Ampli + kolumny 5.1 KD

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ataszek te zensory sa ok ale do sluchania muzyki a nie do ps4 lub filmów bo basu nie maja za wiele, rzeklbym ze dla mnie to 0. Kolega szuka czegos z uderzeniem a niestety zensor 5 sie do tego nie nadaje...

5-ki małe są rzeczywiście i basu niewiele ale sub do nich i wtedy kino daje radę a muzykalnie też dobre - uniwersalne klocki - słuchałem co prawda 7-ek ale myśle że brzmieniowo 5-ki niewiele ustępują
 

Murinio_86

Member
Ataszek te zensory sa ok ale do sluchania muzyki a nie do ps4 lub filmów bo basu nie maja za wiele, rzeklbym ze dla mnie to 0. Kolega szuka czegos z uderzeniem a niestety zensor 5 sie do tego nie nadaje...

Potwierdzam, że do muzyki są spoko, bardzo muzykalne, że basu zero to się nie zgodzę widocznie kolega lubi go dużo, uderzenia nie zrobią jak klipsch czy jakiś mały sub, ale w kinie też dają radę bez suba, co nie zmienia faktu, że do filmów sub dopiero robi robotę. Zaczynałem bez suba z zensorami było fajnie, później był velo spl1200 i było zajebiście teraz nie ma velo i jest tylko fajnie.

Może i by były dobre same kolumny 3600 do tego ampli to ponad budżet.
Z ceną zawsze można się dogadać, szczególnie z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania.
 

Neo2007

New member
Pieniądze zbieram tzn się pracuję.
Ale mam do was pytanie czy na początku kolumny trzeba wykalibrować z ampli, rozgrzać itd Wiem że Garwolin to mała mieścina ale może jest ktoś lub zna miejsce nie daleko tzn dobry sklep co żeby odrazu za wiadomo małą dopłatą zainstalowali ? No i w tedy też można by było wypożyczyc na odsłuch do domu.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Wystarczy wszystko podłączyć i zrobić autokalibracje - w danych modelach masz wszystko rozpisane w instrukcji co i jak.
 

Neo2007

New member
Zapytam jeszcze bo zbliża się koniec miesiąca i letnich prac tak więc zbliża się okres wolnego.
Jak z głośnością takiego zestawu, bo miejsce przeznaczenia to pokój w bloku a korzystać będę min wieczorami.
Czy się nie okaże że będę jechał na minimum głośności żeby sąsiedzi się nie denerwowali ??
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Zapytam jeszcze bo zbliża się koniec miesiąca i letnich prac tak więc zbliża się okres wolnego.
Jak z głośnością takiego zestawu, bo miejsce przeznaczenia to pokój w bloku a korzystać będę min wieczorami.
Czy się nie okaże że będę jechał na minimum głośności żeby sąsiedzi się nie denerwowali ??

To najdziwniejsze pytanie jakie w życiu widziałem :shock::D
 
Do góry