Ariva HDplayer 110

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Witam. To ja podpowiem, że jest już MOD6 - nowy sofcik od kolegi kombo_mcm0.
Dostępny oczywiście na arivahd.pl (Arivahd.pl - Zobacz wątek - trzeci zmodyfikowany soft)

Tylko trzeba zapamiętać przed zmianą softu jak się "w ciemno" zmienia język bowiem po instalacji miałem w większości tekstów pod ikonami yyyyyyyyyyyyy jak i w ustawieniach. Troszkę mi się ciepło zrobiło ale po zmianie języka i ustawień początkowych jest ok i można się cieszyć nowym oprogramowaniem.
 

grzesch

New member
Witam. Jakby ktoś nie zaglądał na Arivahd.pl to combo stworzył prawie full wypas - sofcik Mod9J.
Naprawdę polecam !!!:grin:
 

przemko466

New member
Mam dziwny problem.
Podczas próby odtworzenia pliku mkv , najnowszy odcinek (true blood) 720p wyskakuje mi w okienku informacyjnym: nieprawidłowy plik, wgrałem najnowszego softa ale to nie pomogło. Arive posiadam od 6 miesięcy i codziennie oglądam coś w mkv i nigdy takich problemów nie miałem. Ludzie pomóżcie
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A może to wina uszkodzonego pliku a nie odtwarzacza? To, że wcześnie wszystkie filmy były odtwarzane poprawnie nie oznacza, że nie mógł Ci się trafić wadliwy plik...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To coś nie tak faktycznie się dzieje. A inne pliki odtwarzają się poprawnie? A może to wina softu, masz możliwość wgrania oryginalnego i sprawdzenia?
 

grzesch

New member
Witam czy ariva współpracuje z dyskiem sieciowym? i jakom polecacie obudowę? hdd samsung 320 sata 3.5

Witam. Z obudową to uważaj na jedną rzecz. W środku jest mało miejsca pomiędzy płytką z elektroniką obudowy a włożonym dyskiem. Jeśli złącze sata z dysku wypadnie ci dokładnie naprzeciw złączu sata z płytki to w żaden sposób nie zamkniesz obudowy. Po odwróceniu dysku o 180 stopni kabelek sata był za krótki. Ja miałem taką obudowę i musiałem ją przerabiać. Najlepiej jak weźmiesz dysk i na miejscu spasujesz z obudową.
Pozdr
 

bss3smg

New member
Czy ktoś wie czy firma Ferguson planuje upgrade firmware arivy 110 aby odtwarzała filmy mkv zakodowane z opcją "MKV compressed header". Podejrzewam, ze będzie coraz więcej filmów z tą opcją.
mkvtool od wersji 4.1.1 ma tą opcje zaznaczoną automatycznie więc nowe filmy w większości będą juz z tą opcją.

Pozdrawiam.
 

kurm28

New member
Witam
Gdzieś w sieci znalazłem kiedyś forum poświęcone temu odtwarzaczowi.
Czy może ktoś pomóc mi odnaleźć je ponownie?
Szukam w googlach, ale nie mogę tam trafić.

dziekuje

pzdr
k
 
Do góry