50PK950 - LG nie odpuszcza rynku plazmy

Adrian85

New member
Bez reklam
z 1m? to aby obejrzec wszystkie katy to musisz juz solidnie glowa ruszac :)
w szoku jestem...w zasadzie to nic mi nie pozostaje tylko zaczac lobbowanie. chyba musze sobie wymiary 50-calaka na scianie narysowac. moze to pobudzi wyobraznie i przyczyni sie do oswojenia!
Jeśli będziesz zadowolony z jakości obrazu,to do wielkości się szybko przyzwyczaisz:grin:Generalnie oglądam z 2.5-3,ale jak siedzę na wersalce to i z 1m.JA z tym problemu nie mam,to nie lcd.:grin:
 

cactusek

New member
Bez reklam
Generalnie poniżej 2.5m oglądanie SD na 50 calach wiąże sie z tym że widzisz wszystkie mankamenty polskiej telewizji niskiej rozdzielczości. Wtedy dopiero widać który kanał jaką ma jakość sygnału, na CRT wszystkie wydawały sie podobne.
Powyzej 3m nawet SD na 50 calach wygląda ładnie, oko ludzkie już nie jest w stanie zauważyć wszystkich wad.
Oczywiscie powoli wchodzi dvb-t i telewizja analogowa odchodzi do lamusa wiec coraz wiecej bedzie stacji z lepszym sygnalem a za dwa, trzy lata pewnie nikt już nie bedzie ogladał naziemnego analogu a połowa stacji cyfrowych bedzie w HD.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Dla wszystkich zainteresowanych zakupem LG50PK950:w redconie i innych sklepach internetowych są dostępne modele nie przeznaczone na nasz rynek,różnią się oznakowaniem ZA(nasz rynek) ZK(nie) i wersją oprogramowania.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Żadne,j/w różnice w oprogramowaniu i z tego co mi powiedziano na infolinii,może być różnica w wyglądzie menu(?) i nie wyświetla czasu eksploatacji,ale jak to na infolinii...
 

darekn12

New member
tzn ZA wg infolini LG to produkt na nasz rynek
ja mam od tygodnia pk 950 z najnowszym softem i nei mofe zobaczyc ile czasi tv dziala....a szkoda.
ale wyprodukowany we wrzesniu tego roku czyli nowka sztuka.
 

bigxlx

New member
ZA wg infolini LG to produkt na nasz rynek - ???
>> wyjatki sa potwierdzeniem reguly

ja mam od tygodnia pk 950 z najnowszym softem i nei mofe zobaczyc ile czasi tv dziala....a szkoda.
>> jaki masz soft i czemu nie mozesz sprawdzic przebiegu???
 

darekn12

New member
moj soft to 04,14,01

a co do ilosci godzin to tak jak pisalem na infolinie twierdza ze w najnowszym sofcie jak juz jest wgrany w urzadzeniu kotre wychodzi z fabryki to nie ma opcji zobaczenia ile godzin pracowalo urzadzenie
tylko w trybie serwisowym....a szkoda...
 

jgx

New member
Bez reklam
moj soft to 04,14,01

a co do ilosci godzin to tak jak pisalem na infolinie twierdza ze w najnowszym sofcie jak juz jest wgrany w urzadzeniu kotre wychodzi z fabryki to nie ma opcji zobaczenia ile godzin pracowalo urzadzenie
tylko w trybie serwisowym....a szkoda...
a jak wejść do serwisowego?
 

darekn12

New member
nie mam pojecia i nie wiem czy nie utracisz gwarancji po czyms takim.po gwarancji jaknajbardziej ale przed koncem wole nie bawic sie w cos takiego
 

vito0567

New member
Witam Panowie,
jestem tu nowy za sprawą poszukiwania informacji o "dużych telewizorkach".
Miesiąc temu zepsuł mi się "nieodżałowany" Thomson 32WB842 - niegdyś jeden z najbardziej zaawansowanych kineskopowców.
Czas na zmiany.
Po przeanalizowaniu dziesiątek opinii na forach wybór padł na LG 50PK950 i kino LG HB 45 E - tegoroczna EISA.
Zamawiam w tym tygodniu.
Jedyna moja obawa odnośnie tego TV to czerń ekranu. Nie miałem możliwości widzieć go "na żywo" - widziałem tylko 760 i ekran niewłączony był wyraźnie jaśniejszy od G20 i Sams.7000.
Wiem, że 950 posiada dodatkowy filtr - ale czy jest to wyraźnie widoczne?
Pozdrawiam Was wszystkich - bardzo pomogliście mi dokonać właściwego - mam nadzieję - wyboru!
 

bigxlx

New member
950 to praktycznie smola, a druga rzecz, jest jak juz wspominalem - na dynamicznym obrazie relatywny "odczuwalny" poziom czerni jest znacznie wiekszy niz na wylaczonym TV.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,bardzo fajny zestaw-gratuluje;pozdr.

wybór padł na LG 50PK950 i kino LG HB 45 E - tegoroczna EISA.
Zamawiam w tym tygodniu.
 

MegaTherion

New member
chce kupić LG 50PK760 lub flagową 950 ale nigdzie go w sklepach nie widzę !!! Jedynie w Euro Rtv Agd ale ceny za wysokie.
W redcoonie jest ale z Katowic do Bydgoszczy nie chce mi się jechać. Może macie jakieś kontakty w okolicach Katowic ?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
chce kupić LG 50PK760 lub flagową 950 ale nigdzie go w sklepach nie widzę !!! Jedynie w Euro Rtv Agd ale ceny za wysokie.
W redcoonie jest ale z Katowic do Bydgoszczy nie chce mi się jechać. Może macie jakieś kontakty w okolicach Katowic ?
No cóż?Wszystko co dobre jest trudno dostępne i jak na razie tylko w redcoonie(w tej cenie)
 
Do góry