Asus O!Play HD2

geralt18

New member
Ponawiam pytanie kolegi.
Czy ktoś zaktualizował firmware do wersji 2.0.2?

Bo czytając co narobił 2.0.1 to aż się boję nową wersję instalować.
Tym bardziej, że nie piszą, że poprawili problemy z napisami.

pozdrawiam
 

muflon83

New member
Nie mam problemu tylko chyba jestes piksel niedoinformowany.
Nie da sie przestawic na region srodkowoeuropejski i nasze znaki wyswietlaja sie w postaci krzakow, bez roznicy w jakim formacie.
 

markez

New member
Mam taki problem że podczas odtwarzania filmu z dysku w asusie tak gdzieś w połowie wyskakuje mi komunikat "Odłączony nośnik zatrzymaj odtwarzanie" i można nacisnąć OK. Żeby oglądać z powrotem muszę wyłączać asusa i włączać z powrotem,tak jest za każdym razem. Dysk mam sformatowany w asusie. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak to rozwiązać ?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Mam taki problem że podczas odtwarzania filmu z dysku w asusie tak gdzieś w połowie wyskakuje mi komunikat "Odłączony nośnik zatrzymaj odtwarzanie" i można nacisnąć OK. Żeby oglądać z powrotem muszę wyłączać asusa i włączać z powrotem,tak jest za każdym razem. Dysk mam sformatowany w asusie. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak to rozwiązać ?
Nie da się, nowy FW też nic nie daje. Ja swój oddałem na gwarancję i czekam na odpowiedź. IMHO to problem z sprzętowy.
 

xatt

New member
popieram. ten asus to typowa niedoróbka. nie pomagają zmiany softu. ciągle się wiesza, zacina, nie widzi hdd...czyli inaczej mówiąc- wkurza...wywale go chyba przez okno, nie chce sprzedawać, żeby komus innemu zaoszczędzić kłopotów i nerwów z tym złomem. W zamian mam na widoku philipsa hmp5000
 

xatt

New member
dziś kupiłem philipsa hmp 5000 i tu rozczarowania: do niego nie można zamontować wewnątrz dysku twardego, tak jak do asusa :( Został mi twardziel i nie wiem, jak go podłaczyć i czy wogóle się da do tego philipsa...Pomoże ktoś?
 

t0101

New member
dziś kupiłem philipsa hmp 5000 i tu rozczarowania: do niego nie można zamontować wewnątrz dysku twardego, tak jak do asusa :( Został mi twardziel i nie wiem, jak go podłaczyć i czy wogóle się da do tego philipsa...Pomoże ktoś?

Da się przez USB oczywiście. Player nie ma możliwości zamontowania HDD wewnątrz.
Więcej o tym playerze w wątku forum/sprzet/72817-philips-hmp5000-12-a.html
 

xatt

New member
czyli trzeba kupić obudowę (z zasilaniem) do tego mego "gołego" twardziela? a czy szybkość pracy przez usb będzie wystarczająca?
 

Tadeiro

New member
Nie musisz nic kombinować. Kupujesz na Allegro ADAPTER USB SATA/ATA KABEL DYSK HDD 2,5 3,5 SATAi problem z głowy. Nie wygląda estetycznie ale działa i z twardym dyskiem i napędem cd/dvd. A koszty praktycznie zerowe. ;)
 
Do góry