AVATAR na BluRay od 22 kwietnia!

Czy kupisz film Avatar?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

airon

New member
Film do obejrzenia pod względem fabuły - na raz. Jakość obrazu powala. Jest to numer jeden ze wszystkich dotychczasowych wydań jakie oglądałem. Szkoda tylko że nie pokusili się o dźwięk 7.1
 

arczik

New member
Z jakiegos powodu dopiero po obejrzeniu ponownie w wersji niebieskiego krazka uswiadomilem sobie jak slaby jest ten film.
Obraz znakomity na piatke z plusem aczkolwiek dzwiek raczej nie porywa,jest jak powinno byc ale raczej bez szalu moim zdaniem.
 

dread

New member
Bez reklam
I ja jestem świeżo po seansie.
Produkcje Pixara od lat (i konkurencji od niedawna) są na takim poziomie technicznym, że screeny z Avatara, którymi się posiłkowałem w oczekiwaniu na projekcję, nie sprawiały na mnie wrażenia czegoś rewolucyjnego czego bym wcześniej nie widział, no ale po obejrzeniu filmu zwracam honor - w ruchu to wygląda nieziemsko, przysłowiowa praca kamery sprawia, że obraz nawet w wydaniu 2D co chwilę daje poczucie trójwymiarowości na dużym ekranie, poza tym ogrom wykreowanego świata poraża.
Sceny "realne" to jednak IMO nie jest ekstraklasa, no ale generalnie nie trawię charakteru obrazu kręconego cyfrówką więc mogę nie być bezstronny ;)

Dźwięk też bardzo dobry, aczkolwiek w kulminacyjnych momentach ścieżka dźwiękowa jakoś nie pokazała u mnie pazurków, brakowało mi tego powera choćby z Terminator Salvation, Transformersów czy ostatnio Hurt Locker.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
:blagam: wrociles mi wiare......

btw. ciekawy film mam...... na 100% go nie widziales....
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A jaka jest według Was najlepsza postać w filmie? :)

Dla mnie króluje Neytiri oczywiście. Niesamowita postać, dla mnie bez wad!



movingavatar.gif
 

Tonio

New member
cóż..."Było cymbalistów wielu...."...U Mnie Avatar stanie na półce obok Star Warsów ...Władcy Pierścieni...Obcego...i innych...Pokłon dla ludzi ,którzy stworzyli ten film...i jego otoczke..w tym DVD i Blu-Ray.:krol:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
cóż..."Było cymbalistów wielu...."...U Mnie Avatar stanie na półce obok Star Warsów ...Władcy Pierścieni...Obcego...i innych...Pokłon dla ludzi ,którzy stworzyli ten film...i jego otoczke..w tym DVD i Blu-Ray.:krol:
Ja też sobie Avatara zostawiam w kolekcji. Każde inne niebieski krążki sprzedawałem po obejrzeniu, ale Avatar musi zostać. Niesamowity film :)
 

Panassos

New member
Avatar robi wrażenie! To jeden z pierwszych filmów na bluray jakie obejrzałem i jakość obrazu powala. Praktycznie nie widać zanieczyszczeń obrazu jak w innych produkcjach, nawet z bliska! Kupiłem ten film głównie dla scen w dżungli i latających górach. Można to oglądać bez końca.
 
Do góry