ampli + zestaw 5.1 - denon x1000 + hkts30?

Henry

Active member
Bez reklam
Mała odmiana, chcę coś z pre-out pod wzmaka ;)
Generalnie ten model jest bardzo ok, ale ten mały szczegół by się przydał, poza tym nie ma się do czego przyczepić ;)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
No to gratulacje, opisz wrażenia po podłączeniu ;)

Tak zrobię. Pytanie odnośnie sub. Są tam dwa pstryczki, których funkcja jest jakby oczywista, ale w sumie niewiele mi zmienia.
1. Faza - reverse i normal. Czy zmienia kierunek ciśnienia akustycznego czy co ?
2. LFE i normal - co to daje ?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
problem polega na tym ze hkts 35 w kolorze czarnym jest juz w zasadzie nie do kupienia a hkts30 jest tylko bialy. stad pomysl na wafle dx-1.

odwroce pytanie: a w czym ten hkts 35 lepszy od tych wafli?

Być może w niczym, ale impedancja nominalna to może być kłopocik. To raczej pytanie do kolegów bardziej obeznanych w temacie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak nie będzie zbyt mocno "odkręcał" to nie powinno się nic dziać, a inna sprawa, że często impedancja podana przez producenta może się różnić od tej rzeczywistej.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Pogadaj z henry1979 o X2000 i poszukaj w sieci hkts35bq bo można je jeszcze kupić i masz zestaw jak malowanie na dobry początek i zamkniesz się w cenie początkowej no może z malutkim dokładem.
 

mart15

New member
Pogadaj z henry1979 o X2000 i poszukaj w sieci hkts35bq bo można je jeszcze kupić i masz zestaw jak malowanie na dobry początek i zamkniesz się w cenie początkowej no może z malutkim dokładem.

z henry1979 bo sprzedaje czy bo jest uzytkowniem?

Ci co oferują hkts35 zazwyczaj jak sie dopytac to nie maja juz i oferuja hkts 30 w kolorze bialym co dla mnie odpada.

dlatego wracam do pytania co sadzicie o zestawie denon 1100 + wafle dx-1?
jest dobra cena na caly zestaw, kolumny z mdf, sprzedawca twierdzi ze graja nawet lepiej niz hkts35. potrzebuje fachowego doradztwa, ze to dobry zestaw a jak niedobry to dlaczego?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Co znaczy dobra cena?
Te głośniki wyglądają jak z serii Diamond, jeśli tak, to jest dobra, dobrze grająca seria.
Spytaj kolegi blackninja, czy takie coś może zaoferować i za ile, będziesz miał porównanie cen.
W kwestii amplitunera, to przed zakupem X2000 porównywałem go z X1000 i różnica w brzmieniu była duża.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
z henry1979 bo sprzedaje czy bo jest uzytkowniem?

Ci co oferują hkts35 zazwyczaj jak sie dopytac to nie maja juz i oferuja hkts 30 w kolorze bialym co dla mnie odpada.

dlatego wracam do pytania co sadzicie o zestawie denon 1100 + wafle dx-1?
jest dobra cena na caly zestaw, kolumny z mdf, sprzedawca twierdzi ze graja nawet lepiej niz hkts35. potrzebuje fachowego doradztwa, ze to dobry zestaw a jak niedobry to dlaczego?

Z henry to jedno i drugie.
Jeśli możesz posłuchać tych wafli z denonem i ci podpasują to kupuj jeśli dobra cena.
Blackninja też coś tam sugerował. Może podpytaj go jeszcze o alternatywy kolumn.
Denon do KD jest OK. Lepszy byłby pewnie x2000 niż x1100.
Z kwotą jaką dysponujesz na sztywno ciężko będzie o lepszą alternatywę.
Wybór ostateczny należy przecież do ciebie.
 

mart15

New member
dobra cena to ponizej 3 za calosc...
henry czemu sprzedajesz x2000 i ile wolasz sobie za niego (na priv oczywiscie jest mozna)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wymiana na ampli z pre-out, ale niestety się spóźniłeś, właśnie sprzedałem ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zaczekajcie jeszcze chwilę, jak dotrze całość to się pochwalę. Zaczyna się na M :)
 
Do góry