650 do serwisu w związku z tymi problemami z USB. Stwierdzili, że uszkdzona jest płyta główna. Teraz czekają na dostarczenie części i wymianę.
Także problemy z USB to nie przypadek, a jakaś felerna partia tych telewizorów.
 

amor_priv

New member
Tak zrobię. A na razie poczytaj sobie tutaj:

Samsung LE40C650 - opinie użytkowników Opineo.pl

Masa opinii. Jako największą wadę wymieniają tam brzydkiego pilota :)

Telewizor przyszedł dziś rano. Ja byłem w pracy cały dzień, ale od około 19-stej go konfiguruję. I mogę powiedzieć, jakie jest moje pierwsze wrażenie. USB chodzi po prostu PIĘKNIE!!! Ściągnąłem na próbę ten filmik:

Big Buck Bunny Download

Jest to darmowy (swoją drogą bardzo zabawny) filmik w fullHD. Na stronie jest w wielu różnych formatach. Ściągnąłem kilka najważniejszych (mkv, avi itp). Z USB obraz jest po prostu ŻYLETA!!! I to bez żadnego mieszania w ustawieniach. Co siekawe. Film NIE FullHD puszczony z USB jest chyba w locie zmieniany w FullHD, bo jakość jest o niebo lepsza, niż ten sam film puszczony z komputera przez DVI/HDMI.
Co do sieci - to może być wskazówka dla innych - podłączyłem kablem sieciowym, i faktycznie miałem wszystkie te błędy i problemy, co inni tutaj. Ale pokopałem, i okazało się, że miałem kabel prosty, a potrzebny jest skrosowany. Na szczęście mam też taki kabel. Połączyłem krosówkę, i problemy jak ręką odjął. Internet połączył się od razu. W chwili, kiedy to piszę, ściąga oprogramowanie. Dodam, że mam router LInksys z włączonym serwerem DHCP, a w telewizorze miałem sieć ustawioną na Auto (czyli właśnie na DHCP). Pobawię się internetem itd, i napiszę dalsze wrażenia.
 
Ostatnia edycja:

mrcx2000

New member
Witam, Oddałem swojego Samsunga46c650 do serwisu w związku z tymi problemami z USB. Stwierdzili, że uszkdzona jest płyta główna. Teraz czekają na dostarczenie części i wymianę.
Także problemy z USB to nie przypadek, a jakaś felerna partia tych telewizorów.

Witam,

Czy mozna spytać, gdzie zakupiłeś ten wadliwy TV, mam na mysli sklep i miasto. Pytam bo własnie zamierzam zakupić identyczny model i zaczynam nabierać sporych obaw :)

Dzięki
 

dominik123

New member
A do serwisu sam musiałeś się pofatygować, czy może serwis sam zabiera i oddaje TV? Podali jakiś termin naprawy?

Kupiłem TV w Neo24 w Łodzi. Serwis przyjechał i zabrał TV, chcieli tylko kogoś do pomocy przy zniesieniu telewizora.
Czekam już ok 14 dni i nadal nie wiem kiedy naprawią - w serwisie mówią że czekają na płytę.
 

lukasznik

New member
tv oddałem do serwisu, wymienili płytę główną co dla mnie jest rzeczą niezrozumiałą bo wadę wykryłem w 1 dniu wiec powinni wymienić na nowy ale nvm, teraz działa dobrze czas naprawy 5 dni
 

s_poon

New member
rozwiązanie problemu z USB

też jestem nieszczęśliwym posiadaczem owego problemu ... ale ...
jak się okazuje jest rozwiązanie bez serwisu i wymieniania płyty głównej:

hdtv.com.pl/forum/samsung/51040-samsung-seria-le-xx-c650-wszystkie-wielkosci-32c650-40c650-wszystko-o-serii-203.html

czytać post #2029 i jeszcze na którejś kolejnej ze stron jest potwierdzenie tego rozwiązania :eek:k:
 
Do góry