AVATAR na BluRay od 22 kwietnia!

Czy kupisz film Avatar?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Forest89

Active member
Bez reklam
Jest już polska recenzja Avatara na Bluray.

Obietnice Camerona. Recenzja Avatara na Blu-ray - WYDARZENIA w Stopklatka.pl

Obraz i dźwięk - referencja :)

Każdy ubolewa nad brakiem dodatków, ale nie każdy wspomina o tym, że na niebieskim krążku poza filmem pozostało tylko 3GB wolnego miejsca! Woleli postawić na jakość filmu i dać maksymalny bitrate, niż wrzucać dodatki kosztem jakości obrazu w filmie. W SD by się zmieściło, ale komu by się chciało oglądać SD? Pozostaje też kwestia drugiej płyty, ale to się wiąże z kosztami.
Według mnie jest dobrze tak jak jest. Komu zależy na dodatkach to sobie kupi komplecik w listopadzie a tymczasem cieszmy oko samym filmem ;)
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
animacje nawet transformers 2 podciagnely....gdzie zwykle ujecia byly poprostu "bez szalu"...
no ale zamowiony jest !- obejrzy sie to sie zobaczy...
 

Rathgar

New member
Ja też czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Co prawda zapłaciłem 120zł na punkt44 ale dodatkowo wziąłem w promocji TransformersII BR za 50zł
 

sebul

New member
To ja mam film ale zaden program mi go odtworzyc nie chce na lapku ...Jak wlaczma mts'a to dziala, a jak przez program to nie walcza sie...bo chcialbym rodzicom puscic z lektorem i nie mam jak ...
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Można właściwie rzec że to wszystko w temacie jakość techniczna blu-ray filmu Avatar
Obietnice Camerona. Recenzja Avatara na Blu-ray - WYDARZENIA w Stopklatka.pl

od siebie dodam tylko że właśnie ta czystość obrazu który wręcz poraża szczegółowością oraz kolorystyką.
Ta ilość detali w dalszych planach wręcz namacalna!!!
Warto mieć tak wydaną płytę w swojej kolekcji co uczyniłem.
Olsztyn sklep MM po 99 pln leżą i czekają jest sporo.
Dźwięk potężny również zachwycający przestrzennością oraz naszpikowany różnymi smaczkami i potężnym basem,to lubię.
Sam film bardzo mi się podobał,lubię takie bajki a przy okazji ta wspaniała jakość Blu-ray czuć-widać-słychać!!!
 

maracz

New member
Wszystko rzecz gustu, dla mnie trochę za kolorowo było.

Jeżeli chodzi o jakość obrazu, to rzeczywiście trzeba przyznać że jest najwyższych lotów.
No i jak tu teraz wrócić do oglądania dvd? Oj, powrót będzie ciężki!
 
Ostatnia edycja:

sebul

New member
A po co wracac do ogladania dvd ? Dvd to przeszlosc, porazka na calej lini przy blu ray ;] Tylko 1080p albo nic ! :) Rodzice byli oczarowani jak oberzejli, jak i ja :) Szkoda ze nie 3d ale i tak super :) Choc tv maly , przydaloby sie z 60 cali ;)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Wszystko fajnie ale ten film jest głupi jak ch....olera;), ot taka bajka dla dzieci która bez 3d to taki nawet fajny film demo bluray. Jakość audio/video rewelacja tak poza tym.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Wszystko fajnie ale ten film jest głupi jak ch....olera;), ot taka bajka dla dzieci która bez 3d to taki nawet fajny film demo bluray. Jakość audio/video rewelacja tak poza tym.

Znajdź 3 różnice między fabułą Poacahontas i Avatara :) Oprócz 3D niestety nic do oglądania nie ma ciekawego w tym filmie.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Znajdź 3 różnice między fabułą Poacahontas i Avatara :) Oprócz 3D niestety nic do oglądania nie ma ciekawego w tym filmie.

Jak sie ma IQ ponizej 1 to sie tego filmu nie zrozumie. Myslisz, ze Cameron tak sobie nakrecil film o niebieskich ludzikach? Gdybys nie szelescial paczka chipsow z kolegami z klasy gimnazjum to MOZE byc cos z tego filmu zrozumial. Na ta chwile zal mi ciebie ze nie zajarzyles co Cameron chcial nam powiedziec...
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
W takim razie ja pomimo wieku 28lat (iq podobno rośnie wraz z przyjmowaną wiedzą) mam iq na poziomie małpy (coś około 45). Doceniam że Ci mnie żal ale jestem z tym szczęśliwy więc nie martw się o mnie. Co do Avatara - takich historyjek z morałem to już oglądałem wiele nawet kiedy chodziłem do zerówki, w bajkach dla dzieci na przykład było tego sporo. Film na poziomie fabularnym właśnie wyżej wspomnianego Pocahontas.


