Battlefield 3

Peek

New member
Bez reklam
ta gra jest mega super... ale niestety tylko na PC.

To na PC jest dłuższa i lepsza kampania?

Jak dla mnie gra jest średnia, mimo tego, że graficznie niezła, ale panoowie, nie widzę tutaj nawet startu do Killzone 3, Crysisa 2, Modern Warfare 3 czy nawet Bulletstorma.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie gra jest średnia, mimo tego, że graficznie niezła, ale panoowie, nie widzę tutaj nawet startu do Killzone 3, Crysisa 2, Modern Warfare 3 czy nawet Bulletstorma.
Jeśli chodzi o kampanie to trochę racji masz, nie jest wyszukana i ma dużo bugów, ale Online jest zajebisty według mnie, frajda na całego ;) Mapy są ogromne dzięki czemu gra się nie robi bezsensowną napierdzielanką, no chyba, że ktoś lubi to wtedy wybierze MW3. Ale zgadzam się, że trochę przereklamowana ta gierka...
 

Fatal1ty

New member
To na PC jest dłuższa i lepsza kampania?

Jak dla mnie gra jest średnia, mimo tego, że graficznie niezła, ale panoowie, nie widzę tutaj nawet startu do Killzone 3, Crysisa 2, Modern Warfare 3 czy nawet Bulletstorma.

Tzn. na PC grafika jest tak rewelacyjna, że kiedy zacząłem grać to byłem w totalnie pozytywnym szoku (na max. detalach). W ogóle w FPSy gram na PC z racji myszki + klawiatury i grafiki, poza killzone (only PS3)

Dla mnie ta gra jest fabularnie najlepsza z tych co wymieniłeś: Crysis 2 to porażka roku, bez wątpienia, żałuje że tak Crytek tą dwójką zepsuł Crysis'a 1 który był świetny.

Killzone 3 to gra którą przeszedłem wczoraj i nawet trudno mi te gry porównywać bo to zupełnie inne realia (fabularne), ale Killzone jest maksymalnie krótki i jakoś nie porywa mnie fabuła w ogóle :/.

Modern Worfare 3 to kolejna porażka jak dla mnie, grafika taka sama jak w 2, fabuła dalej taka sama jak w 2 (zmiana postaci i lokacji)... i na pewno między MF3 a BF3 jest graficzna przepaść. W bulleta nie grałem.

W BF3 czułem się jak w filmie Helikopter w ogniu czasami :p:p:p
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiesz co, przeze mnie przemawia trochę rozgoryczenie, bo nie ukrywam, że łyknąłem to wszystko czym karmili mnie od roku EA Games... W rzeczywistości fabuła w BF3 okazała się beznadziejna i przekalkowana z Black Ops, i na tym polu MW3, gdzie historia ma jednak znamiona filmowości, moim zdaniem bije Battlefielda na głowę. Co do Crysisa 2, to fabularnie faktycznie nie było tam nic mocnego, ale przynajmniej nie czułem aż takiej przypadkowości osób i zdarzeń jak w BF3, a wątek dla jednego gracza w Killzone 3 jest z tego co ja zauważyłem trochę dłuższy od tego z BF chociaż, możliwe, że tylko takie mam wrażenie.

Widzisz BF3 mnie osobiście rozczarował na całej linii (pomijam już sprawę grafiki, bo jak na standardy konsolowe i tak nie była zła). Dawno nie widziałem tak przypadkowej, przekalkowanej fabuły i od dawna tak bardzo nie chciałem skończyć jakiegoś FPSa jak najszybciej i mieć go już za sobą jak własnie BF3. Tym bardziej, że totalnym debilizmem, głupotą (nie wiem jak to nazwać) było ograniczenie modelu zniszczeń otoczenia, który w Bad Company 2 (nawiasem mówiąc w moim mniemaniu gra stricte lepsza niż BF3) był zachwycający i wyznaczał nowe trendy.

Od razy przyznaję się bez bicia, że online nałogowo nie gram, tylko popykam od czasu, do czasu - gry kupuję głównie dla kampanii. Powiem wam szczerze, że cieszę się, że nie kupiłem BF3 (robiłem recenzję dla Gameonly.pl na wypożyczonej kopii), bo miałem taki zamiar. Typowałem nawet, że może to być jedna z kandydatek do gry roku, ale niestety moim zdaniem miałaby trudności z wygraniem nagrody dla gry miesiąca...

EA Games jeśli chodzi o "gry dorosłe" (bo sportowe wychodzą im znakomicie) powinno uczyć się od twórców nowego Batmana, LA Noire czy Gears of War 3, eeeewentualnie Uncharted 3 (chociaż tutaj nielziczone skrypty akurat można znaleźć w obu grach, więc w jakiś sposób są one do siebie "podobne") bo BF3 swoją mocą miał z nimi konkurować, a według mnie nie dorasta im do pięt...

