Battlefield 3

mataman

New member
Bez reklam
Zapewne graliście w betę, jak wrażenia i kto wycofał pre order :D Ja juz wiem że biore wersje na pc bo konsolowa to jakaś tragedia.

Generalnie DICE ma jaja aby wypuszczać betę w takiej postaci.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fakt pod względem grafiki nie wygląda to najlepiej a i ilość bugów powala. Pozostaje czekać na pełną wersję gry. Beta Battlefield Bad Commpany 2 też była znacznie gorsza od finalnej. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie podobnie.
 

Luvczenko

New member
Fakt Beta Battlefield Bad Commpany 2 też była znacznie gorsza od finalnej..

tak ale była lepsza od bety battlefield 3 !!!!Ja na becie się zawiodłem, ale w pełną wersje nie grałem;). Poczekamy zobaczymy Od kilku miesięcy to DICE zapewniało, że grafa z konsol nie będzie znacznie odstawała od PCtów !!!! ale mi sie zdaje ze bedzie odstawac bardzo :twisted: ogolnie duzo znajomy narzeka na bete na ps3 ;( zostaje czekac tylko do premiery 22 dni hmm zobaczymy co z tego wyjdzie .

pre order zamowilem juz w lipcu ale nie wycofuje zamowienia :mrgreen:
 

crimson-pirate

New member
niestety grafa ps3 nie duzo bedzie odstawac od PC ,a szkoda :)
Myslalem ze wkoncu bedzie jaks mini rewolucja w grafice FPS . Ale niestety na obrabianych trailerach i screenach sie skonczylo. O ile gra bedzie miala miodny multiplayer to kupie na PC. btw. Polecam zoabczyc prawdziwy majsterszyk RAGE od Carmacka (doom,quake). Animacja i grafika miazdzy battlefielda :)
 

badyl7

New member
To prawda bugi odstraszają. Drgania ekranu, problemy ze sterowaniem postacią, niebieskie blaski na ekranie, jest się do czego przyczepić:D, sama rozgrywka jest dynamiczna i animacje też niczego sobie a w szczególności bieg przez płotki ;), padanie na ziemię.Mapka dostępna w becie szybko się nudzi, mam nadzieję że w finalnej wersji nas zaskoczą zróżnicowaniem map i wielkością. Podoba mi się możliwość dość dużej modyfikacji broni i arsenał jaki mamy dostępny, reasumując na pewno kupie, niekoniecznie w dniu premiery, najpierw czeka mnie wymiana TV:D,
PS. Co do wersji PC rzeczywiście wygląda świetnie, ale nie będę przecież kupować kompa dla jednej gry aby potem co pół roku wymieniać części na nowsze aby dzwigały gry na max detalach, niestety jestem typem który lubi grać na najlepszych ustawieniach i komp to dla mnie studnia bez dna, zaletą konsoli jest to, że wkładasz płytę i grasz nie martwiąc się o wymagania, no i więcej gier dostępnych na ps3:)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja tak jak matamman, wstrzymuje się, zobaczę jak to będzie wyglądało na PS3 [wersja finalna], dopiero potem decyzja o zakupie.
Wziąłem teraz oryginał Fifa12 na pc [103PLN] i chyba żałuję, szału nie ma, a na TV się trochę lepiej w to gra....
 

pa3

New member
Bez reklam
Na czarnulce tytuł powinien brzmieć Battlefield 2.5 ;)
Ja chyba sobie daruję, konsola co prawda zarosła mi kurzem, ale jeśli już to jest w czym innym wybierać - Rage, Batman, U3, podobno pojawi się Silent Hill. A już 130 zł poszło w plecy na Ico i kolusa - jednak za takie tytuły, to jak za darmo.
 

dariuszd1

New member

vasyndrom

New member
a widziales dariuszd1 jak to wyglada w rzeczywistosci? jak na taka gre o takiej skali na ps3 to sie prezentuje wysmienicie ! dostalismy bardzo stary build battlefielda jako bete ot co.

Ci ktorzy opieraja swe racje na Becie bf3 powtarzam becie, wycofali pre-ordery itp. zbiora szczeki z podlogi w przyszlym tyg.

