Ampli + kolumny 5.1 KD

Neo2007

New member
Nie powiem najbardziej widzą mi się audio pro Avanto tylko ta cena. Chyba że było by co podobnego a taniej. Wiem że marudzę ale budżet mam jaki mam i próbuje coś podciągnąć.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie powiem najbardziej widzą mi się audio pro Avanto tylko ta cena. Chyba że było by co podobnego a taniej. Wiem że marudzę ale budżet mam jaki mam i próbuje coś podciągnąć.
Jeśli kupujesz kolumny tylko dla wyglądu to bierz te które ci się najbardziej podobają - nieważne jak będą grać.
Ja proponuję odsłuchać i porównać 3-4 zestawów a usłyszysz różnice - jak nie bież te najładniejsze.
 

Neo2007

New member
Nie tylko dla wyglądu ale chyba to też jest ważne. A tu chodziło mi o to że może ktoś by dorzuci.propozycję czegoś podobnego do avanto ale ciut taniej. A jak się nazbiera kilka/naście propozycji to wtedy odsłuch i porównania.
Z racji tego że pracuje na wyjeździe dzień w dzień do końca miesiąca to dopiero wtedy będę mógł podjechać.

P.s odrazu jak zaproponowano to napisałem do blackninja ale z tego co widzę od kilku dni nie ma go na forum.
 

Neo2007

New member
P.S Blackninja jest teraz na urlopie wdg sygnatury.
Mile widziane propozycje inne.
A powiedzcie mi czym się kierować na co zwrócić uwagę bo jak pojadę potem na odsłuch to na pewno będą doradzać coś jeszcze innego (np jakich firm unikać).
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Skad jestes?
Mozemy takze ci podpowiedziec gdzie warto udac sie na odsluch, w sensie tam gdzie nie beda narzucac swojej koncepcji...

Btw za taka kwote to duzo propozycji nie bedzie, bo w tej cenie trzeba raczej podejsc typowo 60% kwoty fronty 40% ampli.

Chodzi o to ze glosniki lepszej jakości dadza wiecej niz ampli i do tego bedzie solidna podstawa do rozbudowy.

Ew. Zestaw tannoy 7.4 lub heco music style 500/800 (uzywane) i do tego
https://allegro.pl/onkyo-tx-nr-575e-raty-0-dostawa-lub-sklep-wroclaw-i7117102868.html

Nie przepadam za tym sklepem ale cena jest ok
 

Henry

Active member
Bez reklam
A powiedzcie mi czym się kierować na co zwrócić uwagę bo jak pojadę potem na odsłuch to na pewno będą doradzać coś jeszcze innego (np jakich firm unikać).
Kieruj się własnym uchem, Tobie ma się podobać/pasować.
Na odsłuch przygotuj sobie kilka ulubionych kawałków w różnym repertuarze, które dobrze znasz i wybierz taki sprzęt, na którym wg. Ciebie brzmi to najlepiej.
Pamiętaj, też, że sprzęt odsłuchiwany w przystosowanej salce może zabrzmieć inaczej w domu, więc idealnie byłoby umówić się na ewentualną wymianę - coś na zasadzie --> wpłacasz kaucję, testujesz u siebie.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Nie jestem z tamtych okolic ale masz duzy wybór.
Poczekaj mkze ktos z forum cos doradzi gdzie najlepiej sie udac.

Umów sie na odsluch i daj znac co ci przypadlo do gustu i dlaczego, obszerna wypowiedz preferowana.

Pamietaj ze w domu ten sam sprzet inaczej zagra niz w salonie audio, który jest akustycznie zaadoptowany.
 

Neo2007

New member
To jaki materiał przygotować jak zestaw będzie w większości pod filmy i gry ps4.??
I w jakim formacie najlepiej
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jak chcesz pod kino to forumowicz Murinio_86 sprzedaje set 5.0 Dali Zensor 5+1+Vocal w super cenie (napewno jeszcze coś do ugryzienia :p) - z pewnych rąk, sprzęt wygrzany i dobrze grający w kinie a nawet w stereo jak na swoją cenę.
Zobacz w dziale : giełda.
 

Neo2007

New member
WIelkie dzięki ale wole nowy sprzęt bo jak coś... poza tym nie jestem fanem i nie kupuje używek. Wole poczekać i dozbierać do nowego. Ale dzięki za propozycje.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
WIelkie dzięki ale wole nowy sprzęt bo jak coś... poza tym nie jestem fanem i nie kupuje używek. Wole poczekać i dozbierać do nowego. Ale dzięki za propozycje.

Każdy wybiera co lubi - akurat kolumny jeśli z dobrego źródła to można brać w ciemno - nic się z nimi nie dzieje (zresztą o ile pamiętam wszystko na gwarancji).
Z elektronika bywa różnie ale też bym się nie bał kupić od kogoś sprawdzonego - wiemy jak był traktowany sprzęt.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Ataszek te zensory sa ok ale do sluchania muzyki a nie do ps4 lub filmów bo basu nie maja za wiele, rzeklbym ze dla mnie to 0. Kolega szuka czegos z uderzeniem a niestety zensor 5 sie do tego nie nadaje...
 
Do góry