Battlefield 4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie tkne GTA5 na PC, czy chociazby Fife, nie wspominajac juz o roznego rodzaju wyscigach, takie gry sa stworzone na pada (pomijajac kierownice), ale COD/BF/MOD itp. lepiej na PC, co nie znaczy ze nie ma zabawy na konsoli.
Zalezy tez na jaka rozgrywke sie nastawiamy, jak to ma byc singiel, to wole pada i duzy ekran, natomiast jak to ma byc online, szybkosc, precyzja, oprawa graficzna, to raczej PC. Chociaz z drugiej strony, pamietam pierwsze HALO (to bylo cos), swietnie gralo sie na konsoli, a najlepsi na turniejach online robili cuda z padem.
To bylo jeszcze za czasow "balona", najlepszy pad jaki zostal stworzony ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja zakupiłem preorder w lipcu w EuroRtvAgd w cenie 100zł i dostałem gwarancję odbioru w dniu premiery na kartonowej rekramie PS4 ;) Preorder jest przygotowany przez firmę sony a jak jest z tą ultimą ?

W Ultimie mam potwierdzenie elektronicznie w rachunkach, ale sama Ultima nie ma informacji od Sony Polska. Wiedzą tylko ,że będzie mało konsol.
ULTIMA " Sprawa z ps4 wygląda tak, że nie otrzymaliśmy jeszcze ceny zakupu od SCEP. Oficjalnie Sony nie podaje cen detalicznych więc i my nie możemy komunikować takiej ceny. Prawda jest też taka że konsol będzie w Polsce bardzo mało, więc ten kto będzie miał konsole ten będzie ustalał ceny. Nie mamy tez potwierdzonych ilości jakie dostaniemy. To ma się wyjaśnić w przyszłym tygodniu."
Według dzisiejszych informacji będą bundle z Killzone , więcej info w tym tygodniu.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawy jestem jak bedzie wygladac sprawa z MM, zazwyczaj nigdy nie bylo tam problemow z dostepnoscia. Mysle ze bedzie to jeden z tych sklepow, gdzie w pierwszej kolejnosci wrzuca te kilka sztuk. Zobaczymy.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
dla mnie bf4 na ps3 jeśli chodzi o grafike to jest na poziomie ostatnich dlc do bf3 fizyka zniszczeń jest bdb o wiele lepsza niż w bf3 i zmiana warunków pogodowych jest świetna np na mapie ( sztorm na paracelach ) więc jeśli ktoś nie ma zamiaru kupować ps4 wraz z premierą to jest to świetny tytuł dla kogoś kto lubi ten typ gier online.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam nadzieję ,że nie będzie problemów z dostępnością i już 29 zagramy w BF4 na PS4.Jesli macie ochotę na materiał z BF4 /PS4 podaję link poniżej.Plik zajmuje 2GB , jakość prosto z konsoli bez kompresji.

https://mega.co.nz/#!cd9RVTbJ!LHC7kizyx76_GyYCZnrZIHkf0o8GbHkq5nSV1DRFeC4

https://mega.co.nz/#!5JsjjRKT!NsgCCnC3sflHQaQ8Gh43Ax99ovp5l2siN6Od13rsT0k

Najlepiej odpalić na PS3 :)
Czytałem że ultima realizuje tylko czerwcowe preordery !
Ciekawa aukcja hehehttp://allegro.pl/zbieram-na-ps4-playstation-4-killzone-bundle-i3693756269.html
 

Luvczenko

New member
A gdzie byłes jak była rozgrywka za free przez 2 tygodnie ?!



nie pytam o bete :blagam: tylko o finalny produkt, posty osób które oceniaja gre po tym jak zobaczą ją na You Tube czy zobaczą w necie mnie nie interesują :razz:
mam nadzieje że ktoś ktoś gra online w BF4(singiel mnie nie interesuje) coś napisze więcej niż lepiej czekac na ps4:blagam:
 
Ostatnia edycja:

marekjw2523

New member
Więc może ja się wypowiem jako że mam 60 godzin na liczniku :razz:

Grafika taka sama jak w BF3 choć miejscami jest ciut lepsza, zniszczenia są dużo większe :) a leje po wybuchach tak głębokie że nie raz nie da się przejechać pojazdami kołowymi.
Niestety pozabierano nam parę opcji które były miodem na moje serce w BF3 jak np. zakładanie plutonu oraz rozmowy ze wszystkimi znajomymi jacy grają po naszej stronie, na szczęście te opcję nam oddadzą na początku 2014 r.
Co do samej rozgrywki to jest genialna ale to indywidualne odczucia bo np znajomy który miał przeszło tysiąc godzin w BF3 niestety po zakupie BF4 prawie w niego nie gra bo mu niepodeszła.
 

mor

New member
Zwykle pomaga naprawa plików poprzez origin ale nie zawsze... a w przypadku battlefieldów trzeba doinstalować parę aplikacji lub bawić się w konfigach aby to jakoś normalnie działało lub żeby nie było freezów lub po prostu nie wyrzucało z gry.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zwykle pomaga naprawa plików poprzez origin ale nie zawsze... a w przypadku battlefieldów trzeba doinstalować parę aplikacji lub bawić się w konfigach aby to jakoś normalnie działało lub żeby nie było freezów lub po prostu nie wyrzucało z gry.
Tu jest mowa o wersji na PS3?

Pozdrawiam,
 
Panowie ktoś już przeszedł singla w bf4ce? Genialnie zrobiony, jest flow, jest akcja.. jeden z lepszych singli w jakie grałem jak chodzi o FPS..
 
Do góry