Zreszta najswiejzsze info z geforce lanu :p oj bedzie sie dzialo bedzie

My (lengthy) impressions after lots of playtime on the latest BF3 build at Nvidia GeForce LAN 6. Now with mortars! : battlefield3
 
Ostatnia edycja:

dariuszd1

New member
Oby było tak jak mówisz, życzę sobie tego i wszystkim użytkownikom PS3. Jednak mi wydaje się, że ta wypowiedź pochodzi bezpośrednio od DICE, a nie jest to żadna dziennikarska sensacja wyssana z palca i trzeba ją przyjąć do wiadomości oraz pogodzić.
 

vasyndrom

New member
stary nie obchodzi mnie jakie sa ustawienia low na pc (ktore notabene wygladaja wciaz dobrze), bf3 wyglada dobrze na ps3 i tyle nie wiem czego ty sie spodziewales po 5letnim sprzecie.

zreszta cytuj dalej ps3site i ich kompletna niekompetencje by zdobyc jak najwiecej klikniec.

i wierz mi nie mowie sobie ot tak iz wersje ps3 wyglada naprawde za****** bo tak jest. poszukaj sobie na yt najnowszych gamplay'i to sam sie przekonasz.

P.S. odnosnie samej wypowiedzi DICE .... nigdzie tam nie ma iz ustawienia low sa identyczne do tego co prezentuja konsole.
 

pav3l

New member
Bez reklam
ja tam jestem przekonany, że nie będzie dobrze, ale czekam. Co do "nie samą grafą człowiek żyje" - i tak i nie. Deus Ex - zaj3bista gra, ale grafa ją kładzie....mam mocno mieszane uczucia...niespełnienia.
 

vasyndrom

New member
ja tam jestem przekonany, że nie będzie dobrze, ale czekam. Co do "nie samą grafą człowiek żyje" - i tak i nie. Deus Ex - zaj3bista gra, ale grafa ją kładzie....mam mocno mieszane uczucia...niespełnienia.

no to szykuj sie na rozczarowanie ..... te mile :p

zreszta nawet gdyby grafika miala byc taka jak w becie (a nie bedzie) to tak czy siak gralbym w beefa az mi palce spuchno bo co jak co ale gameplay wsysa jak jasna cholera
 

nolf

New member
Na moje również gameplay powala w tej grze. Miód cieknie strumieniami. Grafa jest ok. Zreszta czasem nie wiem czego się spodziewają co niektorzy. Poza tym jak się nie podoba to nie grać, podoba się grać :) See you on the Battlefield ;)
 

dariuszd1

New member
Single 6h...? To taki żart..?

Ja z kolei nie kupie tej gry ze względu na to, że w MP wogóle nie grywam, a ta gra w MP dodatkowo jest mało przyjazna. np. pochowani na każdym kroku snajperzy i to w samym środku krzaków czy żywopłotu.

SP natomiast o długości 6h, to jawna kpina z graczy, do tego stopnia, że chyba kazdy to widzi. Kupię dopiero za ok 40 zł.
 

vasyndrom

New member
Nikt nie karze Ci jej kupowac dariusz jednak narzekanie na snajperow ktorzy nawet pochowani w krzakach sa widoczni jak na dloni to lekka przesada. W koncu kazde ich spojrzenie w celownik to jawny hint dla kazdego ogarnietego gracza ze ktos w tych krzaczorach siedzi .... Nie koniecznie snajper bo kazdy celownik optyczny czy to acog x4 czy rds/holo takie poswiaty maja. Kolejna sprawa jest fakt ze po kilku minutach rozgrywki owych krzaczkow moze juz nie byc.

Tak wiec nie mow ze gra jest malo przyjazna bo co jak co ale dodano wiele rzeczy by kazdy mogl w nia zagrac. Jak to mowia starzy veterani beefa:

Bf jest w miare latwy do ogarniecia jednak b trudny do opanowania go perfekcyjnie.
 

vasyndrom

New member
watch
nowy trailer ..... zanosi sie iz nawet single bedzie mogl sie podobac!

Battlefield 3 Launch Trailer - YouTube
 

pav3l

New member
Bez reklam
..nie chcę tu rozpętywać wojny, ale BF dla mnie był dużo ciekawszy od COD, jeśli chodzi o ten rodzaj zozrywki....[COD to klinika leczenia bezsenności dla mnie]... ;)

PS
bez urazy proszę.
 
Do góry