Blu ray HD - jak to na prawde jest ?

tym bardziej ze nie rozmawiamy o firmach czy poszczegolnych modelach a o TECHNOLOGIACH,
takze zupelnie nie na temat to bylo.
Mobor ma BD Samsunga i tez widzi nikla roznice.
 

mare37

Banned
taka i dyskusja taki i post..to ze mabor ma samsunga i nie widzi roznicy to moze ma cos z oczami albo kupil slabe kable hehe

pisalem wczesniej ze dyskusja w tym temacie jest bezsensowna
tak jak sa zwolennicy i przeciwnicy jednych sprzetow od drugich tak i widac zwolennikow bd jak i dvd i kazdy bedzie wychwalal swoje

i nie piszcie bzdur na temat tego ze materialy na blurayu sa slabe i porownujecie je do dvd..piszcie o tym jakie faktycznie daje mozliwosci bd..to ze ktos ma plazme to tez nie oceni jakosci w stosunku do tego co ma lcd itd itd

zeby nie bylo ze jestem fanem samsunga, bo nie jestem..jestem fanem sprzetow dobrej jakosci i niezawodnych


Bad_Boy123 napisał:
tym bardziej ze nie rozmawiamy o firmach czy poszczegolnych modelach a o TECHNOLOGIACH,
takze zupelnie nie na temat to bylo.
Mobor ma BD Samsunga i tez widzi nikla roznice.
 
reasumujac- Sony robi niedobre odtwarzacze BD,
Mobor ma cos z oczami...
a MLapaj ?
a co na mnie wymyslisz ?
sam ogladam filmy na BD i na dobrym odtwarzaczu DVD i uczciwie mowie- roznica jest dostrzegalna dla "stroicieli fortepianow".
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
To w takim razie jeśli ja jestem stroicielem fortepianów to Ty jesteś Stevie Wonder:p. No i jak byk z tej dyskusji wychodzi że różni ludzie mają różny wzrok. I tyle. A ja to mam nawet roentgena w oczach i 3d:cool: oraz 480hz.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Dziwaczne słowo apskaling wymieniłbym na skalowanie. Ładnie i po polsku. Pomysłowość ludzka nie zna granic. :)

ArtS :)
 

mare37

Banned
oj ludzie ludzie warto wam sie klocic? nie wazne czy bylo by to blu czy sru czy inne badziewie to i tak chodzi o to by nakrecic rynek i zmusic klientow do kupowania nowego ustrojstwa a ograniczenie strat kopiowaniem dvd itp..jak sie znudzi bluraY TO WYMYSLA SRULAY i znow bedziem kupowac nowe bajery ;))))) a jeszcze troche to nam od tych bajerów calkiem wzrok wysiadzie i dopiero bedzie dyskusja na temat jakosci. Poza tym ja mam dobre okulary wiec nie dam sie przegadac...gorzej ze sluchem wiec na stroiciela fortepianow sie nie nadaje..dla mnie moze nawet nie byc true hd dts bo i tak slysze tylko glosnik centralny hiahiahi ;)
 
Do góry