Aster HDTV

michaelius

New member
Hmm tak? Ja moja dostalem gratis albo za 1 zeta jak rozszerzalem pakiet z Internetu, telefonu i TV o canal+ i basic plus w ramach promocji dla stalych klientow;)

A 35 zeta w sumie do przezycia i tak wychodzi taniej niz w UPC , zreszta jesli będzie Polsat sport w HD na euro 2008 i C+ sport HD z polska liga to wywalam HBO i Cinemax i wychodze na zero:grin:
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja brałem w listopadzie. Opłata aktywacyjna ok 20zł i mam spokój. Moze zaszły jakieś zmiany odkąd brałeś ty a ja.

A Polsat Sport HD i C+ Sport HD wymiatają. A jezeli chodzi o cene to rzeczywiście jest taniej niz w UPC.
 
Ostatnia edycja:

4pac

New member
Peek napisał:
....BEDZIE 6 KANALOW!!! INFORMACJA PEWNA!!!
....CENA 35-40 ZL!!! INFORMACJA PEWNA!!!

Pewnym to można być podatków i śmierci. Szczególnie jezeli mówi to Aster..
ta cena jest wg mnie wymyślona i nie wiadomo za co...
Wg mnie jezeli bedzie C+HD i C+SportHD to bedzie mozna mieć te kanały w przypadku wykupu całej paczki z C+.. No i teraz pytanie-ile za dodatkowe kanały HD z C+ trzeba bedzie płacić... Podobnie z HB) HD...
Tak czy siak - niedługo sie okaże co i jak,,, mam nadzieje...
 

qura12

Member
Bez reklam
po dłuższym namyśle stwierdziłem ze te 40 zł bd dla tych którzy mają c+ hbo itd.. I w te 4 dychy jest wliczona cena c+ film HD i c+ Sport HD a pozostałe 4 kanały bd tańsze :)
 

Peek

New member
Bez reklam
qura12 napisał:
po dłuższym namyśle stwierdziłem ze te 40 zł bd dla tych którzy mają c+ hbo itd.. I w te 4 dychy jest wliczona cena c+ film HD i c+ Sport HD a pozostałe 4 kanały bd tańsze :)

Myśle że o 40zł zmieni sie cena tylko Basica Plus. Ceny pakietów Premium raczej się nie zmienią bo w UPC sie nie zmieniły (chyba) a jak w astezre dodali C+ sport 2 to cena pakietu tez sie nie zmienila.
 

qura12

Member
Bez reklam
Jeżeli 40 za 4 kanały to w sumie duzo... BTW z drugiej strony w normalnej cyfrze za kanały hd trzeba płacić dodatkowo (c+ sport HD i c+ film HD) 6zł ale trzeba :d
 

vib

New member
akurat lada pare tygodni konczy mi sie "smycz promocyjna" w aster wiec wyslalem zapytanie czy mam sie szykowac na nowa umowe juz HD czy sie zegnamy i abonent (czytac: ja :p) przenosi sie do n/polsat - poprosilem o jakies szczegoly, zobaczymy co jutro odpowiedza :)
 

damon

New member
vib napisał:
akurat lada pare tygodni konczy mi sie "smycz promocyjna" w aster wiec wyslalem zapytanie czy mam sie szykowac na nowa umowe juz HD czy sie zegnamy i abonent (czytac: ja :p) przenosi sie do n/polsat - poprosilem o jakies szczegoly, zobaczymy co jutro odpowiedza :)


Chyba Ci jutro nie odpowiedzą :) Ja im wysłałem zapytanie o HD w zeszlym roku, w maju. Odpowiedzieli....... pod koniec lipca :):)

Pozdr.
 

tucz

Member
a ja tak troche z innej beczki. Otoz od kilku tygodni zrobily mi sie dostepne pakiety HBO i Cinemax, pomimo ze ich nie zamawialem :D Czy z Was tez ktos tak ma? Mam tylko dodatkowo pakiet C+. Czy to moze jakas promocja? Albo cos im sie popsulo podczas wdrazania HD :D
 

tucz

Member
tylko, ze ja mam umowe od wrzesnia...
hmmm, ale w sumie kilka tygodni temu przedluzylem umowe promocyjna na C+, wiec to moze dlatego...
 

