BD-D5300 - opinie

darkman89

New member
Tak, na bd-d5300. Nie wiem czemu tak jest. Jak pisałem wcześniej, u mnie chodzi bez problemu, ale czasem muszę zresetować, bo się za pierwszym razem lubi wiechnąć. Za 2-gim razem jest OK. Wczoraj oglądałem chyba z 6 odcinków serialu ODWRÓCENI i to jeszcze w bardzo wysokiej jakości i wszystko było git.
 

NapTooR

New member
Witam, mam pytanie dot. BD-D5300. Jakie VOD obsługuje, wiem o Ipla,Iplex i TVP player, a coś jeszcze? Czy obsługuje VOD onetu?
Z góry dziękuje za opowiedź ;)
 

pawelll

Member
Mam sporo filmów nagranych z tunerów SAT i DVB-T. To pliki wprost ze strumieniem danych, z rozszerzeniem .ts. Niektóre z nich są odtwarzane bez problemu, niektóre nie. Co ciekawe wydaje mi się, że niektóre pliki z tego samego urządzenia są odtwarzane a inne nie. Gdzieś pisano o zmianach rozszerzeń plików ewentualnie innych modyfikacjach. Macie jakieś doświadczenia?
 

sq3ntx

New member
Tak obsługuje je wszystkie chociaż oststnio przestał mi działać TVN Player. Do tygodnia wstecz nie było z nim problemów

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

zbyszek35

New member
Mam pytanie nie wyświetlają mi się ikony w Samsung Apps , widać tylko nazwy macie coś podobnego co może być? , koledzy jak zainstalować Netplayera?
 

darkman89

New member
U mnie się wszystko wyświetla w porządku. Hmm, netplayer? Chyba nie ma tego na Nasze Blu-raye. Tak samo z resztą jak wp.tv. Ostatnio dodali Onet vod z tego co się nie mylę :)

Edit: Poczytałem o tym netplayer, wiem już że to nieoficjalna aplikacja i udało mi się ją zainstalować i działa.

http://tvwidget.pl/ustawieniatv_2.html
 
Ostatnia edycja:

darkman89

New member
Naciskając czerwony przycisk na pilocie w smart hubie logujesz się wpisując:

nazwa użytk. - develop
Hasło - develop

Naciskasz ok i od tego momentu jesteś na koncie serwisowym. Wciskasz na pilocie niebieski guzik i tam masz coś takiego jak "opracuj". Wybierasz ustawienia ip serwera i wpisujesz: 91.121.84.162. Następnie wybierasz "Synchronizacja aplikacji użytkownika" i zaczyna się ściągać netplayer.
 

pawelll

Member
OK, dzięki. Pytanie czy po takiej operacji będzie poprawnie działać pobieranie aplikacji ze strony Samsunga? Czy ten wpisany adres może pozostać?
 

pawelll

Member
Dzięki. Zainstalowałem, nawet coś działa (z xml ze strony tvwidget).
Ale nie potrafię się przedrzeć prze ponad sto stron wątku o netplayerze :)
Dwa pytania: gdzie i jak umieścić plik xml z linkami
jak stworzyć xml'a z linkami np do odcinków seriali z iitv.info?
 

zbyszek35

New member
Witam mam problem z aplikacjąna Smart Hub w Blue Ray Samsunga BD- D5300, Aplikacja się zawiesza ,z opóźnieniem reaguje nawet na pilota, obraz się taszczy ,zawiesza ogólnie nie działa jak trzeba. Inne aplikacje jak Ipla , Iplex , TVP Vod działają dobrze. Interenet 100mb/s .W/g mnie wina jest po stronie aplikacji. A jak jest u Was ? , IP mam ustawione automatycznie.
 

kochanka

New member
Mam pytanie , chodzi mi o IPLE . Obecnie mam wersje 1.025 i wygląda zupełnie inaczej niż w nowym Tv samsung es5500 (wersja 7.015) . W jaki sposób można ją zaktualizować do nowszej wersji ? Da się?


Aktualnie mam firmware 1.015 a najnowszy to 1030.0 , powinienem zrobić aktualizację ?



 
Ostatnia edycja:
Do góry