Wasylu - skoro masz takie wysokie iq i aż tyle rozumiesz to może byś się złapał za coś ambitniejszego niż Avatar? Bo moim zdaniem ten "film" obraża tylko twoją inteligencję która jak mniemam jest głodna czegoś trudniejszego a tak to nienasycona tylko się marnuje.
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
"A ja jeżelyy pani pozwolly z pSZyjemnością "

Ilu ludzi tyle opinii,i nie ma co sobie udowadniać na siłę czy film ma intelektualny przekaz czy tylko jest zwykłą animacją komputerową dla starszych.
Ja fantastykę lubię i w filmie Avatar otrzymałem świetną rozrywkę dla oka i ucha a morał oczywisty bo o naturę trzeba dbać i tyle.
My Polacy mamy jakąś dziwną skłonność do osądzania innych za ich gusta tylko dla tego że są trochę inne od naszych,po co?!!
Dla mnie zrozumiałą rzeczą jest że komuś ten film i cały gatunek fantastyki nie leża i tyle.
Ja na przykład nie lubię sensacyjnych.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Co do Avatara - takich historyjek z morałem to już oglądałem wiele nawet kiedy chodziłem do zerówki, w bajkach dla dzieci na przykład było tego sporo. Film na poziomie fabularnym właśnie wyżej wspomnianego Pocahontas.

spotkalem sie kiedys z wypowiedzia (calkiem nieglupia wedlug mnie), ze z bajek najpierw sie wyrasta a potem trzeba do nich dorosnac....;-)
nie widzialem jeszcze tego filmu jednak jestem troche przestraszony tymi opiniami na jego temat , skoro ktos dla kogo g.i.joe , transformers i spidermeny maja calkiem niezla fabule okresla avatara mianem -"glupi jak cholera" to strach sie bac....:hmm:
no nic- obejrze i sam sie przekonam czy jest faktycznie tak glupi ,czy moze "za trudny"...:grin:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
mat74
Ani za głupi, ani za trudny, po prostu rozrywkowe kino w świetnej jakości obrazu i dźwięku.
I dobrze napisał gadzeciaz, że My Polacy ciągle mamy jakieś ale.... Avatar był tyle razy komentowany i omawiany, także jeżeli komuś takie filmy nie odpowiadają to niech po prostu nie ogląda.
Pozdrawiam wszystkich i tych za i jeszcze bardziej Tych na nie!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
spotkalem sie kiedys z wypowiedzia (calkiem nieglupia wedlug mnie), ze z bajek najpierw sie wyrasta a potem trzeba do nich dorosnac....;-)
nie widzialem jeszcze tego filmu jednak jestem troche przestraszony tymi opiniami na jego temat , skoro ktos dla kogo g.i.joe , transformers i spidermeny maja calkiem niezla fabule okresla avatara mianem -"glupi jak cholera" to strach sie bac....:hmm:
no nic- obejrze i sam sie przekonam czy jest faktycznie tak glupi ,czy moze "za trudny"...:grin:


Domyślam się że chodziło o mnie ale wiem że coś się komuś pomyliło bo ja nigdy nie pisałem że Transformersy czy G.I joe miały dobrą fabułę a tylko że były całkiem niezłe.Avatar też jest całkiem niezły a fabularnie tak samo głupi jak cholera z tą różnicą że dwa poprzednie były według mnie ciekawsze i nie próbowały udawać że nie są bzdurne jak robi to Avatar. Można ten film lubić lub też nie ale nazywanie kogoś imbecylem bo mu się Avatar kojarzy z Pocahontas to już lekko mówiąc głupota.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jestem po seansie. Jakość obrazu - poraża... pierwszy raz coś takiego widziałem na swoim TV 11/10! :) Dźwięk 5.1 DTS HD MA, nic dodać nic ująć super 10/10! No i fabuła... według mnie jest... całkiem nieźle. Fabułą jest prosta. Walka dobra ze złem w według mnie pięknym i niecodziennym wydaniu. Dla mnie 8/10. Film śmiało polecam! :)


PS. Niewiem jak Wam, ale postać Neytiri w tym filmie jest przecudowna, nie mogłem się napatrzeć! :D


neytiribig.jpg
 
Do góry