Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

adawro

New member
Cześć,
dlaczego na stronie producenta jest dla ue55mu7052 wersja 1151, a sam tv z wersją 1147 nie znajduje aktualizacji automatycznie? Czy należy aktualizować tv poprzez nośnik USB wersja pobraną z www?

Pozdrawiam,
A.
Mi po wyjęciu z pudełka sam się zaktualizował ponad miesiąc temu do wersji 1123 lub 1121, choć potem sprawdziłem że już od dawna był soft 113x.
Wygląda na to, że samsung dmuchając na zimne udostępnia nowe firmware-y przez OTA z opóźnieniem o kilka miesięcy aby zminimalizować awarie.
 

kosimazaki12

New member
Na stronie samsunga pojawiła się nowa wersja softu dla serii M i Q. Numer 1201.0.
Podobno ma poprawić problem z mikrozacięciami w szybkich scenach i sporcie.
 

harry.wesoly

New member
Poprawka 1201 rozwiązała w moim 55mu7042 problem z płynnością w meczach piłki nożnej tj. Znikającej piłki czy smug komet za piłką.
 

Bigbluee

New member
Na stronie samsunga pojawiła się nowa wersja softu dla serii M i Q. Numer 1201.0.
Podobno ma poprawić problem z mikrozacięciami w szybkich scenach i sporcie.
Dzięki za info
Zakupiłem MU6192 i już zacząłem się wkurzać, że mam "szczęście" i trzeba będzie interweniować a tu jak sie okazuje problem jest znany i mikrozacięcia to nie przypadłość 1 sztuki. Oczywiście na całą rodzine tylko ja je widziałem. Bardzo irytujące oglądając piłke nożną.
Poprzestawiałem ustawienia, upłynniacze i zero zmian.
Miałem chyba 1555 wersje FW albo 1551. Zaktualizowałem dzisiaj soft i zobaczymy efekty.

Dam znać.
 

koniu82

New member
MU6102
Po aktualizacji problem z mikroprzcięciami raczej rozwiązany. Od kilku dni nie zauważyłem żadnych problemów. Wcześniej widziałem mikro przycięcia (coś jak by był poniżej 20fps) co kilka minut. Bardzo rzucało się to w oczy zwłaszcza w sporcie albo w scenach kiedy jakiś obiekt przemieszczał się szybko po ekranie

Aktualizacja nie była widoczna OTA wiec aktualizowałem z USB. Sam proces trwał kilka minut i przebiegł bezproblemowo
 

czarek46

Banned
Jest nowy soft 1210..... tez miałem przycięcia na sporcie ale soft 1201 to załatwił . A ten najnowszy 1210 wyskakuje do aktualizacji z telewizora a na stronie Samsunga go brak ..... dziwne to
 

Bigbluee

New member
Co do przyciec to owszem. Te denerwujce co kilka minut zostaly usuniete ALE nie do końca ta wada została usunieta. Podczas meczu Polska Korea w pierwszej połowie 2 razy przycieło na dłużej niż wczesniej także wg mnie Samsung czesciowo poradził sobie z częstotliwością przycięc ale całkowicie problem ten nie został rozwiązany. Niestety moje oko jest wyczulone na takie rzeczy i nawet jak zdarza sie to raz na X minut to ja to zauwaze...
 

panamejra

New member
Jest nowy soft 1210..... tez miałem przycięcia na sporcie ale soft 1201 to załatwił . A ten najnowszy 1210 wyskakuje do aktualizacji z telewizora a na stronie Samsunga go brak ..... dziwne to

Oficjalnie od dzisiaj 2018.03.30
Upgrade File(USB type) Wersja 1210.8, All Windows
waga: 1,274.2 MB
Smart TV MU7002 (UE55MU7002T)
55
 

czarek46

Banned
Ja mając 1201 soft na tv serii MU6472 nie widze już mrygnięc obrazu na meczach ..... ten soft poprawił mi sport ...... do wersji 1210 jeszcze nie aktualizowałem
 
Dla serii H na stronie internetowej do pobrania

2018.04.23
Upgrade File(USB type) Wersja 2890.2, All Windows
(MULTI LANGUAGE)
 
Do góry