Battlefield 4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzielismy, wklejalem go juz jakis czas temu. Tak, ta gra wyglada genialnie, szczegolnie scena przed posterunkiem. Podobne sceny sa w GTA5, napad na bank np., wyobrazmy sobie teraz taka gre, z tym ze w grafice The Division i otwartym swiecie, ale tu bedzie niestety liniowa. Kto gral w Gta, wie ze juz nic nie bedzie takie samo, swiatopoglad na gry tego typu juz sie zmienil, nieodwracalnie.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Pierwsze oceny naprawdę wysokie :
-GameTrailers – 9.5
- Ausgamers – 9.4
- CVG – 9
- Videogamer – 9
- Joystiq – 4.5/5
- Gamesradar – 4.5/5
- Gamefront – 89/100
- IGN – 8.5
- PC Gamer – 84/100
- Eurogamer – 8
- Gamespot – 8
- Xbox 360 Achievements – 80/100
- Polygon – 7.5
- Shack News – 7
- USGamer – 3.5/5
Podobno ukończenie całej kampanii to 4 godziny , no cóż , to chyba nie dziwi .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie sa "naprawde wysokie" oceny, IGN/Gamespot 8.5/8.0 czyli nic specjalnego jak na tak szumnie zapowiadany tytul, ot kontynuacja serii ktora ma swoich fanow i tyle. Bedzie na PC i PS4 w rekach, to sie pogra.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Potwierdzam - to jest PIERWSZA gra (i ostatnia jak na razie), gdzie nie interesuje mnie singiel. Jakby można było kupić trochę taniej wersję bez singla, taką bym wziął. Ewentualnie singiel się przydaje, gdy net leży. Ale i tak przecież wtedy są inne gry w singlu ;P
 

Ogr

New member
Bez reklam
Obiecywali porządnego singla ! Czytałem kilka opinii że faktycznie zrobili dużo lepszego jak w BF3 ;) Oczywiście w grze podstawą jest multi ale ja chętnie zagram w singla na PS4 dla sprawdzenia walorów wizualnych ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Również czekam na wersję na PS4.Niestety w Ultimie nie wiedzą dokładnie ile konsol będzie w dniu premiery, nie mam pewności mimo tego ,że złożyłem preorder w czerwcu.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja zakupiłem preorder w lipcu w EuroRtvAgd w cenie 100zł i dostałem gwarancję odbioru w dniu premiery na kartonowej rekramie PS4 ;) Preorder jest przygotowany przez firmę sony a jak jest z tą ultimą ?
 

Attachments

  • s9nh.jpg
    s9nh.jpg
    42,6 KB · Wyś: 53
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Biorę killzone ponieważ wierzę że ten tytuł pokarze nam jakość nowej generacji konsol ! lecz przyznam że bardziej interesuje mnie sama konsolka i jej działanie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najgorsze, ze teraz mamy GTA5 i cos czuje ze PS4 tymi tytulami nie wciagnie mnie tak jak online w GTA5. Uderze za jakis czas do MM i zapytam jak z dostepnoscia.
 
T

Tgamer

Guest
Ja czekam na bundle pack 2 pady kamerka jakas gra ;) ale myslalem o infamous second son poprzednie czesci bardzo mi sie podobaly i mysle ze ta tez ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Kupiłem BF4 na PS3, żeby obczaić co i jak ;P

Gram tylko w multi - bardzo podobnie jak w PS3 czyli... słaba grafika i za mało graczy. Poza tym jest stary dobry BF :)

Jedno rozczarowanie - nie można ustawić takiej klawiszologii, jak w BF3. Szczególnie w helikopterach bolało przestawienie się.

A co do PS4... teraz się przekonałem, że to chyba nie jest dobry pomysł. Dwie zarwane noce i masakrycznie się czułem. Starość nie radość. Poza tym małe dziecko. Ech...

Za cenę 219 zł przekonałem się, że nie ma sensu wydawać 1800+250 zł, jeśli nie ma się czasu na masterowanie skilla. Godzinka, dwie dziennie to za mało :/ Pamiętam jak zagrywałem się w BF3 całymi nocami i potem mogłem odespać, bo nie było dziecka.... ech...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nawiazujac do tego o czym pisalismy wczesniej, duze zmiany w stosunku do bety? Mam tu na mysli oprawe graficzna?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie wiem jak do bety, bo nie udało mi się odpalić ;P To był okres wzmożonej ilości pracy w firmie ;P

Ale mogę porównać do Battlefielda 3 i Bad Company 2. Grafika jest jak dla mnie identyczna. Przy okazji grafiki - zniszczalność otoczenia jak w BF3, niestety.

Zatem dla mnie nadal jest to najlepsza gra taktyczno-wojenna. Dodali trigerowany event na każdej mapie, wprowadzili zmiany do broni/pojazdów/klas, misje, commandorów, zadania, nowe mapy.

Ale na PS3 nie ma sensu. Lepiej dokupić mapki do BF3.

Na PC WARTO!

Na PS4 na pewno lepiej, niż na PS3, bo więcej graczy i większe mapy. Więcej pojazdów.

A grafika... PS4 ma być pomiędzy PS3, a PC. Obawiam się jednak trochę, że będzie bliżej PS3. Aczkolwiek zobaczymy już za miesiąc ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego tez jestem zdania (od jakiegos czasu), ze takie gry juz tylko na mocnym PC, niestety. Pamietam jak zagrywalem sie w COD na PS3, nastepnie odpalilem z ciekawosci na PC i zaniemowilem. Roznice w grafice byly drastyczne, a dla mnie to ma duze znaczenie. Podnosi realizm gry i ma niebagatelny wplyw na odbior. Do tego sterowanie myszka i wieksza precyzja.
 

maxan

New member
Bez reklam
eee tam ja najchetniej zagralbymy w BF4 na PS4 (w sumie to na XO no ale 720p mnie nie urzadza ) wole grac na padzie i to w strzelanki :)
 
Do góry