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale dawno nie zaglądałem na forum, więc pomyślałem, że warto się nim z Wami podzielić ;)
 
Ostatnia edycja:

Luvczenko

New member
łłłłłoooo jezusie a kto kupuje BF3 dla singla ??? BF3 gra tylko w online i nic wiecej , a porownanie Batmana, LA Noire czy Gears of War 3, eeeewentualnie Uncharted 3 raczej nie na miejscu,to nie ta liga :bober:
(albo ja juz za stary jestem grac w singla? i nudze hhhmm sam juz nie wiem)
 

Fatal1ty

New member
Ja za to... przyznam się szczerze - nie potrafię grać w FPSy na padzie. Wychowałem się na Counter Strike'u zawsze mysz + klawa i granie na padzie mnie wręcz odstrasza. Przebrnąłem killzone'a i nigdy więcej FPSów bez myszki:p
 

Luvczenko

New member
Ja za to... przyznam się szczerze - nie potrafię grać w FPSy na padzie. Wychowałem się na Counter Strike'u zawsze mysz + klawa i granie na padzie mnie wręcz odstrasza. Przebrnąłem killzone'a i nigdy więcej FPSów bez myszki:p


jak jestem w restauracji chińskiej to jem widelcem i nie rusza mnie to ze ktos je paleczkami :blagam:
 

Luvczenko

New member
mnie sie podoba ale,,,,,,,, ale znajomy co jest maniakiem BF woli BF2 multi.a drugi gra ale na PC w BF3 bo na konsoli mu nie lezy :p ja jestem na tak.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Grałem w BF3 na kompie również z ustawieniami na Ultra, czyli full i zgodzę się, że jest przepaść. Jest lepiej na PC, ale przepaści nie ma. Według mnie dobrze zoptymalizowali grafe na PS3 i tak wygla ładnie jak na sprzęt, który ma już swole lata ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
Od tamtej zimy, kiedy zakupiłem MoH i CoD BO powiedziałem definitywnie koniec takim płytkim grom (ciosałem jeszcze w C2 dla potwierdzenia). Może przy BF10 i CoD 20 w końcu nie będzie gigantycznych zysków i producenci zaczną kroić porządne tytuły, a nie jak to ma miejsce dzisiaj multi + singiel na siłę.

Jak dla mnie gry single player powinny wychłodzić osobno np. BF Bad Company 3 - kampania dla pojedynczego gracza i oddzielnie BF3 - dla multi. Wilk syty i owca cała ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie mówię w ogóle o MW3 bo nie grałem ;) Mówię tylko o BF3 na PS3 i PC. Grałem na obu platformach i według mnie graficznej przepaści nie ma. Jest nieco lepiej na PC, ale i tak są bugi np znikająca krew czy pojazdy :D W poprzednim poście zbytnio się spieszyłem i źle napisałem ;)
 

sylar1

New member
BF3 na konsoli niszczy :D kupiłem dopiero teraz bo czekałem aż cena troszkę spadnie i się nie zawiodłem :) wkurzyła mnie tylko ta cała procedura aktywacji... najpierw trzeba wejść tu i tu zarejestrować się tu i tu itd... :/ no ale jak już się wszystko zdziała to luks :)
 

Fatal1ty

New member
Jezu, przez tego battlefielda (PC multi) to ja już nie sypiam :D:D:D Zacząłem grać w multi w poniedziałek i już 25 godzin multi stuknęło :D. Chodzę spać przez to o 4-5 sypiam 3/4 godziny :D:D:D:D Wracam do domu i BF3 :D.
 

edi7777

Member
rzuć go w przepaść:p Ja tam się zastanawiam jeszcze czy mi się w to będzie chciało grać na x-klocku. Przeszedłem MW3 i mi się nie podobało bo zdecydowanie za krótkie. BF3 jest dłuższy w singlu? Przez neta raczej nie gram bo od tego mam Forze 4...
 

buczo81

New member
rzuć go w przepaść:p Ja tam się zastanawiam jeszcze czy mi się w to będzie chciało grać na x-klocku. Przeszedłem MW3 i mi się nie podobało bo zdecydowanie za krótkie. BF3 jest dłuższy w singlu? Przez neta raczej nie gram bo od tego mam Forze 4...

Jeżeli chodzi o długość to jest podobnie. Mówisz że nie będziesz grać przez neta, ale nie licz na wodotryski, ta gra robiona jest przede wszystkim na neta.
 
Do góry