Peek

New member
Bez reklam
No!
Do Maja pozostało 6 dni. Póki co nic nie ma, ale sprzedaż rusza na poczatku Maja. Negocjacje pewnie ciągle się toczą. Jako że teraz już wiemy że kanałów HD bedzie 6 (tak mi powiedział pan na infolinii) pobawie sie jeszcze w dziennikarza i podam swoje typy:

-C+ Sport HD
-C+ Film HD
-HBO HD
-TVN lub Polsat HD
-Polsat Sport HD
-Discovery lub History Channel HD

Zachęcam innych do typowania. Przynajmniej czekanie na HD szyciej zleci:)
 

4pac

New member
TVN HD lub Polsad HD ...- a te kanały to wogóle coś mają sensownego w ramówce?... Polsatu HD to chyba nawet fizycznie jeszcze nie ma...
Osobiście zamiast ww. wolałbym NG HD lub np NonStop Kino HD
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
4pac napisał:
TVN HD lub Polsad HD ...- a te kanały to wogóle coś mają sensownego w ramówce...
Osobiście zamiast ww. wolałbym NG HD lub np NonStop Kino HD

Jeśli chodzi o Polsat HD to jeszcze go nawet nie ma:) ale jest juz na niego licencja, a TVN HD ma podonbo HD tylko w nazwie:) . Co do NG to mysle ze nie bedzie bo nie było w analogu ani w cyfrze. Non stop kino HD (a teraz właściwie juz filmbox HD) widziałem jak kupowałem TV ale ja chyba wolałbym może MGM?
 

4pac

New member
No wiem że nie ma NG ale Polsatu Sport Extra też nie ma... a na ME 2008 Aster powinien go załatwić bo wiele ludzi chce to oglądać.. zobaczymy czy sie postarają..
UPC ma mi okablować blok ale nie wiem czy zdążą na ME....oni zdaje sie mają PS Extra...
 

qura12

Member
Bez reklam
Peek napisał:
No!
Do Maja pozostało 6 dni. Póki co nic nie ma, ale sprzedaż rusza na poczatku Maja. Negocjacje pewnie ciągle się toczą. Jako że teraz już wiemy że kanałów HD bedzie 6 (tak mi powiedział pan na infolinii) pobawie sie jeszcze w dziennikarza i podam swoje typy:

-C+ Sport HD
-C+ Film HD
-HBO HD
-TVN lub Polsat HD
-Polsat Sport HD
-Discovery lub History Channel HD

Zachęcam innych do typowania. Przynajmniej czekanie na HD szyciej zleci:)
moim zdaniem nie będzie HBO HD a zamiast tego będzie zarówno Discovery HD i History Channel HD
 

mosca

New member
Peek napisał:
Jeśli chodzi o Polsat HD to jeszcze go nawet nie ma:) ale jest juz na niego licencja, a TVN HD ma podonbo HD tylko w nazwie:) . Co do NG to mysle ze nie bedzie bo nie było w analogu ani w cyfrze. Non stop kino HD (a teraz właściwie juz filmbox HD) widziałem jak kupowałem TV ale ja chyba wolałbym może MGM?

TVN HD ma się bardzo dobrze - poza programami w HD jak np. You cand Dance, Dzień Dobry TVN, Kryminalni...... coraz więcej filmów jest w HD i to bardzo cieszy. Polsat jeszcze długo będzie musiał popracować aby osiągnąć poziom TVN.
 

Peek

New member
Bez reklam
qura12 napisał:
moim zdaniem nie będzie HBO HD a zamiast tego będzie zarówno Discovery HD i History Channel HD

Całkiem możliwe bo przecież History Channel został niedawno wstawiony zamiast Viasata History, a co Discovery HD to byłoby to mocne posunięcie bo do tej pory ten kanał jest tylko w N. Osobiście nie jestem za HBO HD bo C+ w zupełności mi wystarcza, dlatego wolałbym jakiś inny kanał w jego miejsce np. Eurosport HD od 25 maja albo Nsport HD chociaż to mało możliwe.
 
Do góry