Battlefield 3

Ogr

New member
Bez reklam
Pograłem ponad 2h w multi i powiem że jest świetnie ;) Już mi przeszła złość i teraz wkraczam w fazę zachwytu hehe . puki co idzie mi miernie :( lecz gra daje dużo radości ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Odpaliłem własnie na ps3, no troszkę to inaczej wygląda niz na piecu :p

Lecę odrazu na hard (trophy whore :D) i jedynym utrudnieniem względem normala jest fakt, że przeciwnicy maja 100% celność nawet z kilometra. Będzie irytująco cos czuję.
 

nolf

New member
Panowie działa Wam Battlelog?? Mi piszą ze mam gre kupic :)

Drugie pytanie - czy gdzieś widać postępy dla danej broni - chodzi mi o to czy moge gdzies sprawdzic kiedy jakis kolejny celownik sie odblokuje itp??

Multi bardzo pozytywny ale błędów jest cała masa. Jak wyjdą łatki to bedzie super :)
 

nolf

New member
Informacje o które pytalem zawiera wlasnie Battlelog :) U mnie nie działał bo moje konto EA nie było połączone z kontem PSN. Wyskakiwał błąd przy logowaniu i info - buy the game ;) Polecam sprawdzic to w pierwszej kolejnosci. Ja mialem dwa konta EA, w tym jedno stare gdzie mialem prawidlowo spiete z kontem psn ale nie pamietalem hasla a e-mail na ktory bylo zakladane jest dawno nieaktywny :) Pomogl telefon do Electronic Arts :)
 

orange

New member
HELP :)))
Chcąc grać w tryb kampania, pokazuje mi się komunikat " Połączenie z EA online zostało utracone" Co robić?? Net działa, bo robiłem test na konsoli, inne gry też śmigają po necie, a z tą jest lipa. Próbowałem wyłączyć net i grać bez niego, ale gra nie chodzi bo pokazuje, że nie jestem połaczony z Playstation Network.
 

orange

New member
Mam PS3 podłączone bezprzewodowo do neta. Jak chce grać w kampanie to pokazuje mi "Utracono połączenie z EA online" a jak wyłącze net w konsoli to tez grać nie moge bo mam błąd "Utracoino połaczenie z Playstation Network" .... Takie rzeczy zrobiły mi się po ostatniem ściągnięciu aktualizacji do B# 3 tej 700MB
 

mataman

New member
Bez reklam
Wywal aktualizacje i graj offline. Mi po aktualizacji nie ładował się save, po jej usunięciu wszystko wróciło do normy ale musze kampanie skończyc offline.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
ja mialem podobne bledy nie moglem singla odpalic i wywalalo z takim samym komunikatem jednego wieczora - cos kombinowali ale samo zniknelo nic nie ruszalem :bober:
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
ja mialem podobne bledy nie moglem singla odpalic i wywalalo z takim samym komunikatem jednego wieczora - cos kombinowali ale samo zniknelo nic nie ruszalem zeby nie popsuc :bober:
pewnie chodzi o polaczenie doo statystyk osiagniec i innych cudow battleloga fejsazbuka itp
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Stwierdzam, że ta gra jest przereklamowana. Kawał dziur w niej. Już nie mówię o znikających rzeczach, ale dziś mi się gra zatrzymała w pewnym miejscu i nic... chyba zacznę misje od nowa może się ruszy, ale tak chyba nie powinno być jak się kupuje gre za 200 pln. Super hiper Frosbite 2 :D
 
Do góry